Jump to content
f0rgy

Световно първенство 2014

Препоръчани публикации

Евро 2008, да. Тогава аз за първи път видях тоя компютър дето чертаят на него. Вече одъртя, стана на 6 години, ама още го ползват, вместо да си вземат един голям екран за чертане. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо, че "гостите" ше са Кирил Качаманов и Владо Манчев, той Владо от това си изкарва прехраната Публикувано изображение Са лятото му вързА, шото има Световно, ама догодина лятото ше трябва да взима назаем от жена си

Оо, тя Норчето отдавна му би шута на Владо, стара ти е информацията :mood (17): Като преди това в съвместните им семейни години му тури бая чифтове рога :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оо, тя Норчето отдавна му би шута на Владо, стара ти е информацията :mood (17): Като преди това в съвместните им семейни години му тури бая чифтове рога :mood (17):

Кога е станало тва бе ? Публикувано изображение Беше необяснимо ТЯ да бъде с такъв нехранимайко, евала Публикувано изображение
Значи съвсем я е закъсАл владко "госта" Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
верно ли, бе? :mood (17): и аз съм го пропуснал тва, хаха .. не знам ся как е ама преди ми беше личния фаворит сред футболните съпруги в България ... ебати жената брато, само за грях е създадена с тва тяло и тва писано лице

помня, че преди беше участвала в клип на една песен на Тони Стораро .. все едно за нея е бил писан текста

Кога е станало тва бе ? Публикувано изображение Беше необяснимо ТЯ да бъде с такъв нехранимайко, евала Публикувано изображение
Значи съвсем я е закъсАл владко "госта" Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

аре са, същото може да се каже и за на Топузаков жена му :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кога е станало тва бе ?

Вероятно след като паричките на тоя бастун са поприключили. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://hotnews.bg/n/eleonora-mancheva-doka....html#more_pics

Тва е и последната новина от нея Публикувано изображениеПубликувано изображение жалко, че се изгуби от ефир Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.dailymail.co.uk/sport/worldcup2...nds-Brazil.html

доста добри попадения има :wub:

Колийн Рууни ли ве :champs (14): :champs (14): :champs (14):
Тъз ми е любимата крава, ако не беше Рууни тая щеше да е некакъв затлъстял чав от ливърпул, дейба английските боклуци, как може да я сложат в каквито и да класации не ми е ясно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ss4, вече и на жена му си го изкара :mood (35): . Ма иначе и мен ми е чудно кво прави в тая класация, очевидно по-грозна е от всички други :mood (17): . Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имат късмет, че Йънг не беше повикан. :mood (17): А за Колийн един приятел като я видя без грим ме попита дали това било на Рууни майка му. Малко грубичко беше, но наистине не е нищо особено, че да бъде модел. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам ама Чичарката е ударил греда :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

След Рибери май и Ройс ще е следващото голямо име, което ще пропусне Световното....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да го закриват... половината играчи се контузиха, то остана ли кой да играе вече :Х

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лелее, тва Сър Марко да не играе ще е ебаси загубата, заклевам се...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еееее много жалко за Ройс,а за Риберито ми е през .... да отпадат още в групата тия боклуци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пфф сума звезди ще изпуснат световното... ае дано поне Ройс се задържи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ройс, ако пропусне Мондиала, ще се върне в Европа на спокойни преговори с Еди :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ройс пропуска мондиала. Кому са нужни тия безсмислени контроли, тия играчи имат ебати бруталния сезон в Европа и вместо да починат малко те ги мятат в контроли. Силните играчи на това световно ще са дроб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Или поне да играят с отбори които ще са на световно да се пазят взаимно,а не с дърварите от Армения и прочие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове