Jump to content
CR7

Manchester United - Hull City

Препоръчани публикации

Тоя мач, за да стане нещо интересно, най-вероятно трябва да кацне НЛО по време на мача, от което да се появят Тупак и Майкъл Джексън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Насерете се и тука, к'во ви пука! Прибирайте си тлъстите пачки за лекото подтичкване, има си кой да се ядосва вместо вас. Предатели!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Насерете се и тука, к'во ви пука! Прибирайте си тлъстите пачки за лекото подтичкване, има си кой да се ядосва вместо вас. Предатели!

Най-лошото е, че думата предатели не е пресилена към днешна дата. Разбира се не за всички играчи,но има няма половината...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой може ли да обясни, ако на магия спечелим оставащите ни 2 срещи и Тотнъм по случайност загубят, то тогава се класираме за Лига Европа ли ? По кое правило е това ? о.О

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Гигс си вземе поука от вчера (макар че е трябвало да си вземе такава още когато Мойс беше треньор) и да остави всички некадърни индивиди извън групата за този и последния мач.Амин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз се чудя какво става. Клевърли и Ашли титуляри до живот :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тук трябва да бием. не можем да позволим на стив брус да ни го набута отзад. знам че ни е бивш играч и имам респект към него но от години вече ме дразни общо взето от както е треньор. промени се. а и прилича на подут изпържен картоф в лицето

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс се надява Рууни да се възстанови

Райън Гигс е оптимистичен, че Уейн Рууни ще се възстанови от травмата си и ще вземе участие в последния домакински мач на Юнайтед за сезона срещу Хъл Сити във вторник вечерта.

Нападателят на Червените Дяволи, който има 19 гола в 40 мача през тази кампания, пропусна съботната загуба от Съндърланд заради травма в слабините и леки стомашни проблеми, което предизвика опасения, че той може да пропусне оставащите два двубоя до края на сезона.

Въпреки това, след мача със Съндърланд, Гигс предостави позитивни новини за здравето на Рууни. „Надявам се, че ще играе отново преди края на сезона. Ще продължим да следим състоянието му и ще видим дали ще бъде готов за вторник. Надявам се, че ще се завърне.“

Последният домакински мач за сезона винаги е важен за феновете и временният мениджър на Юнайтед е решен да завърши сезона силно. Гигс също така иска Неманя Видич да се наслади на последното си излизане на Олд Трафорд преди да напусне клуба през лятото в посока Интер.

„Това ще бъде последният ни домакински мач през тази кампания и искаме позитивен резултат“, каза Гигс. „Вида беше фантастичен играч за нас през годините. Той може би е най-добрият защитник, с който съм играл, а аз съм играл с доста. Брилянтен футболист, който определено ще ни липсва много.“

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тук трябва да бием. не можем да позволим на стив брус да ни го набута отзад. знам че ни е бивш играч и имам респект към него но от години вече ме дразни общо взето от както е треньор. промени се. а и прилича на подут изпържен картоф в лицето

Без изпържения картоф сега и половината неща нямаше да сме постигнали, особенно през 90-те.
И заради един мач без значение и за двата отбора е тъпо да се обръщаш срещу 1 от легендите Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Общо взето Бруси да пуска некви резерви в тоя и в следващия мач и да прави всичко възможно да бие аналци на финала на ФА, че тва е много по-важно от тоя протоколен мач. Гигс да пуска и той некви от академията, евентуално имащи по-голямо желание за игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще е много стабилно ако още един от Юнайтед прецака Арсенал, както в 80% от историята им.

Куул!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъжен мач ще е. ОТ ще сбогува с Неманя Видич. Капитанът. Като нищо това ще е домакински бенефис и за Рио, Евра, Нани и други. Може би в тази група трябва да сложим и Гигс, затова и ще запише някоя друга минута. Гаден мач ще е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тъжен мач ще е. ОТ ще сбогува с Неманя Видич. Капитанът.

Като нищо това ще е домакински бенефис и за Рио, Евра, Нани и други. Може би в тази група трябва да сложим и Гигс, затова и ще запише някоя друга минута.

Гаден мач ще е.

Верно поне едно 4-5 човека играят за последен път на Олд Трафорд.Тъжен момент наистина.Евра,Рио,Видич... не съм си представял отбраната ни без тия хора, честно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бенефис за Ашли, Тони, Клев и Данчо кога :mood (20): Гледам в сайта, че Вида има 298 мача за клуба, днес и срещу Сотон и ще чукне 300! Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
De Gea Valencia Jones Smalling Bьttner Carrick Fellaini Kagawa Januzaj Lawrence Wilson. Amos Vidic M. Keane Mata Giggs Young Van Persie Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

De Gea ; Valencia Jones Smalling Büttner ; Carrick Fellaini Kagawa Januzaj Lawrence ; Wilson.

Пушка е състава.
Поздравления че в последния домакински Гигс дава шанс на млади момчета. Щот не се знае догодина ще иамт ли шанс.

Ако и Кагава 10-ка ще е медено. Уилсън има здрава тупалка и е типична 9-ка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хехе, какъв кеф, състава е много як, Янузайката и Кагава ще ги развинтят. Видич тряа да играе тоя мач, задължително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена