Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Everton 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

Паднах от стола като му видях интервюто... БОЛИ ме като го гледам начело на Юнайтед, просто тва не се издържа вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя човек Дейвид Мойс не е добре с главата.Само чух първите му думи, как сме контролирали мача и как добре сме си подавали, а всъщност бяхме абсолютно ялови и безидейни.Наистина се моля да стане чудо и да го уволнят. Нека се абстрахираме от всичко и да видим фактите.Взимаш 1вия и в края на сезона си 7ми! Тов просто не е достатъчно добро! Плюс това имаш Фелайни,Заха,Мата и Янузай, като нови попълнения. Просто няма необходимите качества! Не ми е необходимо повече време за да се убедя в това! Няма какво да говорим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-голямата грешка ще е да му дадат на тоя бездарник 200 милиона за трансфери...Не разбирам още какво трябва да стане,за да го уволнят.Да,ясно беше,че след цяла една ера ще е много трудно и този сезон ще е преходен,но чашата преля вече отдавна.И искам да попитам феновете,които преди мача искаха да загубим.Как е,как се чувствате,по-щастливи ли сте ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз почвам да се чудя след многобройните му такива изказвания,дали е вменяем?До едно време беше смешно..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В атака с Рууни, Мата, Кагава и Нани не успяхме да създадем едно 100%-во положение. :facepalm: Безцелно си разиграват пред наказателното на Евертън, куп грешни пасове или пък изритват топката от защитата към нападението и защитата на Евертън я чисти. :facepalm: Или Мойс да напуска, или нашите да започват да показват хъс, защото стана банално знайни и незнайни отбори да си правят гавра с нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс ти си скандален, брато, скандален си! Не че ще ни чуеш, ама е хубаво да си го споделим, макар и за 35434234 път. Руни не е виновен, че тая шотландска продънена гайда го кара да играе не в кондиция, но защо подяволите не се намеси и да спре тези връщания назад на Руни?! През първото полувреме Руни постоянно беше в зоните на Кагава и Мата, да разгиравал............ И играхме през цялото време без централен нападател, нямаше кой да ангажира централни защитници, абе трагедия. Предния мач видяхме с Чича, Кагава и Мата и не само, защото кясъл са слаби, а просто всички бяха подредени по терена и си играеха играта. Чичаритката има място в отбора и продажбата му ще е върха на сладоледа, мамка му мръсна. Съсипа ни тоя продънен шотландски бидон само за няколко месеца, съсипа ни! Имам някакво вътрешно чувство, което по принцип адски рядко ме лъже, че Мойс има още 3 мача на чело на отбора ни и ще бъде изгонен. Мойс остане ли следващия сезон, нещата ще са пагубни с грандиозни размери, вервайте ми! Единственото нещо, което ме притеснява в изгонването на тоя е типичния шотландски инат на деди и нежеланието му да си признава грешките, успее ли да прояви разум Мойс ще е вън с 350! Убеден съм, че глейзърите чакат деди да каже само "А" и тоя след 20 минути ще е с еднопосочен билет, убеден съм!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според ВВС Фил Невил е напуснал ОТ преди 15 мин! Засега тая новина е от ФБ, ама дано има някаква истина, и Невил да си вземе заедно с него и Мойс. Търпях, търпях, ама просто вече няма за кога. Стига толкова, тоя човек и с Меси и Роналдо няма да направи нищо повече от максимум 5-то място. Да му дават неустойката и да си заминава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

David Moyes: We control the game & pass the ball very well. :facepalm:

Мойс сигурно си мисли, че още е треньор на Евертън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отчаймащо е да гледаш толкова добри футболисти като Кагава, Мата и Нани да нямат никаква идея какво да правят с топката.

Отчайващо бе да се гледа този Юнайтед, а имах много надежди за този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, че си спестих поредното унижение и късане на нерви днеска. Преди малко изгледах 5-6 минутен репортаж, от който видях, че са ни скъсали трътките и даже 2-0 ни е било малко. Единтсвеното ни читаво положение беше едно много хубаво обръщане на Чича и пас към Уаза, но Рууни пропусна. Друго не видях. Поправете ме ако не е така, не съм гледал мача, но съдейки по тва дето сте писали, май и не сме имали друго. В общи линии поредната логична загуба от сносен отбор в лигата. Горе видях някой беше постнал, че от 36 възможни точки срещу отборите от топ 6 ( тоест всички над нас), имаме само 6 точки спечелени и май верно е така- сещам се за 4 точки срещу А-нал, хикса у дома с чукотките, и хикса с Тотнъм там. По две загуби от орките, Шити и Евертън. Както вече е написано пак по-напред- пореден счупен рекорд на Повелителя на традциите, първи дубъл на Евертън над нас от 44 години. Не искам нищо друго свързано с футбола тва лято, освен Юнайтед да почне новия сезон с нов, можещ мениджър. Всеки ден от утре нататък ще отварям сайтовете с надеждата да прочета новината за напускането на Повелителя на традициите и Разрушителя на рекорди.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единтсвеното ни читаво положение беше едно много хубаво обръщане на Чича и пас към Уаза, но Рууни пропусна.

Тва беше в 86тата минута, може да си направиш сметката. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В крайна сметка адски се радвам, че изпуснах тоя мач. Оставката на мениджъра не мисля, че трябва да подлежи на дискусия, направо да се подава. Стига толкова циркаджийски и унизително некадърни изяви! Без Мой Евертън е в най-големия си подем за последните поне 5 години (и ниво на конкуренция без еквивалент), а Юнайтед е в невиждан от мнозина упадък. Ливърпул се е юрнал да става шампион в първия сезон на ВЛ без САФ и всички като че им правят шпалири... Кой въобще си е представял, мечтал или опасявал от такава реалност. Най-големите песимисти и/или хейтъри гледат изумени...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен .. а и надявам се ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ФЕНОВЕ НА ЮНАЙТЕД , това беше мачът в който ясно си пролича че Мойс НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ПОСРЕДСТВЕН МЕНИДЖЪР!!! дано в края на сезона тази грешка да се поправи и да бъде назначен Ван Гал... или Клоп или мениджър , който е доказан победител и към когото футболистите ще имат респект. Такова бездушие не съм виждал никъде... отбора ти пада , бива тотално надигран и смазан... и ти стоиш с кръстосани крака и гледаш тъпо като теле.... и дори не правиш опит за промяна.. дори не викаш и не се караш на играчите си. За какво по дяволите си там???? и 500 млн. да му дадат никой няма купи, поради простата причина че никой уважаващ себе си футболист от ТОП класа , няма да иска да играе под ръководството на тоя мишок

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
This is the first time in the entire history of football that Liverpool & Everton have completed the double over United in the same season.

......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отдавна е ясно, че Мойс с по-добър състав неможе да побди по-слаб.Това го доказа вече многократно.
Между другото за мен Ван Гаал също не е добър вариант! Притеснително е, че най-вероятно ще се даде възможност на Дейвид Мойс да се опита и да ни довърши... финансово.
Така или иначе щетите, които ВЕЧЕ са нанесени на клуба за да бъдат оправени ще трябват 2-3 години и упорита работа в ПРАВИЛНАТА посока.
Разумния "преход" би трябвало да се случи по-плавно.Но в ситуация, в която ти се налага да смениш 5-6 човека... това вече е нов отбор!
Този нов отбор ако е от правилните играчи и замисъла му е правилен, му трябват 1-2 сезона да се сработи.Реалната цел за следващия сезон е Топ4, както и за по-следващия.
Според мен най-разумния ход в тази ситуация е да се даде на Дейви ОГРАНИЧЕН бюджет за 2-3 футболиста макс и да се гледат резултатите в следващия сезон.
Със сигурност не изглежда, като надежден човек, на когото да повериш стотици милиони евра да харчи, при положение, че никога не беше купувал скъп играч преди това. Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно казано ме съмнява да ги получи тия прословути 200 милки. Глейзърите може да са всякакви, но на първо място са евреи! А евреинът парите не си ги дава на вятъра. А и дори и да ги получи, тогава още до Коледа, ако поне не е в топ 4, ще му бъде теглен шута при първата загуба... За съжаление, улових се за първи път от сигурно и аз не знам колко време, че бях в позиция фейспалм 15 минути, от последните 20 игрово време...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

This is the first time in the entire history of football that Liverpool & Everton have completed the double over United in the same season.

......

Ами...Това казва прекалено много...

Всяка секунда в която няма оставка е загубена за отбора...Все ми е тая кой ще доизкара сезона, Гигс ако трябва. За лятото треньор, поне малко доказан, с тактически разбирания и да знае как се пазарува на нормални цени...Клоп ще е перфектен, но е ясно, че е почти невъзможно...МОЛЯ се като стана сутринта да видя "Дългоочакваното се случи, Мойс сдаде треньорското място".. АМИН !!! Аз просто не виждам как може този индивид да се остави до края на сезона, пък камоли да му се дадат 200 милиона!!!НИКОГА!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В крайна сметка адски се радвам, че изпуснах тоя мач.

Добре, че си спестих поредното унижение и късане на нерви днеска.

Как може да се радваш, че си изпуснал мач на Юнайтед или че си бил спестил поредното унижение ?!
Ей заради това ви казвам, че не го заслужавате тоя отбор. Само срам, унижение и късане на нерви :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как може да се радваш, че си изпуснал мач на Юнайтед или че си бил спестил поредното унижение ?!
Ей заради това ви казвам, че не го заслужавате тоя отбор. Само срам, унижение и късане на нерви :(

Евала, "Създателю", най-големия си ти тука :champs (14):

Естествено, че ще се радвам. Прекарах светлия празник в задушевна и приятна компания, вместо да си пиля нервите с неадекватния Мойс и индиферентните му футболисти. По-голяма благодат от това, здраве му кажи... Като заиграят отново като мъже, футболисти, отбор, тогава ще се ядосвам на това, което не им достига. Тия циркаджии на пейката и терена в момента не заслужават. Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
оф... не стига че играем от трагични към по трагично ами и Пула ще ми станат Шампиони...Тоя сезон е едно футболно изнасилване при това брутално..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

“You’re getting sacked in the morning” from the Everton fans who used to sing his praises

Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дейба може ли точно така да ми почне сбирката за РД-то снощи. С тва жалко подобие на мач. Добре че алкохола бе в повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дейба може ли точно така да ми почне сбирката за РД-то снощи. С тва жалко подобие на мач.
Добре че алкохола бе в повече.

Жив и здрав, голям да пораснеш на банкова сметка, и да видиш скоро Юнайтед с нов мениджър :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Безумна дузпа на Джоунс, тъкмо си мислех, че е израстнал сериозно, но тва вчера беше ебахти посмешището. Малоумно пласиране на Бютнер за 2-рия гол, уникално бездушен Юнайтед, предава се още при 1-0, тва е тенденция тоя сезон, въобще не знам кво ще става, обаче тооооолкова слабашки Юнайтед никога не е имало и нещата не виждат бяла светлина. Отникъде не виждам надежда, безсрамна загуба, при все това, че Евертън в тоя мач далеч не играха на 100%... А и ако може да вземем Колмън ще съм мега доволен. Изглежда като Кристиано Роналдо пред нашите десни крила и бекове. П.П. Видяхте ли месията ви Нани? Страшен беше - думи нямам, ся ше кажете "ми той отдавна не е играл", ми да - така е, обаче ето ви го титуляр дето ревахте толкова време, направи толкова колкото всичките дето бяха напред - кръгла 0, без Мата донякъде.... Стига оправдания, ДЕЛА ТРЯБВАТ, А НЕ ДУМИ !!!!!! Кур за футбола. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this