Jump to content
f0rgy

Световно първенство 2014

Препоръчани публикации

Дори и да се класират напред Бразилия, Геймар няма да оцелее до края на световното.... :mood (17): Само като го наближат и го почват.. и така трябва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хохо, вземиии. Чилийците само малко да се поуспокоят и нищо добро не чака домакините ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единствено в Неймар я има типичната бразилска магия, роден за футбол, едва ли обаче само той ще им е достатъчен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе зеете срещу Неймар ама момчето я чува, както каза колегата над мен - има я магията в играта му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чили са наляли гипса в краката, страшно много грешки правят. Хубаво, че Бразилия осират всичко, че иначе като нищо интригата щеше да е приключила. И за малко да забравя, КУР за коментатора, баси цървула!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Неймар е класа, ама тва не ми пречи да ми е противен заради постоянните му симулации и грозната прическа. Иначе качествата едва ли някой може да му ги оспори. Друг е въпроса кво правят недуразумения като Фред и Хълк на терена. Тия са ебати дърварите, не вервам да са бразилци :mood (17): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единствено в Неймар я има типичната бразилска магия, роден за футбол, едва ли обаче само той ще им е достатъчен.

Ква магия кви 5 лева..тва стъкло преди да са го бутнали пада...какъе футболист е?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чилийците много паникьосани в защита.Добър мач се получава,дано все пак Чили 2-рото ги удари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къв е тоя гей в тва студио бе? И кой е тоя дето коментира, пък не знае български?

Неймар е класа, ама тва не ми пречи да ми е противен заради постоянните му симулации и грозната прическа. Иначе качествата едва ли някой може да му ги оспори. Друг е въпроса кво правят недуразумения като Фред и Хълк на терена. Тия са ебати дърварите, не вервам да са бразилци

И тъпото клипче дето пееше преди 2-3 години, дейба гея.

Тоя Фред е като някакъв циганин от 80те с тоя мустак. Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Къв е тоя гей в тва студио бе? И кой е тоя дето коментира, пък не знае български?

Некъв бивш бразилец от цска и литекс май :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тиаго Силва коментира :mood (17): И на мен ми бърка в здравето тоя...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя цървул ли бе, тва не знам в на кой болния мозък в канала се е родила идеята, че да покани бразилец, при това чорбар, който не знае български, е куул, ебахти утрепките са тия от канала. Второто Чили пак 1 такъв да им зашие и да ги пращат да почиват :mood (17): Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уеб обаче не им дава аванта на Бразилия, евала! Първо имаха претенции за дузпа (такава нямаше), но със сигурност щяха да се намерят такива, които да я отсъдят, че да им ударят 1 рамо, а и сега и отмени съвсем резонно гола. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквах много по-тегав мач, евала! Изключително антипатичен отбор на Бразилия. Крайно неприятен домакин!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евала на Уеб, свири си перфектно.Чили както се пазят могат я да избухнат с някой гол, я да добутат до дузпи... и ще видиме тогава във важен момент под напрежение Неймар,Оскар,Фернандиньо и другите младоци. П.П Още от сега да кажа, че Давид Луис няма да оцели вратата. :mood (17): Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя с тва мексико, ебати идиота, 100 пъти кажи мексико :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове