Jump to content
Viper

Manchester United - Norwich City

Препоръчани публикации

тия ще ги спасяваме ли от изпадане? :mood (17): да направим мръсно на Съндърланд, не за друго :mood (17): а може и после на тях да пуснем, феърплей да има :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия излизат с опцията да отпаднат при загуба и затова ако повторят играта от второто полувреме срещу пуулци... сещате се на къде отиват нещата..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано играчите играят против Мойс и паднем. Автогол на Чичарито в 93 минута, таман Мойс иска да го продава, поне ще ни направи услуга и ще си тръгне като пич. Амин. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога да повярвам, че се плаша от мач срещу Норич, до къде стигнах... Надявам се на победа разбира се, но честно казано не съм сигурен дали има някакво значение как ще свърши мача. Откакто аз гледам Юнайтед, не се е случвало да имат безсмислени мачове и просто не знам на какво да се надявам. Супер тъпо ми е, защото вече съм 100% сигурен, че нищо няма да се промени чак толкова в играта ни следващия сезон. Излизаме със състав, който може да победи абсолютно всеки отбор в света и губиме от... Евертън :@

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Не мога да повярвам, че се плаша от мач срещу Норич, до къде стигнах... Надявам се на победа разбира се, но честно казано не съм сигурен дали има някакво значение как ще свърши мача. Откакто аз гледам Юнайтед, не се е случвало да имат безсмислени мачове и просто не знам на какво да се надявам. Супер тъпо ми е, защото вече съм 100% сигурен, че нищо няма да се промени чак толкова в играта ни следващия сезон. Излизаме със състав, който може да победи абсолютно всеки отбор в света и губиме от... Евертън :@

Проблема не е че сме загубили от Евертън,това е футбол всеки може да загуби от всеки,проблема е как си губим мачовете,коментатора си го каза от последните 10 мин. на мачовете нямаме нито една точица,само от тази статистика разбираш че това не е Ман Юнайтед.Иначе за мача предполагам ще бием с 1-2 гола разлика (естествено без никаква запомняща игра) и ще замаже пак малко очите на хората които искат да му дадът време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хич няма да се очудя и ако паднем ,като ни знам формата като домакин. Дано дотогава сме сменили мениджъра

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В тоя мач ще бием с 2:0. Проблемът е, че тоя мач е напълно безполезен. За 1 седмица е ясно, че няма как изведнъж да се заиграе футбол, а тоя мениджър просто няма идеи за дългосрочно развитие...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Падаме, щом като гости не можем да бием, като домакини - абсурд. Публикувано изображение Нищо ново под слънцето Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Веяче ситуацията е различна, и е просто задължително да ги бием. Донякъде ще се свали и напрежението от отбора след уволнението на Мойс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение да видя Гигс в костюм на скамейката :mood (35): Интересно ще е каква тактика ще избере, кой ще играе и т.н. Ще е интересно. Победата е много важна, смятам, че при всички положения трябва да гоним топ 6!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играчите ще са крайно мотивирани да изорат терена и да покажат че слабите резултати са вина главно на Мойс. Вианги е така като се смени мениджър. Горко им на Норич. Еле пък на ОТ с първи Мач на ГИГС. Ще е ад за тея канарчета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа 4 защитника 4 халфа 1 халф БОГ ГИГС Искам в тая формация да излезем, Гигс централен нападател, все още има цел, която да преследваме тоя скапан сезон. Тя е Гигс да вкара гол!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още от сега си представям как ни дават дузпа и Гигс хвърля костюма и излиза да я бие :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение да видя отново един Юнайтед, играещ с желание, хъс и знаещ какво иска на терена и знае как да го постигне. Да идва събота 19.30 !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смятам, че Гигс по - добре ще ги води на терена, от колкото край тъчлинията. Вместо да крещи от нея, то просто тактично ще се приближи до въпросния играч и ще му загрее врата с една плесница. :mood (17): А и съм съгласен с ss4, ако остана нещо, което има смисъл в този скапан сезон, то това е рекорда на Гигс, но по всичко личи, че и той ще падне... :facepalm: :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е той Гигси не вкара и в ШЛ, нещо, което във всеки един друг сезон направи. Също така се е разписвал във всеки сезон от началото на кариерата си във ВЛ. Време е да се пусне сам и да се разпише! И аз очаквам различен мач в събота, нямам търпение... за първи път от може би Нова Година искам да дойде следващия мач по-бързо, за да видя кво ше стане...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена