Jump to content
Viper

Manchester United 4-0 Norwich City

Играч на мача  

70 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Големи акъли има тука.. Рууни не играл на ниво... абе аре през балкона и надолу бе.По-дебилно нещо не мжахте ли да напишете? Рууни аут?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Големи акъли има тука.. Рууни не играл на ниво... абе аре през балкона и надолу бе.По-дебилно нещо не мжахте ли да напишете? Рууни аут?

Абе не ми се надъхвай много да не вземе да пръднеш :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде бре, хора, никой ли не знае някакъв линк, дето да го изгледам мача?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е да бе, до 2-рия гол (който бе много добър, факт) нямаше вярно отиграване ... освен дузпата .. след това, тук-там взе да си спира успешно топката, да я съхранява, че даже и да я разпределя по фланговете .. дето се вика, за 300 хилки на седмица - толко :mood (17): ама сигурно ние сме прекалено взискателни и очакваме прекалено много от момчето

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам нито една забележка за отбора, с 2 изключения - комичния клев и недоразумението йънг....

Видя се, че отборът можел да играе с хъс и желание, въпреки че Норич не са мерило. МоМ - Руни. Въпреки, че не беше отново в оптимална форма - еми пак ги кърти. Не беше ли в нападение, център, защита...

#thankyougigsi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Странното е че има човек като Скоулс в щаба, а се позволява на недоразумение като "испанеца" да помирисва терен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Странното е че има човек като Скоулс в щаба, а се позволява на недоразумение като "испанеца" да помирисва терен.

Него го пускат за да събират видео материал и после да го показват на младите в школата под името:"Как НЕ трябва да играе един халф"

:mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коментари след мача: On playing under Ryan Giggs, Wayne says: “He's built to be a manager. We can see that in how he has handled himself since he took over.” Mata: “It’s a pleasure to play for him. He’s a proper United boy.” Ryan thanked the fans for an “amazing reception” and jokingly added: “I might retire from management now with a 100% record!”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се главозамайвайте! Да играхме добре, но Норич изобщо не трябва да са ни мерило дори и в сегашното ни състояние. Едва в следващите мачове ще си проличи накъде отиват нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кефи ме кви шегички пуска в интервютата, а по време на мача беше много сериозен и според мен твърдо решен да ги смаже. Дори не се усмихна или зарадва на головете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оптимален вариант - Клевърли играе , за да му се вдигне цената и да бъде продаден , не виждам как иначе хора като Гигс и Сколс биха го предпочели.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И ето как видяхме разликата. Същите дървета, същите грешки, същите недомислици...но позитивно настроени футболисти, с мисъл за атака и без рязък спад на играта. Ето това е Юнайтед(е без грешките и недомислиците) !!! Хареса ми идеята на Мойс, той пусна всички на техните позиции, без да тества дали тоя може да играе там или тук...Играеха на техните си места и всичко си личеше. Мата все повече ми харесва. Започва да се вписва в отбора и му личи. Кагава същи игра супер, Рууни също. Липсваше ми само Янузай отдясно. Спаниш бой пак игра много зле, опитваше се да прави някакви неща, но не успя... Личи си, че нямаме стабилна централна полузащита. САФ дано да си е поговорил добре с агента на Кроос и Ройс и да ни е уредил клиентите му. И най-важното, чувството да се ядосваш, че отбора не е вкарал 5ти гол....Липсваше ми :mood (5): :mood (5): :mood (28): :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Официално, край на бойкота! Дано от тук на татък да е за постоянно! Нека Мойс да им е изкупителната жертва на тия, ще го преживеем. Много тичане трябва да мине, за да ми спечелят уважението някои от играчите. Фил великан, Клев пейка до второ нареждане и най- вече- честит ви първи треньорски мач на най- големия Господ Бог бате ви Райън Гигс!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде бре, хора, никой ли не знае някакъв линк, дето да го изгледам мача?

Виж по-надолу има две клипчета,съответно 1-во и 2-ро полувреме!.

П.С. Относно мача - настроих цифровият за още по-високо качество на картината, отворих си бирата, настаних се удобно и си гледах с удоволствие.
Не съм треперил, кога ще ни вкарат, не съм си оставял бирата да се стопли от нерви и подскачания, за елементарните смени на треньора, не съм ставал да гледам през прозореца от яд, че не е отбора това, което би трябвало да бъде.

Ако махнете "не"-тата, това е разликата между мач на Мойс и този на Гигс. Редактирано на от tiesto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оптимален вариант - Клевърли играе , за да му се вдигне цената и да бъде продаден , не виждам как иначе хора като Гигс и Сколс биха го предпочели.

Ти сериозно ли? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Виж по-надолу има две клипчета,съответно 1-во и 2-ро полувреме!.

П.С. Относно мача - настроих цифровият за още по-високо качество на картината, отворих си бирата, настаних се удобно и си гледах с удоволствие.
Не съм треперил, кога ще ни вкарат, не съм си оставял бирата да се стопли от нерви и подскачания, за елементарните смени на треньора, не съм ставал да гледам през прозореца от яд, че не е отбора това, което би трябвало да бъде.

Ако махнете "не"-тата, това е разликата между мач на Мойс и този на Гигс.

Благодаря.

:greets: Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мач срещу изпадащ отбор си е нож с 2 остриета,такива отбори са в двете крайности,или супер силни,или се вижда защо са на изпадане.Лично мнение,ако мислят да докарат Ван Гаал,по-добре на поста да си остане Гигс :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе як мач общо взето, накефих се на атаките и стила на игра. Второто полувреме беше голямо. Норич може да са слаби, но начина, по който играхме ме изкефи много! Дано до края на сезона гледаме такова представяне, кво ше става после вече е въпрос на време, но поне да се накефим малко от играта, след цял сезон мъка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бащата на Гигс: Райън е долен лъжец, не става за Юнайтед

Каква е тая пародия бе? Въобще има ли такова интервю на баща му за Сън :mood (23):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ето статията

Тва според мене е изфабрикувано, ебаси, къде и колко пъти се случва некой баща да каже нещо лошо за сина си? Ако ще и да е некоя отрепка?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати дебила, да се гръмне тоя ! Иначе за мача - първото полувреме ме разочарова, второто вече заиграхме на високи обороти и много ми харесаха всички, естествено с изключение на Клевърли и Валенсия.Комбинациите и атаките бяха на много високо ниво, за първи път показахме такъв футбол през сезона, без да броим мача с Байер.Надявам се в оставащите мачове да продължим да се наслаждаваме на качествен футбол и съм сигурен, че Гигси ще се погрижи за това.Мисля, че го заслужаваме, след цял сезон праисторически футбол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове