Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Manchester United 0-1 Sunderland

Препоръчани публикации

Слаб мач.Има една банда куци пилета където се мъчат да играят ама нестава,да идва нов мениджър и да ги маха.Ужас просто,да видим къде ще играят тапаците.Заплати големи игра никаква.Да свършва тоя сезон,че вече немога да ги гледам само ядове разбити дистанционни и подобия още малко и до тв-то ще стигна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То и Ван Гаал да дойде с тези играчи толкоз , изхабени , изморени без мотивация и желание . Съгласен съм ,че континентален треьор е по-добре от британски , или ще гледаме дълги години Клевърли и Ашли да разцъкват .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не разбирам, по дяволите!
НЕ РАЗБИРАМ ! ! !
Как може това подобие на футболист а.к.а. Йънг да играе вече при 3-ти треньор ТИТУЛЯР БЕ ?!?!?!

#КОЙ го излъга тоя, че е футболист изобщо?! Какво виждат тия треньори толкова в него? И Сър-а, и Мойс, и Гигс...
Какво се случва.......... Цял мач съм му следил специално на него всяко едно отиграване... Ми то нямаше нито едно вярно, освен едно връщане на Де Хея от центъра ....
Нямам думи :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Проблема не е само Йънг. Видяхме Флетч и Карик какви титани са в момента. Не бяха пресирани, на 10 метра от тях няма играч и те пак бъркаха подавания и не можаха нищо да измислят. Дали са много, но в момента не са за нищо повече от дълбоки резерви. Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да идва Ван Гал да разкара всички олигофре** и след някоя друга година да стане Гигс мениджър - АМИН! :mood (17): Ако и той не ги разкара всеизвестните или поне 2ма от тях или пък си ги пуска най-редовно да играят, ще спря да гледам футбол честно :mood (22): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лично мое мнение, е че всички се пазят за световното първенство и не искат да рискуват в последните мачове, заради евентуална контузия. И Мойс го казва и Гигс също "не знаят кво се случва" . Просто като я няма мотивацията да играеш за нещо, Лига Европа се видя още и при Сър Алекс, че е абсолютно ненужен турнир. Даже няма да се учудя ако и последните 2 мача играем с повечето резерви и такива, които по-често са на пейката, именно поради факта, че всички вече мислят само и единствено за финалите в Бразилия. Относно ван Гаал, следил съм му предишните отбори и мога да кажа, че навсякъде където е бил, в голяма степен са му се получили нещата. Знае какво е да си победител и как да се оправя със "звездите".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач ни върна в реалността. Фердинанд, Видич, Евра, Нани, Карик, Йънг и Ернандес нямат място в отбора. От предишни мачове се знае същото за Клевърли и Валенсия. Да идва ван Гаал. Гигс може и един ден да бъде готов за треньор, но не и сега. Няма опита, няма и топките да изкара някой играчи. Трябва ни треньор не от острова, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Стига вече със кирлива англичанчета. Аз не съм фен на англичаните, но виначи съм смятал, че като англииски отбор трябва да виждаме повече англичани в игра, разбираемо е да се избере англичанин пред чужденец с горе долу еднакви качества, ама тука говорим за класи надолу.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само да не стане така Ван Гаал да дойде и тогава пак да гледаме Йънг титуляр заедно с Клевърли тогава вече няма да знам какво да си мисля...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Истината е друга, пичове. Някой последователно и методично ни трови играчите и ръководното тяло. Миналата година стомашно-чревни проблеми, тази също. Само Сър Алекс устояваше долу горе и то заради силния антидот - виното, който приемаше. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Специално за Карик тва беше извънредно потресаващ мач наистина - по-слаб в момента не си спомням да съм виждал. Само че заради тоя мач да се правят генерални изводи и да го гоним е малко крайно, щото реално погледнато ни е най-добрият халф от дефънзивните. Относно Ашли сигурно цялата общност е обединена в едно мнение, но не и хората, които работят в отбора.. наистина няма логично обяснение как тоя човек е заслужил заплатата си и най-вече игровите минути, които получава. И аз съм твърдо за англичаните в отбора, но костенурката Франклин е по-зле и от Даунинг от времето му в Ливърпул, а тва не е никак лесно постижимо. Тоя мач не го приемам толкова навътре щото наще си излезнаха с идеята и теоретичния вариант да им лягат на тея, както сме го правили не веднъж за кви ли не отбори. Проблемът е, че се чупят епохални негативни рекорди, които меко казано не са достойни. Дори и да сме 14-ти ми се иска поне малко желание да покажат тия момчета, щото реално погледнато днес бяха толкова бездушни, колкото бяха Норич срещу наще миналата седмица.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе отбора общо взето няма план, не е толкова до единични играчи. Карик беше потресаващ, Йънг беше потресаващо слаб, но като цяло всички играха слабо. Тва е типично представяне тоя сезон, в който срещаме добре подреден отбор в защита и играчите просто не знаят кво да правят. Движението без топка на тоя отбор е меко казано потресаващо. На моменти съвсем отсъства. Статични дървенца, които чакат топката винаги на крак. После англичаните се чудят що няма скорост тоя отбор и заключават, че тва е така, щото Уелбек не играе, разбираш ли.. Заучените комбинации и отигравания съвсем липсват. Тва е. Трябва треньор. Не мениджър, а треньор, който ще се занимае точно с тия аспекти от играта - да ги научи да построяват разнообразни атаки, да ги научи да се движат без топка и да търсят празните пространства, да им покаже некви комбинации, които тия да изпълняват и заучават и не на последно място да разбие групичките в отбора, щото са си яко явни в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.manutd.com/en/News-And-Features...and-defeat.aspx

Я вижте кой се е изказал бе, даже е дисапойнтнат хаха.

Относно мача казах още в размислите, че беше пълна трагедия, то тва не е нещо ново. Ама подкрепям тука горното мнение на сс4, че просто няма никво движение без топка, никви атаки, само се изнася топката на фланга, за да се центрира.... или до другия фланг, или в тъч, или на главата на некой от чуждите защитници. Нищо друго не може да се случи от наша страна в атака, нито пък противника ОЧАКВА нещо друго... Лесно им е срещу нас, такива отборчета преди си тръгваха минимум с 3-4, сега изведнъж идват и бият от 329 години насам. Аз не съм съгласен, че хора като Мата, Рууни, Чича, Кагава и още 1-2ма не могат да комбинират на дребно и да правят креативни неща вместо да се чудят как да изсипят топката на фланга или от фланга към наказателното. Виждали сме го толкова много пъти, въобще няма никакъв Юнайтед тоя сезон, тва е няква пародия на отбор, сбирщина, летаргия тоя сезон, тва е положението.

И между другото не съм много сигурен дали само и изцяло Мойс беше проблема, щото май тия играчи са се предали още от момента, в който Сър Алекс напусна. Изглеждат така пораженчески, че все едно са си казали: "Е, той Дъртия си тръгна, са нищо нема да спечелиме" и толкова. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва същество Йънг ми е по-противно и от Суарез, няма такъв футболен инвалид. Втори мач - втори пореден скандален състав от Гигс, еми съжалявам, ама и Мойс ги редеше по-добре.Голата истина е, че в момента само няколко човека притежават класата и уменията да играят в тоя отбор и те са Де Хеа,Рафаел,Еванс,Джоунс,Янузай,Руни,Мата,Кагава,РВП.Всички останали просто са или бездарници, или твърде стари, за да играят на високо ниво.Новия треньор (моля се да е ЛВГ) ще има страшно много работа за вършене и трябва да е наясно, че за да се върнем там, където ни е мястото, ще е необходима една брутална чистка от едно 10+ човека.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И 10+ човека като дойдат и изведнъж всичко ще се напасне като швейцарски часовник :mood (17): При тотална чистка забравете за топ4 и следващия сезон. Нали цялата идея с Мойс беше да има еволюция, а не революция. Мойс не беше правилния човек не защото няма умения, а защото е средняк като манталитет. Но идеята е правилна. Ок Гигс може и да не е точния човек, макар че това не може да го решим от 2 мача и ако получи шанс следващия сезон съм сигурен, че ще има разлика в играта. Но като и да е. Въпросът е, че който и да дойде, има състав изграден от талантливи млади момчета+ няколко по-опитни изключително класни играчи. Това, което ни липсва е заместник на Скоулс в центъра и едно ново крило, ама класическо крило, не да купуваме нова десетка и да я трансформираме. Едно ново крило, защото Гигси одърте, Йънг беше one-season wonder, а Валенсия е една идея по-бавен след контузиите и съответно е по-лесно блокирван от защитниците. Това е, опорен халф и крило + мениджър, който да изповядва атакуващ футбол. Тоталната чистка е за отбори тип Реал, които на няколко години разпродават 6-7 футболиста, купуват нови на килограм и започват новия проект, който трае макс 3 сезона и започват отначало. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик, Рио, Видич, Евра, Клевърли, Йънг аут, на тяхно място 3 или 4-ма, единственото трудно ще е защитата да се приспособи, а при положение че и без това играем почти без нея цял сезон, ще се очакват само позитиви през следващия сезон. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафаел аз не помня кога игра за последно...Смолинг/Валенсия на бека още 1 сезон не мерси.Евра се вижда че не е същият и не може да издържа на тия годинки...Видич си заминава,Фердинант и той вече му е време да окачва бутоните...Май са повече от опорен халф и крило :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък съм на мнение, че до двойната смяна играхме добре. Да, липсваха многото положения, но натискът бе видим и честно казано миришеше на гол. Титулярният състав, като постройка, също не беше зле. Ясно е, че Йънг е некадърен, имам предвид самата постройка, не изпълнителите. Чисто и просто Гигс си му личи, че е зелен още и доста наивно тръгна да обръща мача. Вкарвайки Уелбек и РВП, минахме към 4-4-2, станахме зверски еднотипни и за 25 минути имахме 1 положение. А преди това ония едвам минаваха центъра. Смените обърка Гигс, това е. Скандално извади Нани, който верно ще насере няколко атаки, но поне 2-3 ще ги отиграе като хората, а Йънг ще насере ВСИЧКИ АТАКИ... Смяната на Мата, абе имаше идея в цялата работа, но много наивна и Пойет бързо го разгада. Само не разбирам за кво се плюе Чичарито. Момчето показа доста добра игра и има сериозно израстване. Вижте как участва в атаките, не виси в засада постоянно и се опитва да играе на двойно. Честно казано, в него има много повече футбол, отколкото в тоя праволинеен житен бегач Уелбек. Тоя просто ме съсипва с тактическата си неграмотност. Пуснал го вляво, тръгва навътре и оре в центъра по права линия, докато му вземат топката... EPIC FACEPALM!!!! От целия мач, аз лично бих похвалил Чичарито. Да, имаше 3-4 слаби отигравания, но то в тоя мач кой ги нямаше. Харесва ми движението по терена, много по-комбинативен играч е станал, като за човек, дето преди трудно подаваше топката на повече от 5 метра, това си е възход. Форум Айдъл, не съм съгласен с твърдението ти. Даваме по линии. Де Хея за кво да се пази, първо е вратар и второ е резерва в Испания, и наймного да го пуснат в групите, ако са си решили рано класирането. Джоунс уж не е сигурен, Рио няма да ходи, Видич няма да ходи, Евра - да, въпреки че той се стара според мен. Карик ще е 38752076206 резерва, Флетчър няма да ходи, Йънг няма да ходи. Нани има много малко игрови минути, така че не му трябва да се пази, а и той не го правеше. Мата дойде при нас, за да отиде на Световното, Чичарито също се стара. Не се пазеха, просто Гигси сбърка нещата :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с това "Нямаме играчи" :) Какво искате да кажете, че тия отрепки имат по-добри играчи ??? Дори с/у Сити нашия състав беше по-скъп, така че не е само от това. Много неща се събраха, страшно много. Истината е, че 90% от играчите нямат желание да играят, все едно вече Юнайтед не е предизвикателство, което донякъде е и нормално - най-важните играчи са на по 30, 33, че и отгоре, спечелили са всичко с тоя клуб, не трябва те да са гръбнака на тоя отбор. Много, ама много хора трябва да се разкарат от клуба, за да не развалят атмосферата и най-накрая да се заиграе с малко ум. Писна ми да гледам как Карик дава топката на Йънг и оттам тоя се спъва в нея или по случайност я цели, обаче тя пак отива в публиката. Върха беше когато Чича тръгна към наказателното при една атака, а Йънг беше там и го спря и застана на неговата позиция. Е, бива ли да си толкова тъп, че да си мислиш, че ставаш за нещо, а всъщност да си.... айде, няма значение :Х Има и друго - тоя мач при САФ отиваше на 1-0 или 2-0, ама на 100% съм сигурен. Значи 10000000 пъти да го играят, САФ го взимаше с разлика и то без никакъв проблем. Няма значение дали Йънг се спъва, дали друг не може да уцели топката, дали 3-ти си връзва обувките, просто си вкарвахме едно положение и готово. Сега и това го няма. Не е като да нямахме изгодни положения, въпреки слабата игра, просто нищо не се получава. ПП: Само не знам защо никой пък не каза една дума за Мата, за Де Хея, за Флетч и т.н. ???? Та Мата имаше 70% точност на пасовете, не създаде нито едно положение за Чича и общо взето не помогна с абсолютно нищо, Флетч 10 пъти сбърка пас към Карик, при което следваше атака на Съндърланд и то говоря за пас на 10-15м. Отделно няколко пъти не се намеси въобще добре в защита. Имаше желание, но нищо друго. Де Хея пък да ме извинява, ама големите вратари ги вадят такива топки ;) Кефи ме момчето и то много, не е виновен той за слабия сезон, но няколко такива гола допусна, които бяха супер смешни. Не може топката да е насочена д/г в средата на вратата или айде, не беше в средата, но си беше в тялото му, и той не може да я хване. Редактирано на от riqqer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей м*ма му стара писна ми да чета само хранилки по нашите играчи, абсолютно всеки ден и след всеки мач и все едно и също. Айде малко по-позитивно а? Все едно се събрали всичките най-големи трагици. ОК има такива те са ясни 2-3 ама прекалявате вече, щом и до Де Хеа стигнахте, това вече е извън пътя. Съсредоточете се върху куците Пуул и колко са жалки! :D Тоя пък първо вика "стига с това нямаме играчи", а после "Много, ама много хора трябва да се разкарат от клуба". ОК, ще следваме примера на отборите от А група и ще сменяме състава всеки сезон. Пазарене на кило. И без това някой само трансфери са им в главата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яко си умен иначе. Тъпо е да се говори, че играчите са слаби, след като се изправят с/у Съндърланд, нали така ? Да, според мен Юнайтед има един достатъчно силен отбор, за да се бори за трофеи, но от друга страна това не означава, че тези играчи трябва да са част от отбора и през другия сезон. Рууни ни е най-добрия играч тоя сезон, ама повечето реват да го разкарат, същото казвам и аз, само че за други хора. С какво ще помогнат, Вида, Евра, Карик ? Няма съмнение, че вмомента са 1-ви избор, защото нямаме по-добри на тия позиции, но това не означава, че някои от тях не трябва да си ходят и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
riqqer-Мислите ти са токова объркани,че въобще не знаеш за какво говориш. Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

riqqer-Мислите ти са токова объркани,че въобще не знаеш за какво говориш.

Нормално е тийнчетата да са объркани, то не е само до футбола :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

riqqer-Мислите ти са токова объркани,че въобще не знаеш за какво говориш.

Аз никога не му чета постовете, точно заради това, прелива от мисъл в мисъл и се изгубва някъде по средата Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добре знам какво говоря, вече друг е въпроса дали съм прав или не. Никой не може да ме убеди, че имаме слаби играчи, просто защото това не е така. Да, не всички са от най-висока класа, това никой не го коментира, но е тъпо когато след загуба от такива пропаднали отбори, се обвиняват само играчите или пък се обвиняват всеки път едни и същи. Йънг е 10 пъти по-добър от всеки един играч на Съндърланд, просто това много от хората не го виждат, защото той е наш играч и когато сбърка, се превръща в най-лошия, най-слабия и т.н. А един играч на противников отбор винаги го правиТЕ по-добър, отколкото е. Сега, това са хора, всичко може да повлияе на играта им. Не знам какво се случва в клуба, не коментирам тия работи. Аз приемам, че всичко е ОК, просто щото не мога да докажа, че не е. И ако всичко е ОК, то тогава след загуба от такъв отбор не играчите, а треньорите трябва да са виновни. Да, тъпо звучи, но според мен част от играчите ни са на едно добро ниво, за да играят в клуба, но от друга страна точно в тоя момент и точно определена част от тях нямат място в отбора. Кой както иска да го разбира, казах вече какво имам предвид. Един Евра е достатъчно добър, за да играе за Юнайтед, но точно вмомента мисля, че е по-добре да напусне. Същото за Рио, Вида, Карик и така :) Друго, което ме нервира е, че има някои играчи, които са един вид имунизирани от нападки. Който се представя зле, получава псувните на феновете, макар и през форума, това е напълно нормално. Мата какво направи ? Флетч, Де Хея какво направиха ? Това, че не са се представили добре, не означава че не са добри играчи, че не ме кефят и т.н. Просто означава, че се опитвам да гледам реално на нещата и да оценявам представянето им мач за мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this