Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Everton 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

Добре дошли в реалността. Отново играхме както през целия сезон...Лееко да надигнем глава и показваме пълни лайна в игра...Вече няма смисъл да се коментира даже, толкова вече ми писна от тактиката ни, играта ни и Мойс...Ето как за пореден път тръгнахме с доста добър състав, а то... И дааа, Евертън без Мойс.....нямам думи... Едит: И дааааааа дайте на Мойс 200 милиона за едно лято да поддържа "работническите традиции"...Тоя човек просто не за Юнайтед... Редактирано на от Forza

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отчаймащо е да гледаш толкова добри футболисти като Кагава, Мата и Нани да нямат никаква идея какво да правят с топката. Нямаме никаква идея като отбор какво да правим. Нула, клъгла нула сме. ДА си говорим за това кой играл силно, кой слабо е напълно безсмислено. Наистина не вярвам, че и да му купят още 3-4 много класни футболисти, този треньор ще докаже, че има някаква идея как се играе тази игра :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бавни, мудни, безидейни и реално без да застрашим по никакъв начин вратата им. За 90 минути имаме 1 точен удар, който отиде право в ръцете на Хауард. Съвсем спокойно можеше да си седне да изпие една бира човека до гредата. Ние от другата страна пък се отървахме от още 2-3 парчета само защото Нейсмит е куц. Еми няма как да стане. С треньор който е като изпята песен за всеки друг мениджър в лигата и който реално няма никакви идеи - толкова. Евертън правят най-добрия си сезон от 15 години насам със стария мениджър на Уигън. Кво повече има да се коментира? Дубъл ни правят, пък уж Мойс 13 години ги е водил тия, толко ли не можа да измисли нещо та да им вземем 1 точка поне еби му майката? Надяваме се скоро на Глейзърови да им дойде акъла в главата. Тва е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Някой може ли да ми даде логично обяснение защо Янузай е твърда резерва ,че даже и терен не помирисва.Иначе вече сме не само слаби ами направо жалки,направо ми пълни душата как излизаме 2-рото винаги преобразени,особенно като гоним резултат :mood (17): какво им казва Мойс на почивката винаги нямам идея,със сигурност не е свързано с тактиката на отбора даже и с футбол :) Редактирано на от AtanasM86

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отчаймащо е да гледаш толкова добри футболисти като Кагава, Мата и Нани да нямат никаква идея какво да правят с топката. Нямаме никаква идея като отбор какво да правим. Нула, клъгла нула сме. ДА си говорим за това кой играл силно, кой слабо е напълно безсмислено. Наистина не вярвам, че и да му купят още 3-4 много класни футболисти, този треньор ще докаже, че има някаква идея как се играе тази игра :)

+1

Заключвайте темата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първото полувреме 1 удар, 0 във врата...Мерси!!!! С толкова много ротации на защитата няма как да стане. Ако и другият сезон тоя почне да реди всеки мач различна 4ка защитници, ще отида и ще го заплюя публично. Руни може би не трябваше да започва мача с оглед състоянието му, ама явно мойс няма ТОПКИ го да извади.... Трагичен, отчайващ мач, в който нямаше кой знае какво напрежение...НО ... Толкова

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен ми е смешно как тоя човек е водил Евертън 11 години, селектирал е повечето от играчите и все пак нямаше абсолютно никаква идея как да спре золумите на Коулман от дясно цял мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен ми е смешно как тоя човек е водил Евертън 11 години, селектирал е повечето от играчите и все пак нямаше абсолютно никаква идея как да спре золумите на Коулман от дясно цял мач.

Просто е твърде ограничен.Прост народ слаба държава, в нашия случай "Прост треньор, слаб отбор"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Everton complete the league double over United for the first time in 44 YEARS!

Интересно да се отбележи, че тия "рекорди" дето счупи Мойс са започнати доста преди Сър Алекс. Не е да кажем, че те са стартирани от него....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Резултатът вече не ме интересува, плашещото е жалкото подобие на футбол, което Юнайтед се опитва да играе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още един рекорд падна, fair enough.След края на сезона може и да се издаде книга, озаглавена "Анти-рекордите на един псевдо-треньор". Жалки до безкрайност, без никаква идея как да им застрашим вратата на тия.Тия нашите тренират ли нещо друго, освен тичане ? След 11 дни почивка всички изглеждаха толкова бавни и изцедени, че нема докъде.Естествено виновен за всичко това е един страхливец, който само защото е връзкар все още ни е мениджър.Крайно време е вече на евреите да им кипне, нямат право така да продължават да гледат как затъваме и да не предприемат никакви действия.Време е да посочат вратата на лузъра ! Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бях решил да напиша някакъв по-дълъг коментар, но осъзнах, че е напълно безмислено. Този мач е идеалната представителна извадка за целия сезон, за уменията на треньора, за играта и мотивацията на играчите. Това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
извода от този мач е че Мойс усилино търси нещо-оставката си,не е нормално при 2:0 повечито от пасовете да са в посока собствената ти врата-Руини постигна всичко което искаше от Юнайтед-300к паунда на седмица и несменяем титутяр-ще се молим да се контузи май-само за това обвинявам САФ,че се поддаде на курвенските му номера онзи ноември когато трябваше да го закове на пейката до края на сезона и да види че Юнайтед никога не се е кланял на звезди -сега вече е късно-вие видяхте ли някой от отбора да "надъха" отбора-това най-малко трябваше да направи че да осмисли поне 20к от тази заплата.Аз видях второ полувреме в което все едно резултата беше 0:2-нашите задържаха топката само и само да не е в Евертън,а пък те се опитваха да вкарат гол :))-това не може да е нагласата на МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Само един пример ще дам и ще стане ясно кой трябва да смени Избрания-Реал /М/-Дортмунд-3:0-да ,но никой от феновете на Дортмунд не се е срамувал след този мач,защото момчетата се раздадоха и се бореха-и това е заслуга до голяма степен на треньора,а не като нас с Байерн-при 2:1-пазехме резултат-какъвто и да е резултата ,с каквато и тактита да играем/не че има кой знае ква промяна на тактиката /-няма хъс,желание и мотивация-това е 90% работа на треньорчето,а при 3:1-спряха да играят-нямаше един който да изреве:-"Хайде момчета -можем да вкараме още два гола,давайте здравооооооооооооооооо" ......шибан сезон и най-шибаното е че онези "великани" май ще станат шампиони :((( Редактирано на от rudy77

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя дали и сам си верва в това което говори? Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Последния месец-месец и половина излизаме и си играеме играта и идва някой отбор от топ5, с 2 пъти по-слаб състав от нашия и ни надиграва без никакъв проблем. Даже и Сити излезнаха с по-слаб състав, но ако им беше цел, можеха да си подобрят рекорда на Олд-а... Сега, ясно е че няма как играта ти да е една и съща с/у Нюкасъл и Сити, но какво по дяволите им казва Мойс, та играят толкова зле ?????? Няма начин да играят толкова зле, просто няма начин. Има някакъв проблем в тоя отбор и не знам какво трябва да се направи, но Глейзър трябва да са на 100% убедени, че Мойс е правилния човек, преди да дадът толкова много пари за трансфери. В противен случай да дават 40млн на Атлетико и да взимаме Симеоне, той ще се оправи дори без бюджет.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аве тоя лудия май ако всеки мач владеем топката повече от противника ще го смята за УСПЕХ??? Боже, опази ме...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this