Jump to content

Препоръчани публикации

Група B

Отбори

Испания
Публикувано изображение
Отборът на Испания се класира директно на световните финали след като спечели квалификационната си група "I". Публикувано изображение

Холандия
Публикувано изображение
Отборът на Холандия се класира директно на световните финали след като спечели квалификационната си група "D". Публикувано изображение

Чили
Публикувано изображение
Отборът на Чили се класира директно на световните финали след като
завърши на 3-то място в квалификационната група в зона Южна Америка. Публикувано изображение

Австралия
Публикувано изображение
Отборът на Австралия се класира директно на световните финали след като завърши на 2-ро място в група "B" в зона Азия. Публикувано изображение

Крайно Класиране

Публикувано изображение

Мачове

13 юни 2014
22:00 Испания Публикувано изображение 1 - 5 Публикувано изображение Холандия

Алонсо 27' (д.)

ван Перси 44', 72'
Робен53', 80'
де Врей 65

Арена Фонте Нова, Салвадор

14 юни 2014
01:00 Чили Публикувано изображение 3 - 1 Публикувано изображение Австралия

Санчес 12'
Валдивия 14'
Босежур 90+2

Кейхил 35'

Арена Пантанал, Натал

18 юни 2014
22:00 Испания Публикувано изображение 0 – 2 Публикувано изображение Чили

Варгас 20'
Арангуис 43'

Ещадио до Маракана, Рио де Жанейро

18 юни 2014
19:00 Австралия Публикувано изображение 2 – 3 Публикувано изображение Холандия

Кейхил 21'
Йединак 54' (д.)

Робен 20'
ван Перси 58'
Депай 68'

Ещадио Бейра-Рио, Порто Алегри

23 юни 2014
19:00 Австралия Публикувано изображение 0 - 3 Публикувано изображение Испания

Виля 36'
Торес 69'
Мата 82'

Арена да Байшада, Куритиба

23 юни 2014
19:00 Холандия Публикувано изображение 2 - 0 Публикувано изображение Чили

Фер 77'
Депай 90+2'

Арена де Сао Пауло, Сао Пауло

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък ще кажа отпадане на Испания в групите :))) стига им толкова от 2008 мачкат всичко живо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И според мен е възможно Чили да вземе мястото на Испания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава на Испания

Вратари: Икер Касийяс (Реал Мадрид), Давид де Хеа (Манчестър Юнайтед), Пепе Рейна (Наполи)

Защитници: Серхио Рамос (Реал Мадрид), Жерард Пике (Барселона), Раул Албиол (Наполи), Хави Мартинес (Байерн), Хуанфран (Атлетико Мадрид), Жорди Алба (Барселона), Сесар Аспиликуета (Челси), Даниел Карвахал (Реал Мадрид), Алберто Морено (Севиля)
Халфове: Чави Ернандес (Барселона), Чаби Алонсо (Реал Мадрид), Андрес Иниеста (Барселона), Коке (Атлетико Мадрид), Серхио Бускетс (Барселона), Сантиаго Касорла (Арсенал), Андер Итураспе (Атлетик Билбао), Сеск Фабрегас (Барселона), Тиаго Алкантара (Байерн), Хуан Мата (Манчестър Юнайтед), Давид Силва (Манчестър Сити), Педро Родригес (Барселона), Хесус Навас (Манчестър Сити)
Нападатели: Диего Коща (Атлетико Мадрид), Давид Вийя (Атлетико Мадрид), Фернандо Торес (Челси), Алваро Негредо (Манчестър Сити), Фернандо Йоренте (Ювентус)

В групите отпадат викате :mood (17): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва просто не може да имат толкова футболисти тия бе, ей ако решат пак ще спечелят купата, просто няма на едно място толкова добри играчи, колкото те имат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само не знам, колко тъп трябва да си да предпочиташ Рейна пред Де Хеа. Ясно е, че няма да играе, ама поне може да е втори вратар. Не че и Рейна ще играе де.. За Мата е ясно, че трудно ще намери място на терена. Та той в Челси, когато ги мачкаше, трудно намираше, та ся ли.. Иначе от тоя състав нещо ми липсва Иско.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хея със сигурност ще е в състава, не забравяйте, че се викат по 3ма вратари. Надявам се, че и Мата ще остане в 23ката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа според мен заслужава да изиграе някой мач поне в групите. Касияс едва ли ще цъка на следващото световно , така че би било добре нашият да понатрупа малко опит на голямо първенство. Редактирано на от Champ20ns

