Jump to content
Viper

Трансферното лято на един Холандец

Препоръчани публикации

-------------- Де Хеа --------------
-Рафа - Хумелс - Джоунс -- Шоу
-Ройс -- Видал - Ерера -- Ди Мария
---------Хамес-----------------------
-------------------Перси/Рууни-----

:mood (28):

С тоя отбор обираме всичко в 3 поредни години минимум!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е как Санчес подписа, а не беше на ваканция? Как Зъбатко отиде в Барса? Ясно, че нямаме интерес към Видал!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester United manager Louis van Gaal wants to sign Borussia Dortmund's Marco Reus and Mats Hummels when he takes over next week. BBC sport Другата седмица ще е мазало-спекулации и трансфери яко ще има, до момента на заминаването на турнето. Тук едни 100 странници ще направим. :mood (17): Редактирано на от dragomirkp

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.winner.bg/european-football/read96154.html
Отиде... ;д
Иначе, до колкото разбрах, В.Гаал ще е в Юнайтед средата на идната седмица. Редактирано на от FL0PY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
то като ще са немци - #КУПВАЙЦЕЛИЯНЕМСКИОТБОРБЕКУПУВАЙКРООСКУПУВАЙКЕДИРАКУПУВАЙХЬОВЕДЕСКУПУВАЙБОАТЕНГК УПУВАЙЛАМКУПУВАЙШВАЙНИЦИКУПУВАЙМЮЛЕРКУПУВАЙКЛОЗЕКУПУВАЙГЬОТЦЕКУПУВАЙДРАКСЛЕРКУПУ В АЙБЕ!! Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дам няма да е мъка ако не вземем ушатия циганин .. не ,че не би намерил място на терена.... Има 2-3 холандчета ще се включат добре и не са скъпи... Макар да не съм фен на негрите Wijnaldum им скри топката на бразилците.Стефан де Врай изглежда доста стабилен и е доста млад определено има доста хляб в него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като каза Парк, бих се радвал ако пак имаме такъв халф като него. Буквално оставяше душата си на терена, а и в не малко мачове ни е спасявал. За почти всичко останало, което написа - не съм съгласен.

Еми , не знам. Аз така ги виждам нещата. За титла е рано да се говори , който и да купим :) Иначе парк беше много добър футболист , дори май леко съм объркал , като съм дал точно него за пример :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Врай е машинка, а е само на 22 години. Тия вървят за не повече от 10-15 млн :mood (36): Вайналдум също ме впечатли. Забелязвам, че ЛВГ разчита много на биткаджии и отборни играчи тип Парк, Шийзи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мястото на Хамес - Мата или Шинджи, а на мястото на Ди Мария - Аднан. :)

Хъъх, съгласен на 120%

Ройс е най-голямата ни мечта на всички за №7 май, а :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая 7-ца и е писано да отиде в Сър Марко. Аз не мога да си представя на кой друг ще му пасне по-добре. Това лято няма да е , но другото.... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Edinson Cavani must leave PSG if Angel di Maria is to join.

Камбани далече от Олд Трафорд. Казах :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ройс е уникален футболист, бих се радвал да е нашия номер 7, може да размаже всяка една защита сам. За мен той е по-добър от оная дрисня Неймар, Ди мария или Хамес. Като гледах мача на Бразилците с Германия и в началото онези двамата( Пудела и Сезар) бяха разпънали тениската на Неймар, сякаш готови с оправдание ако паднем- играем без звездата си, ами и Германия играе без Ройс- а той е най-добрия в този немски отбор. На мястото на Очите който не е във форма и е посредтвен- Ройс щеше да ги смаже. За нас всъщност е по-добре че той не игра на световното, защото сега Реал, Барса, Псж и Сити щяха да са извадили куфарите с еврата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

то като ще са немци - #КУПВАЙЦЕЛИЯНЕМСКИОТБОРБЕКУПУВАЙКРООСКУПУВАЙКЕДИРАКУПУВАЙХЬОВЕДЕСКУПУВАЙБОАТЕНГК
УПУВАЙЛАМКУПУВАЙШВАЙНИЦИКУПУВАЙМЮЛЕРКУПУВАЙКЛОЗЕКУПУВАЙГЬОТЦЕКУПУВАЙДРАКСЛЕРКУПУ
В
АЙБЕ!!

Дали не почвате малко да се излагате с тия хаштагове ? Вярваш ли, че някой дори се е опитал да я прочете тая драсканица ? Съответно поста е бил тотално безмислен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дали не почвате малко да се излагате с тия хаштагове ? Вярваш ли, че някой дори се е опитал да я прочете тая драсканица ? Съответно поста е бил тотално безмислен.

И аз се опитвам да схвана целта на всички тези тагове във форума - вече около 3 седмици.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Louis van Gaal is hoping to quickly sign Mats Hummels, Marco Reus and Arturo Vidal when he begins his job at Man United. (Source: Express)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дреми ми на патката, кой го е прочел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чакаме значи другата седмица Рейса,Хумуса и крал Артур :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена