Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Manchester United 0-1 Sunderland

Препоръчани публикации

Нищо ново. И извънземен да ни сложат за треньор, истината е ,че тия играчи нямат желание, голяма част от тях нямат и качествата. Няма смисъл да се дъвче едно и също цял сезон, а този мач беше абсолютно показателен за представянето ни през цялата година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тотално съм разочарован от тези играчи! Гаврят се с Юнайтед не само те, а и всички в борда на директорите! Писна ми да се надявам нещо да се оправи, а в същото време някакво еврейче да смята колко ще спечели, ако не направи нужните трансфери. Писна ми като фен на този отбор да ми навират в носа, колко сме богати, а в същото време да гледам все едни и същи издънки да се мъчат да подадат правилно два пъти от двадесет! Къде е Бекъм, къде е Кийн, къде е Гари Невил.... КЪДЕ Е ИСТИНСКИЯ ЮНАЙТЕД!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тотално съм разочарован от тези играчи! Гаврят се с Юнайтед не само те, а и всички в борда на директорите! Писна ми да се надявам нещо да се оправи, а в същото време някакво еврейче да смята колко ще спечели, ако не направи нужните трансфери. Писна ми като фен на този отбор да ми навират в носа, колко сме богати, а в същото време да гледам все едни и същи издънки да се мъчат да подадат правилно два пъти от двадесет! Къде е Бекъм, къде е Кийн, къде е Гари Невил.... КЪДЕ Е ИСТИНСКИЯ ЮНАЙТЕД!!!!

Кво пък е виновно ръководството?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво пък е виновно ръководството?

Ръководството приятел е архитекта на всичко това от 2009 година насам. Повече не ми се обяснява, защото темата е много дълга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Двете положителни неща от този мач: -безумието наречено Лига Европа няма да го играем. Средоточаване за първенство плюс домашните купи. Чудесно.. -умряха надеждите и на най-крайните от нас, че Гигс може да ни бъде треньор на този етап. Еуфория аху-иху, ама ако верно беше направил четири победи, щях да се наслушам на глупости. Да идва човек с визитка, който да има топките да ремонтира основния състав без да му пука, че Рио има акаунт в Туитър и т.н. Иначе няма Мойс, няма Гигс. Има си една групичка, която си играе само заради гражданстовото си, друга заради това, че някога покрай Роналдо са вдигнали купа в живота си и те. Мъртви души се разхождат по терена и вегитират цял сезон. САФ го няма и тия го обърнаха на пансион. Никой не е над клуба, ако ще преди това да ни е носил на гръб 734 сезона.. Дано само новия треньор не им даде равен старт на всички, защото трудно ще понеса липсата на футболен интелект у повечето. Как Ван Гаал да научи Гърбавия да вдига главата и да гледа къде я изсипва ? Как ? Тоя не е за изхвърляне, тоя е за утепване..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега не сме 2009, а 2014, нали се сещаш ? За мен също не са идеални тия хора, ама е факт, че редовно се хвърляха по 50млн на пазара и Юнайтед си харчеше също доволно. Да, не е като Сити и Реал, но то и няма смисъл всеки сезон да се дават по 150млн, след като имаш САФ начело на тоя отбор. Сега съм 100% сигурен, че пари ще се отпуснат, друг е въпроса кой ще иска да дойде при нас. Както виждаш се дадоха почти 30 млн за Фела, почти 40 за Мата, дадоха 300 хилки на Рууни и т.н. Просто вмомента е такъв период, че няма само един човек, който да е виновен и аз съм сигурен, че дори и Мойс би се справил по-добре, ако ги няма всички тези проблеми в отбора. Вземи за пример Барса и ми кажи и там ли са виновни от ръководството ? Същото положение е, само дето те изкараха и тоя сезон донякъде силно, а ние още от лятото паднахме. Не е като в Барса да играят Йънг, Валенсия, още по-малко пък Клев, ама пак не върви нищо. На мен ми е супер гадно, но няма какво да се направи. Да идва Ван Гаал, заедно с 5-6 момчета от Холандия, които ще живеят само с мисълта да играят, и нещата ще тръгнат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Гаал не толерира житни бегачи само заради работоспособността им. Той обича умни играчи. За тва го искам повече от всеки друг, щото ако е някой по-мекушав тия ще си останат в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сега не сме 2009, а 2014, нали се сещаш ? За мен също не са идеални тия хора, ама е факт, че редовно се хвърляха по 50млн на пазара и Юнайтед си харчеше също доволно. Да, не е като Сити и Реал, но то и няма смисъл всеки сезон да се дават по 150млн, след като имаш САФ начело на тоя отбор. Сега съм 100% сигурен, че пари ще се отпуснат, друг е въпроса кой ще иска да дойде при нас. Както виждаш се дадоха почти 30 млн за Фела, почти 40 за Мата, дадоха 300 хилки на Рууни и т.н. Просто вмомента е такъв период, че няма само един човек, който да е виновен и аз съм сигурен, че дори и Мойс би се справил по-добре, ако ги няма всички тези проблеми в отбора.

Вземи за пример Барса и ми кажи и там ли са виновни от ръководството ? Същото положение е, само дето те изкараха и тоя сезон донякъде силно, а ние още от лятото паднахме. Не е като в Барса да играят Йънг, Валенсия, още по-малко пък Клев, ама пак не върви нищо. На мен ми е супер гадно, но няма какво да се направи. Да идва Ван Гаал, заедно с 5-6 момчета от Холандия, които ще живеят само с мисълта да играят, и нещата ще тръгнат.

Точно пък Мойс имаше време от два трансферни прозореца за да изчисти точно тези недоразуманиея в отбора,но ги проспа.Така,че основната вина я носи той.Останалата част е на точно тези играчи които си живуркат в отбора ей така.Лошото е,че и Гигс им гласува доверие,а те хубаво му се отблагодариха.Към основната група от Йънг,Клевърли,Валенсия,Уеубек добавям и тази недоказана лакомия Нани и вечно неорентирания Чичарито.Силно се надявам новия треньор да не има дава никакъв шанс за доказване,а направо да чисти. Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам ЛВГ само защото няма да толерира английските "таланти" ядящи толкова игрово време. Ашли си прибира 120к за тоя мач и ич не му пука. Няма толквоа БЕЗДАРЕН футболист. ПРОСТО НЯМА. Да идва Ван Гаал и да маха Ашли, СПаниш бой и всеки друг срамящ фанелката на отбора. Ама и Гигс си е виновен. За какво вади Нани вместо АШли. После и Мата махна, а остави Чичаро. Слаб мач. Карик, ФЛеч, Джоунс, Ашли, Нани супер много сгрешени пасове. елементарни неща бъркаха. Еуфорията явно е била за един мач. Винаги играехме на крилото в което е Ашли. Супер дебилно поведение. Един път изкараха топката отляво при Нани второто и веднага петичка и Евра замалко асист да направи. И Гигс го вади. Еми не може така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс просто е мека китка, но не е най-слабия мениджър на света, както се опитвате да го изкарвате тука ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мъкаааа, мъкааааа...като в стар индийски филм. Жалка история, няколко човека са просто за канала. Рио никъв нов договор, Карик догодина да влиза само в краен случай, Йънг да го гонят с шут в гъза. Първите двама ги обичам страшно много, но ЕГН-то им личи от сателит. А третия не подлежи и на коментар- това е класически бездарник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам ЛВГ само защото няма да толерира английските "таланти" ядящи толкова игрово време. Ашли си прибира 120к за тоя мач и ич не му пука.

Няма толквоа БЕЗДАРЕН футболист. ПРОСТО НЯМА.

Ума ми не го побира как продължава да получава мачове тоя доказан некъдърник. Краде живот недъгавия. Тия пари, където ги взима по-добре да ги дават на Червен кръст, за да нахранят няколко хиляди гладни семейства по света.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги играехме на крилото в което е Ашли. Супер дебилно поведение. Един път изкараха топката отляво при Нани второто и веднага петичка и Евра замалко асист да направи. И Гигс го вади. Еми не може така.

Хаха, то цял сезон е така. От дясно играе Валенсия, от ляво играе Кагава, 90% от пасовете са винаги надясно. Както и днес случая 1вото полувреме, всяка атака биваше разпределяна от дясно, до Нани не стигнаха 1/10 от топките, които получи Йънг.

Също смешно ми е коментатора, къде вика, че Ашли Джънк бил много активен. Едно крило, като него или Валенсия, не може да бъде активно без средата на терена да му дава постоянно топката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гигс след мача-"Чувствам скука. Играчите също изглеждаха скучно. Не знам защо"

Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи Мойс това, Мойс онова, но е безспорен факт, че Гигс във втори пореден двубой излиза с абсурден състав. Ясно беше, че му липсва визитка и опит, но е надявах, че ще има поне топки, явно и това няма на този етап. Вече е извън от съмнение, че Гаал трябва да поеме отбора час по - скоро. Има играчи, на които съм страшно много признателен, но трябва им бъде показана вратата или в най - добрия случай - да влизат от време на време, а не да са първи избор. Не ме е яд толкова за загубата, от колкото, че тия боклуци на практика се спасиха. И как няма да се спасят, след като взеха 7 точки и бяха на някакви си минути от това да вземат 9 в гостуванията си на Сити, Челси и Юнайтед...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако някой реално се е заблуждавал, че Гигс е способен да бъде мениджър - жалко.Колкото и да го обичаме той не е дори близо. Не казвам, че няма да бъде.Надявам се да е следващия ни велик треньор, но той трябва да си извърви пътя.В реалния живот, в конкурентна среда "парашутистите" не вървят.Няма как новобранец да се справя на толкова високо ниво. Дано ЛВГ да развърти метлата там, където е необходимо.Не е нужно да споменавам имена ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми, аз го писах и в общите - не проумявам как точно Гигс ще държи Йънг 70 минути. Как аз и всички тук във форума за 10 минути осъзнахме, че тоя няма място на терена, а Гигс не? А, че бе активен, беше, ама не беше ефективен. То не може да си гледаш само в краката и да си полезен с подавания и центрирания. Това не говори добре за мениджърските качества на Гигс, за съжаление. Не може да се толерират бездарници само защото са англичани. От титулярите на Гигс само 4-ма имат бъдеще с отбора- Де Хеа, Джоунс, Флетч и Мата, хайде и Евра, ако не е титуляр. Останалите са изчерпани за тоя отбор по една причина или друга и си личи от километри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

-безумието наречено Лига Европа няма да го играем. Средоточаване за първенство плюс домашните купи. Чудесно..

Не е сигурно. Щото ако Арсенал вземат ФА Къп, ще си играем в ЛЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Освен, че трябва да я вземат, то трябва и да завършат пети, което след днес вече е невъзможно. Все още имаме шанс за ЛЕ, който включва 2 победи и загуба на Тотнъм в последния кръг, но искрено се надявам, че ще завършим 7-ми. Да бием в двата си оставащи мача и щорите да вземат 1Х в последния кръг и толкова. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лига Европа не ни трябва. Мачове в четвъртък с отбори от Източна Европа + мачове в неделя и понеделник. Трябва да се върнем в играта следващия сезон. Ще сме свежи за битките на Албиона. Дано се напънем и за 'наш'та' купа следващия сезон, Арсенал ще ни изравнят..

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кофти продукция днес, но след като цял сезон си бил трениран как да рушиш играта на съперника не е лесно да превключиш. Такива игри и резултати няма да изчезнат като с магическа пръчка ако ще и господ да е начело. Отношението на някои играчи към мачовете е скандално. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всъщност, Хъл ще играят в ЛЕ без значение кой спечели финала. :) При ФА Къп, ако победителя на финала си е осигурил участие в Евротурнирите още от класирането си в шампионата, то другия финалист получава шанс да играе в ЛЕ. Докато при Кепитал Уан Къп, дори победителя да си е осигурил участие в Европа чрез класирането си, то другия финалист не участва в Европа въпреки това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this