Jump to content

Препоръчани публикации

Група "Е"

Отбори

Швейцария
Публикувано изображение
Отборът на Швейцария се класира като победител в квалификационна група "E". Публикувано изображение

Еквадор
Публикувано изображение
Еквадор се класира като заема 4-то място в квалификациите в зона Южна Америка. Публикувано изображение

Франция
Публикувано изображение
Франция се класира след като спечели баража си срещу Украйна с общ резултат 3-2. (0-2/0-3) Публикувано изображение

Хондурас
Публикувано изображение
Хондурас се класира като заема 3-то място в квалификациите в зона Северна Америка. Публикувано изображение

Класиране

Публикувано изображение

Мачове

15 юни 2014
19:00 Швейцария Публикувано изображение - Публикувано изображение Еквадор
Ещадио Насионал Мане Гаринча, Бразилия

15 юни 2014
22:00 Франция Публикувано изображение - Публикувано изображение Хондурас
Ещадио Бейра-Рио, Порто Алегри

20 юни 2014
22:00 Швейцария Публикувано изображение - Публикувано изображение Франция
Арена Фонте Нова, Салвадор

21 юни 2014
01:00 Хондурас Публикувано изображение - Публикувано изображение Еквадор
Арена да Байшада, Куритиба

25 юни 2014
23:00 Хондурас Публикувано изображение - Публикувано изображение Швейцария
Арена да Амазония, Манаус

25 юни 2014
23:00 Еквадор Публикувано изображение - Публикувано изображение Франция
Ещадио до Маракана, Рио де Жанейро

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тонката и Вальо един с/у друг .. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тонката и Вальо един с/у друг .. :mood (17):

Точно тва влизах да напиша Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единия играе в центъра а полузащитата, другия по фланга. :mood (17): На мен лично ще ми е много интересно да го следа точно заради изявите му в националния на нетипична за обичайната му при нас позиция.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
France's World Cup Squad:

Goalkeepers: Hugo Lloris, Steve Mandanda, Mickael Landreau
Defenders: Patrice Evra, Lucas Digne, Mathieu Debuchy, Bacary Sagna, Raphael Varane, Eliaquim Mangala, Laurent Koscielny. Mamadou Sakho
Midfielders: Yohan Cabaye, Clement Grenier, Rio Mavuba, Paul Pogba, Blaise Matuidi, Mathieu Valbuena, Moussa Sissoko
Strikers: Karim Benzema, Loic Remy, Antoine Griezmann, Franck Ribery, Olivier Giroud
Reserves: Remy Cabella, Maxime Gonalons, Alexandre Lacazette, Loic Perrin, Stephane Ruffier, Morgan Schneiderlin, Benoit Tremoulinas

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без Насри?? Really? Преди малко даже не обърнах внимание, чак сега забелязах новината по сайтовете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е то се знаеше. Ония ден даже си беше казал, че ще го гледа по тв и не очаква повиквателна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами аз се изненадах, щото не ги следя изкъсо, а той направи добър сезон. Доста повече шансове получи, отколкото при Манчини и си ги оправда. Това на някакъв скандал ли се дължи нещо?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше наказание от френската централа доколкото помня, после беше контузен и след това не го викаха .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами аз се изненадах, щото не ги следя изкъсо, а той направи добър сезон. Доста повече шансове получи, отколкото при Манчини и си ги оправда. Това на някакъв скандал ли се дължи нещо?

След някой от мачовете на Евро 2012 почти се беше сбил с някъв френски журналист, после за няква контрола го беше взел, пак стана някъв скандал, отделно редовно скапвал климата в отбора и Дешан оттам го отсвири и не го вика хич последната година. Мене ме изненадва повече, че Марвен Мартен не е в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В защита са добре французите, обаче нещо центъра не виждам как ще го крепят... основно ще разчитат на Кабай,Грение и Погба, ама май няма да са им остатъчни.А тоя Гриезман французин ли е бил бе? Абе горе-долу на имена го докарват, въпроса е дали ще се сработят добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Клиши го няма, играчите на Шити да го духат :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

„Да го ду** Франция, да го ду** и Дешан. Какъв шибан треньор”, написа Анара на страницата си.

Таа пача кво се обажда където не и е работа. Ебах тоа пумияр Насри и аз да бях немаше да го извикам, тъпо копеленце е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия в мача Еквадор - Хондурас по едно полувреме ли ще играе и за двата отбора :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Sylvain Distin
@sylvaind15tin
I m retiring from France team. It was a wonderful experience and after a record of #0 cap it's time to say goodbye and focus on my club.

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те много така се отказаха изведнъж. :mood (17): Само не мога да разбера какво прави Сисоко сред избраните. Не съм съвсем сигурна дали и сред резервите му е мястото, но както и да е. Въпросът е какво толкова е направил този сезон при баркодчетата, че да заслужи това място. А най-добрият дефанзивен халф във ВЛ за предния сезон и продължаващ да се представя на високо ниво в отбор, който търпи възход и е преди баркодчетата, е резерва?! Логично обяснение?! Да изпаднат дано! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе, сега Тонката за кой отбор ще играе бе :mood (35):

Вальо ще играе за Хондурас, а Тони за Еквадор.... :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не им е лесно и на Вальо и на Тонката... Преди няколко дни Тонката игра срещу Англия, утре ще трябва Вальо да играе пак срещу тях :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове