Jump to content
f0rgy

Световно първенство 2014

Препоръчани публикации

Добре, че чухме нещо от официалната песен.. Звука се оправи чак сега...дали е от БНТ или навсякъде е така? Иначе голяма циганийка - шарено навсякъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм много ПРОТИВ да сложат жена в студиото, още повече такава, която си няма представа от футбол.Сигурен съм, че на компа има отворена страница в нета "правила на футбола".

П.П Кво стана с тоя пичага, който водеше преди 2 сезона студиата на Диема?

Даскалов прекрати отношенията си с Диема.

Иначе, кокер шпаниола пак пее, ако тва смешно подобие на рап може да се нарече пеене.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
питбул си е стабиляга, нема кво.То нещо озвучаването хич не беше читаво, размиваше се и звук-картино по едно време.Иначе тоя Даскалов са с кво се занимава?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Даскалов прекрати отношенията си с Диема.

Иначе, кокер шпаниола пак пее, ако тва смешно подобие на рап може да се нарече пеене.

Да, определено курвето Лопез не е най-подходящата, ама другия вариант е пак онази Смокиня, така де, Шакира!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Иначе тоя Даскалов са с кво се занимава?

в ТВ+ и Филм+ с испанската Ла Лига

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

питбул си е стабиляга, нема кво.То нещо озвучаването хич не беше читаво, размиваше се и звук-картино по едно време.Иначе тоя Даскалов са с кво се занимава?

Брат, с извинение - да ти сера на музикалните вкусове! Точно пак тоя лешпер, където го подпират големите продуценти...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бе аз си му избухвам на песните, па ти сери къде намериш... иначе Даскалов как може да се захване с испанците, личеше си, че ВЛ му е страст...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бе аз си му избухвам на песните, па ти сери къде намериш... иначе Даскалов как може да се захване с испанците, личеше си, че ВЛ му е страст...

Ясно... направо избухнах аз сега, като ти прочетох коментара! Заеби.. слушай си кенефа, то си е твоя работа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Даскалов коментира и баскетбол. И по Евроспорт съм го хващал. Песента на Рики Мартин с Дж-Ло беше по яка. Иначе яки курвета и двете, как да не ги оправиш.. :D Англия ми се падна на мен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е като е моя работа кво коментираш не мога да разбера... баси хората :mood (17): Да се насладим на световното :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Даскалов коментира и баскетбол. И по Евроспорт съм го хващал.

Песента на Рики Мартин с Дж-Ло беше по яка. Иначе яки курвета и двете, как да не ги оправиш.. :D

Англия ми се падна на мен :)

Не, че нещо ама... да ти сера на тебе пък на вкуса за жена! Все едно да ебеш пластмасови кукли, толкова хирурзи са минали през тях. Пък и Лопез е с егати дебите крака и мазен ***** Абе, като цяло да ти сера на вкуса :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не, че нещо ама... да ти сера на тебе пък на вкуса за жена! Все едно да ебеш пластмасови кукли, толкова хирурзи са минали през тях. Пък и Лопез е с егати дебите крака и мазен ***** Абе, като цяло да ти сера на вкуса :mood (36):

Боли ма.. да има пък :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Баси офтопика падна тука... що не отворите под-тема "Даскалов", ай да му сера и на него! Фостата!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе, я кажете са сериозно, в момента кой е най-добрия централен защитник? :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе, я кажете са сериозно, в момента кой е най-добрия централен защитник? :mood (36):

Що? Ще го купуваш ли, ще го ебеш ли? Не може човек да те разбере тебе..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лопез за разлика от Булдога може що-годе да пее, ама е грозна пък, пък Шакира си е направо на друго ниво от тях, ама просто да оставим пеенето, те колкото не могат или могат да пеят - пеят, колкото тиквеника се опаричиха в тая професия. Проблема ми е с визията му основно, просто тая гола празна тиква като я видя да рапира нагоре надолу и ми става мешано в стомаха. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баси офтопика падна тука... що не отворите под-тема "Даскалов", ай да му сера и на него! Фостата!!

ти се усра бе, бахти..кенефа не може ти смогне вече..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ти се усра бе, бахти..кенефа не може ти смогне вече..

Ами, недей да ми четеш коментарите бе, хем ти правя свежото, хем ме ругаеш. Ай сектир!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лопез за разлика от Булдога може що-годе да пее, ама е грозна пък, пък Шакира си е направо на друго ниво от тях, ама просто да оставим пеенето, те колкото не могат или могат да пеят - пеят, колкото тиквеника се опаричиха в тая професия.
Проблема ми е с визията му основно, просто тая гола празна тиква като я видя да рапира нагоре надолу и ми става мешано в стомаха.

Важното е да ти става "мешано" в стомаха! Пиши го на кандидат-студетнския.

ТИХО, ТИХО, говори ПЕНАТА .... Борис ТРИ :champs (14): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове