Jump to content
f0rgy

Световно първенство 2014

Препоръчани публикации

МАЙКА ИМ ДЕЙБА НА ШИБАНИТЕ МАЛЯКИ ВИНАГИ ВИНАГИ ВИНАГИ ТОЯ КЪСМЕТ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебахти ташака....тва не е нормално бе майка му деба....няма такива калитари като гърците...ебах тая смешна дузпа щото Самарас се срита сам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ебати дузпата .... тия съдии тотално са си ебали майката, последно време ... и в първенствата, и в ЕКТ, и сега на Световното ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
OMG. Един от малкото европейски отбори, които да не искам да продължат, и съдията ще ги добута точно тия :facepalm: :facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тия путаци винаги така правят, мама им мръсна... и са още 1/8 финала насират

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не мога чак толкова категорично да кажа има дузпа или няма ама вие още малко ще ревнете,че тъпите печки отпаднали.Една минута преди това излизат 3 маймуняка сами с/у вратаря и не могат да вкарат.В такава жалка група и с такива играчи не показаха с нищо,че заслужават да са на 1/8 финал. 29 June – Recife: Costa Rica - Greece Това ще е мача :mood (17): Редактирано на от ZaKoNa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чиста дузпа, оня малоумник го спъна точно преди да бие. Плюс тва Самарас е страшен пич и никога няма да тръгне да симулира. Там случката с онова болното момче от Селтик, днеска пак отиде да утешава вратаря им, изобщо много е точен. Отделно гърците бяха много по-добри в мача и заслужено продължават. Кюнците нямат никъв отбор, имат индивидуалности някви, но не играят отборно. Тъпия негър Яя Туре цяло световно се опитва сам да мине целия отбор на противника. Единствените африканци, дето играят хубав футбол на Мондиала са Алжир и Гана, другите са някви пълни смешки. Еле па тия Кот Д'Ивоар- от 10 години все са супер фаворит за Купата на Африка и винаги ги разгъзват, на световно 3 пъти поред не могат да минат групата, а имат определено играчи. Изобщо пълен смях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
очаквано както винаги богопомазаните излизат на магия и след това им идва най-лекия възможен жребий,Коста Рика играят отворен футбол и като нищо ще преминат и през тях

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aбе гърчолята може и да не са най-симпатичните,но определено ги предпочитам пред черните,така че доволно се накефих накрая :champs (14): Още повече,че почти не останаха отбори от Европа,а като гледам с кой ще играят като нищо да има балкански отбор на 1/4финала :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен пък костариканците ми станаха любимци, да се надяваме, че този път късмета и съдията няма да имат решаваща роля. Редактирано на от daniel_12

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на гърция. Дано се класират и на 1/4 финалите. Някои маи много ги е яд, щото ние даже до световните финали не можем да стигне, а комшийте пердашат напред :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Холандия в страхотен поток до 1/4 финалите - Мексико/Коста Рика/Гърция :mood (17): Ако се издънят, задължително #VanGaalOut :champs (14): Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чиста дузпа, оня малоумник го спъна точно преди да бие. Плюс тва Самарас е страшен пич и никога няма да тръгне да симулира. Там случката с онова болното момче от Селтик, днеска пак отиде да утешава вратаря им, изобщо много е точен. Отделно гърците бяха много по-добри в мача и заслужено продължават. Кюнците нямат никъв отбор, имат индивидуалности някви, но не играят отборно. Тъпия негър Яя Туре цяло световно се опитва сам да мине целия отбор на противника. Единствените африканци, дето играят хубав футбол на Мондиала са Алжир и Гана, другите са някви пълни смешки. Еле па тия Кот Д'Ивоар- от 10 години все са супер фаворит за Купата на Африка и винаги ги разгъзват, на световно 3 пъти поред не могат да минат групата, а имат определено играчи. Изобщо пълен смях.

От тва, което гледах като highlights останах с впечатлението, че гърците са ги спукали от положения тия негри. Греди, спасявания на вратаря, пропуски. Логичното се е случило накрая евентуално, гледах няколко повторения на дузпата и бих казал 50/50 евентуално. Но не е така, че да е дайв-нал Самарас като на канибала изпълненията.

Холандия в страхотен поток до 1/4 финалите - Мексико/Коста Рика/Гърция :mood (17): Ако се издънят, задължително #VanGaalOut :champs (14):

И аз се загледах ей са в потока и наистина мойте любимци може и да стигнат до полуфинала бързо-бързо. Стига да не подценяват съперниците и да играят футбола, който играха срещу Испания. Иначе #VanGaalOut, естествено.Публикувано изображение

А впрочем не знам що отписвате Коста Рика срещу Гърция. За мене Коста Рика са си абсолютен фаворит след фурора в групата. Гърците ако бяха толкова добри, нямаше толкова клизмарски да се класират. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей тия копелдаци Гърция не мога да ги трая, най-калитарския отбор с най-гнусния футбол. Бяха в най-смешната квалификационна група, бяха в най-лесната група на световното, сега им се пада на хартия най-лесния 1/8 финалист. Ебати противните утрепки са тия бе. Иначе тия печки от Африка за пореден път доказват, че те никога няма да направят нещо, щото като индивидуалности са добри, но като отбор са кръгла 0. Всеки играе сам за себе си и толкова ситуации имаха второто тъпите негри и само 1 гол направиха, Калу имаше поне 2 пъти шанс да подаде на съотборник, който е фронтално на вратата, той стреля от некви безсмислени ъгли. То всички така де. Тъпи негри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
2 години няма как да му дадат, дори се съмнявам, че ще го накажат. + тва май важи само за националните отбори

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и аз мисля, че ше е за националните, квото и да е наказанието. якото е, че ше пропусне остатъка от Световното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някакво наказание ще има, в тва съм почти сигурен, и аз мисля че няма да е 2 години, ама 1 да е ще е файда. Само за националните отбори естествено. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"На терена се случва всичко. Водехме борба рамо в гърди. Той ме удари в окото", коментира Луис Суарес.

:D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кур за италианците, малко съм раздвоен, че зъбатия продължи, но от друга страна италианската сган отпътувА.. с комплименти за екзистънса

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове