Jump to content
Viper

Трансферното лято на един Холандец

Препоръчани публикации

Arturo Vidal’s agent has told Chilean news that the Juventus midfielder is close to joining Manchester United. (Source: AS) Редактирано на от mimocio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Arturo Vidal’s agent has told Chilean news that the Juventus midfielder is close to joining Manchester United. (Source: AS)

А дано!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чакаме значи другата седмица Рейса,Хумуса и крал Артур :mood (17):

Няма нужда цяла седмица, ей ме, тук съм. :mood (17):
Иначе, Ройс е най-добрият европейски млад футболист в момента. Всички викат немците това, немците онова на Световното, а реално те играят без най-добрия си футболист. Това момче е страхотен играч, минимум 2 класи е над Неймар. Бал съм всякакви други трансфери, ама ако някак си Ройс вземем ще е феноменално

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Ройс , доколкото съм запознат release contract е в сила от 2015 а цената е 29.4млн панди , според мен няма шанс да дойде поне това лято . До колкото съм запознат подготовката на Ювентус започва на 14 юли и се предполага , че тогава ще свърши ваканцията на Видал . Рафаел - 260 дни не е играл поради контузии , контузиите са м/у август 2013 до май 2014г. , като прибавим това,че Евра почти сигурно напуска , а той е играл почти всички мачове през миналия сезон . Като прибавим , че Евънс не е играл 54 дни поради контузии миналия сезон , Джоунс 78дни .И при липсата на Видич(91дни) и Рио(103дни) които са страдали доста често от контузии също . Почти всеки защитник отсъства от игра м/у 2 и 3 месеца , и засега разполагаме с Евънс,Смоулинг,Джоунс,Шоу,Рафаел и при евентуална контузия която е нормално остават без заместници . Според мен не е добра идея да караме Валенсия да играе като бек или Карик като централен защитник или Нани като ляв бек . То тогава логично би било да привлечем минимум 2ма централни защитника единия който да може да играе и като ляв бек . И за десен бек може би трябва да дадем шанс на Варела или да купим десен бек , защото Рафаел освен че страда често от контузии той и често си изкарва картони . А и честно казано в дефанзивен план хич не го бива , в предни позиции се включва добре , но в защита е много слаб .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Ройс , доколкото съм запознат release contract е в сила от 2015 а цената е 29.4млн панди , според мен няма шанс да дойде поне това лято . До колкото съм запознат подготовката на Ювентус започва на 14 юли и се предполага , че тогава ще свърши ваканцията на Видал .
Рафаел - 260 дни не е играл поради контузии , контузиите са м/у август 2013 до май 2014г. , като прибавим това,че Евра почти сигурно напуска , а той е играл почти всички мачове през миналия сезон . Като прибавим , че Евънс не е играл 54 дни поради контузии миналия сезон , Джоунс 78дни .И при липсата на Видич(91дни) и Рио(103дни) които са страдали доста често от контузии също . Почти всеки защитник отсъства от игра м/у 2 и 3 месеца , и засега разполагаме с Евънс,Смоулинг,Джоунс,Шоу,Рафаел и при евентуална контузия която е нормално остават без заместници . Според мен не е добра идея да караме Валенсия да играе като бек или Карик като централен защитник или Нани като ляв бек . То тогава логично би било да привлечем минимум 2ма централни защитника единия който да може да играе и като ляв бек . И за десен бек може би трябва да дадем шанс на Варела или да купим десен бек , защото Рафаел освен че страда често от контузии той и често си изкарва картони . А и честно казано в дефанзивен план хич не го бива , в предни позиции се включва добре , но в защита е много слаб .

И един централен защитник стига + някой младеж от школата .Иначе точно мнение особено Рафаел милия 1 мач играе 5 не .. Редактирано на от Allemalle

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
E , да бе, Наньо като ляв бек... Той винаги е бил толкова трагичен в защита, че не знам тва как ти дойде на ума? Валенсия поне е играл бек, пак ако се наложи ще запълни дупка, ама със сигурност ни трябват поне 2 резерви на Шоу и Рафаел (по 1 за всеки), дали ще са момчета от школата или купени нови не знам, ама Нани и Вальо са несериозни предложения. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия и за бек не става бе. Тотално неорентиран е там, както и на крилото. Имало е не малко голове, които допускаме заради тва, че играе бек. И за запълване на дупки не става.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид факта, че не играем в ШЛ, то ми се струва, че ще минем без алтернатива на Рафаел. На пожар ще се използват Джоунс и Смолинг, все пак Гаал обича да разполага с такива играчи. От ляво може и да се наложи трансфер, тъй като единствено Еванс може да играе там, но ако се вземе Вермаелен, то нищо чудно и да не се взема типичен бек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Марокович не бих го върнал :) и Родриго не е лош ама е нападател и няма да ни е нужен толкова :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само че Бенфика искат Бебе за заместник на един от двамата, не че ние ще взимаме някой от тях. Има спекулации за Родриго в Арсенал и Маркович в Пуля

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега кой ли изпаднал вестник ще ни свърже с Гьотце :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Че защо ни е Гьотце, ама със сигурност ще започнат да си чешат езиците. Дано само не се присетат Реал и Барселона да взимат Ройс, че тоя човек наистина много ни трябва. Редактирано на от manutd_didaka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да идва Видал, 2-3 световни шампиона, 1-2 холандеца и всичко ще е шест :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предвид факта, че не играем в ШЛ, то ми се струва, че ще минем без алтернатива на Рафаел. На пожар ще се използват Джоунс и Смолинг, все пак Гаал обича да разполага с такива играчи. От ляво може и да се наложи трансфер, тъй като единствено Еванс може да играе там, но ако се вземе Вермаелен, то нищо чудно и да не се взема типичен бек.

Е.. Смолинг на бека, пак ще бъдем класа нали , като миналия сезон Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сега кой ли изпаднал вестник ще ни свърже с Гьотце :mood (17):

Тва ще е върха, очаквам да го направи някой от source-овете от ФБ или туитър. Тва педалче да си седи в Байряма Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
We open up with a post-World Cup line and Germany midfielder Toni Kroos has told the press in Brazil that he will be joining Real Madrid. The Bayern Munich star is quoted by UOL as saying:
We’ve finished the World Cup in the best way
possible. Now I’m going to Madrid, so that’s two dreams achieved.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Навсякъде се пише, че Видал си стягал куфарите и смятал да става червен дявол. А дано!

http://www.marca.com/2014/07/14/en/footbal...1405325736.html Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия нашите що не вземат да поразпитат за Шакири. Направи прилично световно а и по принцип играе доста добре. С класи над сегашните ни крила е а и не би струвал кой знае колко много. До колкото знам, баварците май мислеха да го продават по-рано, така че - действай ЕДИ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена