Jump to content
Viper

Трансферното лято на един Холандец

Препоръчани публикации

Той май за Ди Мария говореше. Други ушати цигани(или тама каквото бе написал) аз лично не се сещам да има.

Или сме го взели и не съм разбрал :mood (35):

Хахаха, 100% за Ди Мария става въпрос :D

еее, мерси за поправката :) веднага му махнах наказанието на човека, дано види навреме ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мерси :) Имах предвид ,че по добре да играе Янузай от колкото симпатягата по долу...

Публикувано изображение Редактирано на от Allemalle

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уест Хям със силен трансфер: Енер Валенсия за 12 милиона

Много силен, очаквах някой по-голям отбор да го вземе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трансфери, ако има такива, чак след турнето в Америка. До тогава, жълтини яко!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Половината въпроси бяха един и същ. Но поне каза че първо ще се запознае с играчите за няколко седмици и тогава ще решава стават ли или не.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хареса ми пресконференцията определено съм обнадежден. Явно е ,че Ван Гал ще трябва да се съобразява с доста рекламни ангажименти който има клуба.Дано въпреки всичко успее да направи качествена подготовка..

http://topsport.ibox.bg/news/id_583529604

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Половината въпроси бяха един и същ.

Но поне каза че първо ще се запознае с играчите за няколко седмици и тогава ще решава стават ли или не.

Нормално Публикувано изображениеПубликувано изображение Само в тоя форум го има тва, да се реве за Роналдо,Меси,Видал,Ди Мария, Кройс, Ройс, Неймар и Хамес, на всяка цена, NO MATTER WHAT. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Беше кристално ясно, че ЛВГ ще иска да види с кво разполага.... тва, че Мойзи не можа да извлече максимума от някои играчи не може да е мерило. На някои ще се даде шанс, на други не, най-рано след турнето в Щатите очаквам някакви ins или outs.

Ма кво се обеснявам тука аз де, я кажете сега Видал купихме ли? Видал дойде ли, или Кройс, Кроз, дойде ли той? Публикувано изображениеПубликувано изображение Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ма кво се обеснявам тука аз де, я кажете сега Видал купихме ли? Видал дойде ли, или Кройс, Кроз, дойде ли той?

Е дали другата или по-другата седмица, ама ще дойде :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уест Хям със силен трансфер: Енер Валенсия за 12 милиона

Тъкмо да го разработят и после да го взимаме на мястото на Тонката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това не го вярвам, че 3-4 седмици няма да има трансфери. То до тогава ще е почнал шампионата!!! Тука блъфираха яко от клуба :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми много ясно! Няма да повтарят глупостите от миналото лято, следим тоя, оня, има пари, очакваме 2-3 попълнения... Много добре си отговори, но да не му се взимат думите буквално. Аз си поддържам тезата, че Видал ще се върне от почивката другата седмица и ще се задвижат нещата покрай него. Особено пък с контузията на Карик. Редактирано на от ab22v

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Michael Carrick has been ruled out for up to three months after undergoing ankle surgery.The 32-year-old suffered the ligament injury in training and had surgery on Thursday morning.He's expected to miss between 10 and 12 weeks. Това мисля , че е много лоща новина , ще изтърве турнето , а може би и началото на сезона . И както се вижда няма да правим трансфери .... нямам думи .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Michael Carrick has been ruled out for up to three months after undergoing ankle surgery.The 32-year-old suffered the ligament injury in training and had surgery on Thursday morning.He's expected to miss between 10 and 12 weeks.
Това мисля , че е много лоща новина , ще изтърве турнето , а може би и началото на сезона . И както се вижда няма да правим трансфери .... нямам думи .

Кво начало...той няма да играе поне до средата на октомври.. :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не видях ван Гаал да каже, че няма да правим повече трансфери. Човекът просто каза, че иска да види и прецени всички играчи, което напълно нормално. Утре заминават на турне и точно на това турне той ще има възможност да ги гледа. Та както написах по-рано днес...

Евентуални нови трансфери, та дори и изходящи, вече зависят от турнето. Кой как ще се представи, дали впечатли и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Новина от последния час, която намерих:
Man Utd have agreed a €44m fee with Juventus for Chilean midfielder Arturo Vidal. (Source: Gazzetta dello Sport)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Новина от последния час, която намерих:
Man Utd have agreed a €44m fee with Juventus for Chilean midfielder Arturo Vidal. (Source: Gazzetta dello Sport)

Това е доста старо и е тотално фейк :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-много ме кефи как, когато се каже, че някой трансфер е готов никой не вярва!
Каже ли се обаче, че някой трансфер е пропаднал - всчки вярват, че даже и почват да псуват!

:mood (35): :mood (35): :mood (35):

Между другото в Youtube, channel FullTimeDevils я има пълната пресконференция в две части.
Ако някой се интересува. Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Саня в Сити ---> Дебюши в Арсенал ---> Янмаат в Нюкасъл, егати въртележката стана :mood (17): Между другото някъде мернах, че Нюкасъл са готови да изслушат оферти за Хатем Бен Арфа.Ако им го измъкнем за едни 10-тина млн. евро ще е супер, бая работа може да свърши на болната ни позиция - крилото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Arturo Vidal will not be joining Manchester United according to Giuseppe Marotta, the Juventus chief executive officer, who has stated that the Chilean is “not for sale” and is content at the club. The move from Marotta to clarify the midfielder’s position would seem to confirm Vidal will remain at Juventus. “Vidal is not for sale,” said Marotta. “He is one of the most important players in the squad. He is happy to be here. Many things have been written. We’ve never put him up for sale. Important clubs have asked after him, but we have never sat down to talk. The player decides and yesterday Vidal showed that he is happy to continue with us.” - [The Guardian]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Arturo Vidal will not be joining Manchester United according to Giuseppe Marotta, the Juventus chief executive officer, who has stated that the Chilean is “not for sale” and is content at the club.
The move from Marotta to clarify the midfielder’s position would seem to confirm Vidal will remain at Juventus.
“Vidal is not for sale,” said Marotta. “He is one of the most important players in the squad. He is happy to be here. Many things have been written. We’ve never put him up for sale. Important clubs have asked after him, but we have never sat down to talk. The player decides and yesterday Vidal showed that he is happy to continue with us.”
- [The Guardian]

Да си гледат работата тогава,явно няма да взимаме друг вътрешен халф освен Ерера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва какво говори собственика и какво мисли играча и какво в крайна сметка ще се случи са съвсем различни неща.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ferdinand completes QPR move on one-year deal worth up to £70,000-per-week

ето кой може да си позволи да изхранва жената на Йънг .. макар че пак ще трябва да мине на някаква частична диета, вероятно :mood (17): баси, що не проявяват никакъв интерес, бе .. идеален е за тях :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена