Jump to content
f0rgy

Световно първенство 2014

Препоръчани публикации

айде честито на колумбийците, дано изнасилят и бразуките на 1/4 финалите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За 4-ти път ако им се размине на тия гадни бразилци е ясно кой ще е шампиона...Колкото имат късмет толкова ги и бутат напред.Иначе Колумбия показва прекрасен атакуващ футбол.Не ми се мисли с Фалкао в титулярите какво щеше да става..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
5 гола и 3 асистенции за 4 мача, нашите крила за цял сезон не могат да постигнат такава статистика :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Къв Хамас па ти, изкара го палестински терорист момчето :mood (17):

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
#курзабразюгитебе #купувайхамесбе #биймексиканцитеднескабе #курзагърците

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много беззъби бяха снощи урусите. Довечера очаквам второ отпадане на Мексико.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе не се знае, мексиканците ще са доста надъхани днеска за реванш, всичко или нищо.Плюс тва Чичарито почиваше 90 минути, днеска трябва да е титуляр.Нищо не се знае.

Публикувано изображение

Тва е жената на Хамес, сестра на Давид Оспина (вратаря на Колумбия).Тоя ЛУД ЛИ Е?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не че разбирам от мъже, ама тоя не изглежда толкова грозен колкото тая. РВП с гол довечера. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
#NED LINE-UP: Cillessen, Vlaar, De Vrij, Blind, De Jong, Van Persie ©, Sneijder, Robben, Verhaegh, Kuyt, Wijnaldum #MEX LINE-UP: Ochoa, Rodriguez, Salcido, Marquez ©, Herrera, Layun, Dos Santos, Moreno, Guardado, Peralta, Aguilar #NEDMEX е тоя продължава да си държи на неговия Пералта и да пренебрегва Чича ... дано, влизайки като смяна отново да вкара, ама да паднат с 1 гол разлика, че да се пръсне от яд после, за дето го е държал резерва

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Странен състав от ЛВГ...пак тоя лузър Каут :mood (4): Депай??? #VanGaalOut Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каут е с огромна заслуга за победата на холандия над чили, ако не беше Каут, Санчес правеше минимум 2 гола, тъй като цял мач развинтваше Блинд, но Каут винаги беше на гърба на Санчес и покри Блинд много пъти. Явно Ван Гаал отново е идентифицирал играч, подобен на Санчес в отбора на Мексико и ще му лепне Каут на гърба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кедъра и с гигова се бъзика :mood (17): тя пък харесвала ван Перси.. издигнА ми се малко в очите :mood (17): тия пък тръгнали да си обсъждат теглото в студиото, тоя си показва снимката от бала ... :facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да ама баща и не ми се е издигнал в очите. +тва съм я виждал без грим и не е толкова вървежна. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кедъра и с гигова се бъзика :mood (17): тя пък харесвала ван Перси.. издигнА ми се малко в очите :mood (17):

тия пък тръгнали да си обсъждат теглото в студиото, тоя си показва снимката от бала ... :facepalm:

тая разбира само от пенис, много зле, че са я сложили в тва студио.

Състава е потресаващ - #VanGaalOut, пак го е объркал...изкуфял старец

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тва беше доста малоумен и излишен репортаж

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са скандални, аз ви се чуда за кво ги гледате изобщо? Аз ли съм единствения който си пуска телевизора направо за мача? :mood (17): Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тая разбира само от пенис

Може и от тенис да разбира...:)

Тия са скандални, аз ви се чуда за кво ги гледате изобщо? Аз ли съм единствения който си пуска телевизора направо за мача?

Не, аз рядко гледам студията и често мютвам ТВ-то по време на мач. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Любопитен състав от Ван Гаал, интересен и труден мач ще е. Победа с 1-2 гола разлика за лалетата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове