Jump to content
Sign in to follow this  
StreetSoldier

Manchester United 3:1 Hull City

Препоръчани публикации

Тъжен ден за футбола. Ако речта на Гигс означаваше "довиждане" то тва е един от най-тежките моменти, не че не се очакваше, но все пак кой е гледал Юнайтед без Гигси!??! Напускането на Вида също беше много тежко за понасяне, огромен човек и капитан! Благодаря за всички емоции... :giggs13: :glory (19): :sir-giggs: :glory (13): Относно мача радвам се, че стана така както ми се щеше - да пусне некой резерви да видим как ще се представят. Честно казано не съм впечатлен от дебюта на 2-те нови момчета, нищо ,че Уилсън вкара 2 гола, въобще не участваха в разигравания и прочие, дебюта на Янузай например беше къде къде по-разилчен. Но както и да е, първи мач им е все пак няма да ги съдим. Браво за 2-та гола. Янузай беше МоМ отвсякъде, страшен мач направи, даже имам чувството, че само той игра. Велик момент беше да видиш Гигси да се пуска сам в игра!!! Разочарование на мача - Фелайни - ебахти дървото не е истина бате... кво ше го правиме тоя не знам.. А съдията беше ебати неадекватното ***** верно, че мача беше протоколен ама 3-4 коя от коя по-чисти ситуации за дузпа, и тва безумие срещу Янузай, а оня беше на 5 метра.... за първи път му чувам името на тоя дръвник, сигурно беше дошъл от Конференцията. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хвана ме яд за Гигс, че не вкара. Щеше да е добре да се сбогува с гол пред домашната сцена, а и този сезон ще се наруши традицията да има поне по 1 на сезон. Дано се пусне срещу Светците и се разпише, но е малко вероятно. Видич ще липсва и дано пожъне успехи с Интер. Две големи имена си тръгват от Олд Трафорд, но това се случва рано или късно. Благодаря им за всичко, което са дали за отбора. Уилсън направи своя дебют специален. Дано в бъдеще се развие и ни носи успехи. Нуждаем се от млади и талантливи играчи, които да заредят редиците в клуба с нови сили. ------------ Ще ме учуди, ако играе и другия сезон... Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс никъде не е казал че си тръгва...речта на Гигс е традиционна за края на сезона на всеки мениджър във всеки клуб. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публиката беше невероятна, през целия мач пяха за Видич. Голямо изпращане на един голям човек, футболист и КАПИТАН.Речта му след мача беше велика. Ето заради това сме най-великият клуб в света ! :champs (18): Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хм... за мен пък Фелайни беше най добрия на терена....покриваше целия терен и в нападение и в защита участваше.Да сбърка няколко пъти но и Янузай си имаше приличен брак.Съгласен съм ,че трябва да има чистка но не и футболистите който спомена госта в студиото...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фела бе трагичен, особено второто. Да имаше и добри прояви но бяха твърде малко. Аднан имаше брак, но поне всичко интересно идваше от него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач, изпълнен с адски много емоции. Ще си го изтегля даже, може би ще го има в Замунда!

Невероятни Янузай, Уилсън и ГИГС!!!

Честно казано за Рафаел не виждам защо да не е прав. Това момче от коя година е при нас? 7 мисля, че има вече. Е, крайно време беше да се научи да спре с малоумните картони, които си изкарва, защото всеки мач му е с жълт картон и половина. Хубаво, до някое време върви оправданието, че е млад, но все пак...

Ама не говори наизуст. Рафаел има 1-2 картони във важни мачове, но това не означава, че си вади във всеки мач. Цял живот ли ще го плюете заради червения срещу Байерн? Да си правя ли труда да ти покажа, че вади малко картони?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уилсън-good
Лоурънс-not very good

Всъщност и двамата не ми харесаха. Когато им се подадеше топка веднага с едно я връщаха на човека подал им. Много рядко овладяваха и тръгваха да правят нещо. Лоурънс имаше два три дрибъла, докато Уилсън бе доста пасивен, но пък застава където трябва и вкара. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Янузай е голям талант , дори като сбърка гони противника за да си върне топката , според мен другия сезон той е бетон в първият отбор . Уилсън и Уолрънс се представиха добре . А колкото до Фейлани , не мога да кажа , че е слаб или нещо такова , според мен следващият сезон ще се разбере дали може или не и дали заслужава да играе в този клуб или не . Никой обаче неказва нищо за Карик , според мен той е един от големите длъжници , липсат пасовете в коридор , пасовете напред и извеждащите , този сезон той подава само встрани и назад , а също така в дефанзивен план също не е на ниво този сезон като цяло . Рафаел е добър играч , но доста често си изкарва леки картони , както и този сезон доста голове дойдоха точно през неговата зона . Видич голям футболист , водач , капитан желая му успех .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this