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Испания имат 2 приятелски срещи преди световното и съм сигурен, че в едната нашия ще е на вратата за да дебютира официално, но на самото световно малко вероятно да играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе сега се загледах във състава на холандците и гледам неква фрапираща липса на изявени големи играчи и не мога да си спомня толкова "слаб" на пръв поглед състав на лалетата. Освен Ван Перси и Робен, другите са или непознати лица от холандското първенство (непознати за мен, защото холандското не го следя) или застаряващи звезди, които доиграват кариерите си. Може и да се окаже голям плюс. Ще видим. По въпроса за Касияс и Де Хеа, Де Хеа за сега единствено може да носи вода на Касияс, има си йерархия, като се откаже Касияс Де Хеа ще заеме неговото място. Де Хеа няма 1 мач за Испания, заслужавал бил да играе, как ги измисляте такива ми е чудно много.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подкрепям коментара за холандците. Честно казано и аз не ги знам повечето. Ван Гаал явно ще разчита на старите пушки - Робен, РВП, Снайдер, РВД + младостта и желанието на младите. Нищо чудно от там да излезне нова холандска звезда, както стана с Джетро Вилемс през 2012.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава на Холандците е с предимно младежи и тук-таме "стари" пушки. Очаквам да видя какво ще направи с тях фюрера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен съставът на лалетата си е добре балансиран и ако по-опитните съумеят да бъдат лидерите, които ще поведат младите, то определено ще могат да постигнат много. Изобщо имам големи очаквания към тях и нямам търпение да видя как ще се представят. Много се радвам, че ще имам възможността да гледам Блинд, Клийсен, Велтман, Депай и Класи - имам големи очаквания към младите. Интересно ми е и Ван Гаал като какъв ще използва Блинд - като дефанзивен халф, какъвто основно е в Аякс или като ляв бек. Жалко само за Струутман и Ван дер Вийл /той пък тъкмо почна да се налага в ПСЖ, което му отвори отново вратите към националния и контузия/. :( Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тиаго Алкантара пропуска световното първенство бълха ги ухапала :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.bbc.com/sport/0/football/27647635

според мен може да се поспори за избора му на Торес и Педро (примерно) вместо Негредо или Йоренте, и Навас, ама той си знае .. така или иначе, както и да го гледам, ебати играчите ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия като нищо пак ще станат световни... ебати отбора, ебати класата. Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вратари: Яспер Клийсен (Аякс), Тим Крул (Нюкасъл), Мишел Ворм (Суонзи) Защитници: Дейли Блинд (Аякс), Дарил Янмаат (Фейенорд), Терънс Конголо (Фейенорд), Бруно Мартинс Инди (Фейенорд), Жоел Велтман (Аякс), Пол Верхег (Аугсбург), Рон Влаар (Астън Вила), Стефан де Врий (Фейенорд) Халфове: Джорди Класи (Фейенорд), Лерой Фер (Норич), Джонатан де Гусман (Суонзи), Найджъл де Йонг (Милан), Уесли Снайдер (Галатасарай), Грегориньо Вийналдум (Фейенорд) Нападатели: Мемфис Депай (ПСВ), Клаас Ян Хунтелаар (Шалке 04), Дирк Каут (Фенербахче), Джърмейн Ленс (Динамо К), Робин ван Перси (Манчестър Юн), Ариен Робен (Байерн)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъкмо и аз гледах избранниците на ван Гаал.Еми сори, ама холандците не впечатляват особено.Защитата е пълна грагедия, от гореизброените съм чувал точно за 2-ма, които не са някакви стълбове в отбрана.Като разграден двор ще са отзад, в центъра също не е кой знае кво... Снайдер,Робен,Гузман... Класи ще е интересен за наблюдаване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз единствено се чудя що вместо Карвахал е взет Хуанфран, като мен лично 1вият доста повече ме кефи като игра и качества.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз гледах избранниците на ван Гаал.Еми сори, ама холандците не впечатляват особено.Защитата е пълна грагедия, от гореизброените съм чувал точно за 2-ма, които не са някакви стълбове в отбрана.Като разграден двор ще са отзад, в центъра също не е кой знае кво... Снайдер,Робен,Гузман... Класи ще е интересен за наблюдаване.

Нормално да не си ги чул като са на по 22-23 години половината.. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Тва са хората, които ще дърпат Холандия напред. Много добра снимка.

Може би и последно световно и за тримата. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове