Jump to content
f0rgy

Световно първенство 2014

Препоръчани публикации

Преди имаше нещо подобно за Световното през 2002, само че се събираха карти и ги бях събрал всичките даже 2 тестета имах и едното го бях продал за 5 лева.Доста тъп съм бил.А от другото сега ми се губят някои карти.Ако някой ги е събирал да сподели.Помня, че бяха по 3 в пакетче с дъвка и струваха 30 ст.

От 1994-та има се издава албум на Панини и съответните стикери. Така, че няма нищо чудно, за 2002-ра. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам време да чета форумО тея дни, за тва реших да споделя... повече нищо няма да ви казвам :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много съм злопаметен и трудно ми минава, ще трябва да са най-малко две :mood (17): :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много съм злопаметен и трудно ми минава, ще трябва да са най-малко две :mood (17): :mood (36):

Е, аз като те знаем колко пиеш, нема ти смогна :mood (17):

Жоро, един кОр за теб :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кон да ми тъпче мъдете ше търпя, ама такова отношение като твойто ... :mood (17): нема ти стъпим

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте от мен , аз очаквам много силно първенство на фона на това че много от отборите извадиха силки поколения :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От албума ми останаха Неймар и логото на Аржентина, някой ако ги има повтарящи да свирка, че нещо не се разменят :Д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От албума ми останаха Неймар и логото на Аржентина, някой ако ги има повтарящи да свирка, че нещо не се разменят :Д

Докарах ги до 84%....другата седмица може би ще ги събера. :mood (17):

Да минават бързо тези 2 седмици и да се почва! :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аржентина ще се наакат с тая защита.Бразилия са шампиони. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз очкавам европейски шампион ... ама не онзи, с който се припознава жабчето във форума. :D По-скоро някой 'изненадващ', надявам се. И аз вече започвам нетърпеливо да отброявам дните и още по-нетърпеливо моментът, от който ще започна да отброявам оставащите дни на франсетата. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз очкавам европейски шампион ... ама не онзи, с който се припознава жабчето във форума. :D
По-скоро някой 'изненадващ', надявам се.
И аз вече започвам нетърпеливо да отброявам дните и още по-нетърпеливо моментът, от който ще започна да отброявам оставащите дни на франсетата. :mood (17):

Е кой по-изненадващ шампион от Италия? :mood (17): Иначе белгийците ги отпиши, от сега ти казвам :mood (20): А за франсетата, според мен ще стигнат далеч тоя път.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е кой по-изненадващ шампион от Италия? :mood (17): Иначе белгийците ги отпиши, от сега ти казвам :mood (20): А за франсетата, според мен ще стигнат далеч тоя път.

Ей, пак да си в тотална опозиция значи. Ами ОК! :mood (17): Белгийците и холандците ще се подкрепят, никакво отписване!
Франсетата, ако сами не се прецакат като си спретнат някой скандал, то просто ще издъхнат при първия сериозен съперник. Той и Дешан не е много сигурен докъде биха могли да стигнат. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Немците могат да стигнат до финал, ама нещо не ги виждам да станат шампиони в Рио... :mood (36): А Холандците няма какво да ги коментирам, ще вземат да направят същия гаф като на европейското преди 2 години :mood (17): Очертава се яка битка, щото има страшно силни отбори.Ще видите накрая като Прандели вдигне купата :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, дали сте запознати, но в латинска Америка никога не е ставал шампион европейски отбор, като основно, който е домакин той печели, има две изключения с урусите в Бразилия през 1954-та мисля беше /след което за малко да има латино-американска война/ и Аржентина в Мексико през 86-та. И аз искам да стане европейски отбор, ма някакси ми се струва почти невъзможно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Запознати сме, но това все някога трябва да се промени. Сега е идеалната възможност. Бразилия с това поколение - абсурд. Аржентина са ясни ... само с офанзивни играчи от висока класа няма да стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Запознати сме, но това все някога трябва да се промени. Сега е идеалната възможност. Бразилия с това поколение - абсурд. Аржентина са ясни ... само с офанзивни играчи от висока класа няма да стане.

освен ако на всеки допуснат гол не отговарят двойно :mood (17): а иначе за бразилците... и аз много се съмнявах, че ще направят нещо, ама са много талантливи дребните... и да не забравяме, че домакинския фактор също си оказва влияние.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ае стига бе, италЯнците с тия комични мачове срещу нас да стават шампиони... Мощно за Коста Рика и тва е :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много късно ги давати тия мачове от световното и тва е, ей го откриването е от 23:00ч. Тъпо!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне да беше в Китай тва първенство че да се популяризира футбола там, то и без тва се е видяло че почти няма да се гледа в груповата фаза тва първенство.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как няма да се гледа бе... тва чудо го чакам 4 години, вече едвам издържам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове