Jump to content
Viper

Трансферното лято на един Холандец

Препоръчани публикации

До септември има време. Което не се купува с пари, се купува с много пари. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Видал няма да идва :mood (17): От Прескоференцията казаха , че Видал не се продава..

Те и Билбао до последно твърдяха така за Ерера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те и Билбао до последно твърдяха така за Ерера.

Точно.

Няма как собственика да излезе и каже ми да ще си продадем звездата. За тва и стария успешен тренер си тръгна.

Можеше и по-категорично да отрече. ТУк малко минава метър. Та за мен трансфера хич не е game over. Конте нямаше да напусне ако Юве щяха да задържат Видал. Еле пък и Погба ако си тръгне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вие какво очаквахте, да кажат, че Видал си тръгва ли? :mood (17): Наш е, споко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хаха, интересно, дано да е вярно... https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hpho...549160912_n.jpg

Хмм наистина интересно. Как всички световни медии са пропуснали това. В офи сайта на отбора също няма нищо.
Ама в Уикипедия където може да пише абсолютно всеки дори ти и аз са успели да узнаят новината преди нас. Наистина интересно.
Някой ще ни разясни дали е вярно че се колебая и аз при тези доказателства :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уикипедия е по-достоверен източник от Евроспорта, така че отварям шампанското! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хмм наистина интересно. Как всички световни медии са пропуснали това. В офи сайта на отбора също няма нищо.
Ама в Уикипедия където може да пише абсолютно всеки дори ти и аз са успели да узнаят новината преди нас. Наистина интересно.
Някой ще ни разясни дали е вярно че се колебая и аз при тези доказателства :mood (22):

Много неща в Уикипедия могат да бъдат манипулирани от всеки. Това, което коментирате може да е фотошопирано или едитнато от някой, с цел гавра. Редактирано на от Loca Pasion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много неща в Уикипедия могат да бъдат манипулирани от всеки. Това, което коментирате може да е фотошопирано или едитнато от някой, с цел гавра.

уикипедия е доста достоверен източник, не ми се вярва да има нещо нередно. а пък и съм виждал доста фотошопирани неща и тва не изглежда, като такова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester United are preparing a £63m bid for Colombia star James Rodriguez. Rodriguez has been told he can leave the club for £63million. - [Daily Express]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде, "взехме" Видал сега почнаха за Хамаса :champs (14): Трябва да има какво да се таралянка през лятото....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важното е, че докато тука се изписват глупости, хората, които си разбират от работата, си бачкат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

уикипедия е доста достоверен източник, не ми се вярва да има нещо нередно. а пък и съм виждал доста фотошопирани неща и тва не изглежда, като такова.

Аз вярвам, че някой си е направил шега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ААААААААа ГАД БЛЯД, ГАД, БЛЯД... НЕДЕЙ БЕ! :mood (17): Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Дортмунд взеха централния защитник Гинтер,дали не мислят да се разделят с Хумелс :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид факта, че имат само Хумелс и оня грък, а Суботич не е играл 1 година, 1 защитник все ще им е от полза, като едва ли това означава непременно, че ще се разделят с някой от другите си 3ма защитника.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кройс и Хомелс отпадат :mood (17): Артур и Ачо Марията - in!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много неща в Уикипедия могат да бъдат манипулирани от всеки. Това, което коментирате може да е фотошопирано или едитнато от някой, с цел гавра.

Човек. Сарказъм. Порасни. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена