Jump to content

Препоръчани публикации

Група D

Отбори

Уругвай
Публикувано изображение
Уругвай се класира за световните финали след като
спечели баража си срещу Йордания с общ резултат 5-0. (0-5/0-0) Публикувано изображение

Коста Рика
Публикувано изображение
Отборът на Коста Рика се класира на световните финали след като завърши на 2-ро място в квалификациите в зона Северна Америка. Публикувано изображение

Англия
Публикувано изображение
Англия се класира на световните финали след като спечели квалификационната си група "H". Публикувано изображение

Италия
Публикувано изображение
Итали се класира на световните финали след като спечели квалификационната си група "B". Публикувано изображение

Класиране

Публикувано изображение

Мачове

14 юни 2014
22:00 Уругвай Публикувано изображение 1 - 3 Публикувано изображение Коста Рика

Кавани 24' (д.)

Кембъл 54'
Дуарте 57'
Уреня 84'

Ещадио Кастеляо, Форталеза

15 юни 2014
01:00 Англия Публикувано изображение 1 - 2 Публикувано изображение Италия

Стъридж 37'

Маркизио 35'
Балотели 50'

Арена да Амазония, Манаус

19 юни 2014
22:00 Уругвай Публикувано изображение - Публикувано изображение Англия
Арена де Сао Пауло, Сао Пауло

20 юни 2014
19:00 Италия Публикувано изображение - Публикувано изображение Коста Рика
Арена Пернамбуко, Ресифи

24 юни 2014
19:00 Италия Публикувано изображение - Публикувано изображение Уругвай
Арена дас Дунас, Натал

24 юни 2014
19:00 Коста Рика Публикувано изображение - Публикувано изображение Англия
Ещадио Минейрао, Бело Оризонти

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
отново отпадане на англетата още в групите .. даже не съм сигурен, че ще се преборят за 3-тото място с Коста Рика :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Go England :mood (15): Дано от нашите да викне само Рууни,че ще е голяма трагедия и дано канибала да е трети.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тегавинка ще е, надявам се Италия и Англия да продължат, ама Уругвай са много,много,много силен отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък казвам Англия и Уругвай в тая група.Жабарите редуват силни със слаби първенства и сега им е време за слабо след доброто 2012 :) Англия е ясно ,че още на осминафинала сигурно ще отпаднат с дузпи ,така че все тая ,но поне групите ще минат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

England squad :
Hart, Foster, Forster
Johnson, Cahill, Jagielka, Jones, Smalling, Baines, Shaw,
Gerrard, Henderson, Lampard, Wilshere, Lallana, Sterling, Milner, Oxlade-Chamberlain, Barkley,
Rooney, Sturridge, Welbeck, Lambert

4-ма от нашите и 1 бивш, пак не е зле, можеше и по-добре. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Центъра и защитата на анличаните е толкова зле, че няма накъде повече...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не очаквах подобна смелост от Рой, той обикновено не изненадва особено, но този път успя да ме изненада приятно. Радвам се, че е заложил повече на младите ... може би само за Лампард съм леко несъгласна, но пък от друга страна е разбираемо - някой с повечко опит, който да помага на младите. Пък и Карик не блесна достатъчно, за да може с представянето си да го измести и по-големият опит на национално ниво на Франки си каза думата. Много се радвам за Шоу, Баркли и Смо. Дано Джоунс да успее да се присъедини към отбора, ще е изключително нелепо да пропусне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От дясно англетата ще са зле, (за защитата говоря). Двойка Джоунс-Кейхил може да им донесе много. Милнър може много да им помогне, стига да го използва, същото важи и за Баркли. Но пусне ли в центъра Джерард и Лампард заедно....пиши го бегал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

изненадва ме липсата на Джакерини ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя Акуилани, когато и да спрат да го викат, все ше е късно :mood (17): А относно Джакерини - нормално, той направи много слаб сезон в Англия... Няма как да се очаква да направи силно световно.. Има и нови имена, което е интересно... Мота направи много добър сезон с ПСЖ, очаквам да е титуляр, но в средата конкуренцията е убийствена... Балотели отново ще е сила! Прандели прави чудеса с него в националния Forza!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Касано и Акулиани нямат работа в Бразилия. Не са викнали никои от легионерите в Англия. И правилно. С'ланд ги дупчиха нон-стоп, което не говори добре за Джак. Няма големи изненади. Фараона очаквано го издуха. Честно казано съм приятно изненадан, че Дестро присъства, а не Джилардино. Дано Де Роси замине, страшен играч е, ама контузиите не спират да рушат кариерата му. Диаманти вече не е част от тима. Освалдо да го духа. Балотели деградира този сезон с пълна сила. Искам да гледам бъдещата звезда на Борусия Д и направил невероятен сезон за Торо - Чиро Имобиле ! Ще го видиме циглето, с нищо не е заслужил тоя сезон мястото си на върха на атаката, ще го кара на стара слава Ама ако така продължава, за 2016 ще си стои у дома. Италия има силни състезатели в предни позиции и като цяло смятам, че за 2016 отборът ще е много по-добър..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам ама отбора на Англия е скандално слаб като се замисли човек..тва ако нямаше чужденци в Английското и пред блока да им играеха нямаше да ги гледам... горе говорите за защита и център ама и атаката им освен Рууни е слаба.. Уелбек,дузпаджията Ламбърт и лакомията Стъридж ли са голямите голмайстори...стига вицове. Много свещи тряя палят особено срещу Уругвай.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Контузен е цял сезон. Напред са убийствени италианците. Дестро, Черчи, Иммобиле, Касано, Балотели, Инсине, Роси. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

вие кво си мислихте, че за България ли говоря? ;d

Знаеме, че си италианец, tutti ragazzi, tutti spaghetti, pipo inzaghi Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Италия са скандално слаби последните години, на Пената четата ги изтърва 2 пъти и само Свети Буфон ги изкара. На последния голям форум имаха един силен мач срещу Германия и т'ва беше. В групите ако не се лъжа направиха 2 пъти 1-1 с Хърватска и Испания и биха Ейре. Даже за мен беше мега изненадата, че стигнаха до финал, където Ла Фурия Роха ги убиха. Нз лично аз не виждам нищо специално в тоя отбор на Италия. Пак ще има " нареждаме се отзад, ритаме напред и чакаме някой корнер или Бог Пирло да вкара от фаул.

Аз пък лично смятам, че чичо Рой ако може да си нареди отбора може да направи някаква изненада.

Харт

Джонсън - Ягиелка - Кейхил - Бейнс/Шоу

Стърлинг - Хендо - Баркли - Лалана/АОЧ

Рууни - Стъридж

Яко с младите. Предполагам обаче, че Джерард ще почне в средата с Хендо. Надявам се от групата да излезнат Англия и Уругвай.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове