Jump to content
Sign in to follow this  
f0rgy

Група F

Препоръчани публикации

Група "F"

Отбори

Аржентина
Публикувано изображение
Аржентина се класира след като спечели квалификациите в зона Южна Америка. Публикувано изображение

Босна и Херцеговина
Публикувано изображение
Босна и Херцеговина се класира след като спечели своята квалификационна група"G". Публикувано изображение

Иран
Публикувано изображение
Иран се класира след като печели група "A" в зона Азия. Публикувано изображение

Нигерия
Публикувано изображение
Нигерия се класира след като печели баража си срещу Етиопия с общ резултат 4-1. (1-2/0-2) Публикувано изображение

Класиране

Публикувано изображение

Мачове

16 юни 2014
01:00 Аржентина Публикувано изображение - Публикувано изображение Босна и Херцеговина
Ещадио до Маракана, Рио де Жанейро

16 юни 2014
22:00 Иран Публикувано изображение - Публикувано изображение Нигерия
Арена да Байшада, Куритиба

21 юни 2014
19:00 Аржентина Публикувано изображение - Публикувано изображение Иран
Ещадио Минейрао, Бело Оризонти

22 юни 2014
01:00 Нигерия Публикувано изображение - Публикувано изображение Босна и Херцеговина
Арена Пантанал, Куяба

25 юни 2014
19:00 Нигерия Публикувано изображение - Публикувано изображение Аржентина
Ещадио Бейра-Рио, Порто Алегри

25 юни 2014
19:00 Иран Публикувано изображение - Публикувано изображение Босна и Херцеговина
Арена Фонте Нова, Салвадор

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Goalkeepers: Sergio Romero (Sampdoria), Mariano Andújar (Catania), Agustín Orión (Boca Juniors)

Defenders: Pablo Zabaleta (Manchester City), Federico Fernández (Napoli), Ezequiel Garay (Benfica), Marcos Rojo (Sporting Lisbon), Hugo Campagnaro (Internazionale), Martín Demichelis (Manchester City), José Basanta (Monterrey), Nicolás Otamendi (Atlético Mineiro), Lisandro López (Getafe), Gabriel Mercado (River Plate)

Midfielders: Javier Mascherano (Barcelona), Fernando Gago (Boca Juniors), Lucas Biglia (Lazio), Éver Banega (Newell's Old Boys), Ricardo Alvarez (Inter), Augusto Fernández (Celta Vigo), José Sosa (Atlético Madrid), Angel Di María (Real Madrid), Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys), Fabián Rinaudo (Catania), Enzo Pérez (Benfica)

Forwards: Lionel Messi (Barcelona), Gonzalo Higuaín (Napoli), Sergio Agüero (Manchester City), Rodrigo Palacio (Internazionale), Ezequiel Lavezzi (Paris Saint-Germain), Franco di Santo (Werder Bremen)

странна е липсата на Тевез .. иначе, грам не ме впечатляват като състав, четейки ги така всичките накуп .. не знам що очаквах да са по-впечатляващи, особено в халфовата линия .. уж никой не липсва

виждам ги до 1/4 финал, както обикновено

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Меси да не е изключил Тевез от състава, за да не се дразни дружката му Кун? :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гениално е тва с тевез, да. Ди Санто е новия Меси все пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Са ше видите как аржентинците ше станат световни шампиони :07cce12ed8f53b0b:

имат реален шанс, най-голям заедно с германия и испания, според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе къв е шанса тия бошняци да вземат да направят същото, квото направихме ние 94та? Вижте групите, Аржентина и Нигерия в тях, като нищо ще вземат да се класират и да стигнат по-далеч от очакваното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано не. Тия прошляци са супер дразнещи, дано отпаднат в групите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз нямам некво мнение за тях, неутрален съм спрямо тях, само, че винаги съм за европейските отбори, а в тая група има само един от европа, тай, че ще е хубаво да се класират.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе са като се загледам в състава на Аржентина, освен липсата на Тевез, която мога да оправдая донякъде с оглед силното им нападение дори и без него, ама нито Банега, нито Пасторе в състава, ама титана Макси Родригез е там, че и титуляр :mood (17): :mood (17): . Само Ди Санто липсва :mood (17): . А тоя Гаго винаги като му чуя името и се сещам за един индивид от спортала :mood (17): :mood (17): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this