Jump to content
Viper

Желани трансфери - лято 2014

Препоръчани публикации

Милан иска размяна: Ван Перси за Марио Балотели

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бало в никъв случай да не сме го взели.. деба противния грозен клоун, ше ми е гадно да го гледам с екип на Юнайтед тоя

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А защо не се пробваме за Шакири. Не играя почти при байряма а и шансът да го продадът/дадат по наем е голям. Млад и перспективен е и добре би бил за алтернатива на крилото с оглед настоящите ни...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен перфектните футболисти, които да дойдат ще бъдат Мангала от Порто, Хумелс - последните дни има спекулации, че го искаме, Шоу от Саунтхямптън, Фабрегас от Барселона, Кроос от Байерн, Ройс от Борусия. Знам, че е мечта да вземем всичките тези футболисти, но дано поне половината За продаване и освобождаване са Рио, Фелаини, Йънг, Уелбек- него искам 1-ви да го продадат,

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това са цели на щаба на Мойс! Сега се говори, че новия мениджър, ако не ги иска няма да се водят преговори за тях. Представям си да са били спазарени Кроос и Ройс от Мойси и сега да пропаднат сделките :mood (17): Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
E, то надали евентуално Гаал ще ги върне. Още повече, че целите му (по постове) ще бъдат 1/1 с тези от преди, то просто и идиотите вече виждат къде са главните проблеми на отбора. Да се надяваме, че е в добри отношения с Кроос, че да дойде без проблем, без много навиване. За Ройс и Хумелс не ми се вярва. По - скоро ще се търси някой перспективен централен защитник, който да даде по - голяма широчина на защитния вал. Като цяло имам вяра, че двойка Джоунс и Еванс/Смолинг би се превърнала в доста сполучлива, стига естествено тази двойка да се опази от контузии по - дълго време и да играят само в тази зона, а не в центъра на халфовата линия, бека и т.н. И много се моля да не видя трансфери от британски произход. Единствено съм навит за Шоу. Разни там Лалановци, Барклита да си ритат за посредствените отбори, включително и за Ливърпул евентуално. Вече си имаме двама хубавци - единия обича да се гмурка, другия пък практикува спанишстайл. :mood (17): Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Daily Mirror- Единсон Кавани е готов да бъде част от революцията в Манчестър Юнайтед, дори и без Шампионска лига следващия сезон

Express.co.uk- Надеждите на Манчестър Юнайтед да вземе Марко Ройс са все по-големи след последните коментари на играча относно бъдещето му в Борусия (Д)

Daily Mail- Уейн Рууни е притеснен от намерението на Юнайтед да назначи Ван Гаал за мениджър, заради близката му връзка с неговия сънародник Робин ван Перси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз за Кавани съм против. Много добър нападател е, най-вероятно един от най-добрите в света, но не виждам логика да се дават 60млн за него - това са парите за 2-ма в центъра. Ройс е идеален, а още по-хубаво ще е ако се размени за Кагава. Така едно, че той ще може да играе редовно, а и ние ще имаме най-после едно качествено крило. На мен обаче повече ми пука за новия мениджър - видя се, че дори Гигс(който е с опит точно няколко дни)направи повече отколкото Мойс. Говоря за дребни работи, които обаче решават мачовете. Кога Валенсия ще тръгне да минава 3-ма, ако Мойс е мениджър, кога той ще накара 5 човека да застанат в наказателното на противника само с целта да атакуват, да вкарват голове, да радват феновете ??? Много такива неща ми направиха впечатление и според мен няма да има нужда от толкова много трансфери, ако се назначи правилния човек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз за Кавани съм против. Много добър нападател е, най-вероятно един от най-добрите в света, но не виждам логика да се дават 60млн за него - това са парите за 2-ма в центъра. Ройс е идеален, а още по-хубаво ще е ако се размени за Кагава. Така едно, че той ще може да играе редовно, а и ние ще имаме най-после едно качествено крило. На мен обаче повече ми пука за новия мениджър - видя се, че дори Гигс(който е с опит точно няколко дни)направи повече отколкото Мойс. Говоря за дребни работи, които обаче решават мачовете. Кога Валенсия ще тръгне да минава 3-ма, ако Мойс е мениджър, кога той ще накара 5 човека да застанат в наказателното на противника само с целта да атакуват, да вкарват голове, да радват феновете ??? Много такива неща ми направиха впечатление и според мен няма да има нужда от толкова много трансфери, ако се назначи правилния човек.

По-хубаво ще е не ако го купим, а ако дадем и Кагава и доплатим? :D Ми да що да не дадем един от най-креативните си играчи. Карик, Испанеца, Иънг и Тонката нали са гениални и супер креативни, те ще творят :D

А мача срещу Норич ... и Тони Пюлис или Стив Брус да ни водеше тоя мач пак щеше да е подобен резултата, да толкова са трагични Норич.

Относно Кавани съм съгласен няма голяма логика наистина, освен ако нямат намерение да махат някои измежду Рууни и РВП.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да пратят Перси в ПСЖ и да доплатим за Кавани.Перси е на 31 и се контузва постоянно, на негово място Уелбек ли да пуска ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да пратят Перси в ПСЖ и да доплатим за Кавани.Перси е на 31 и се контузва постоянно, на негово място Уелбек ли да пуска ....

Бате по-добре недейййййй.....!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Goalkeeper – David De Gea
Right Back – Rafael
Centre-Back – Phil Jones
Centre-Back – Mats Hummels
Left-Back – Luke Shaw
Central Midfield – Kevin Strootman
Central Midfield – Toni Kroos
Attacking Midfield – Wayne Rooney
Right Wing – Juan Mata
Left Wing – Marco Reus
Striker – Robin Van Persie

Добре ли е ? :mood (17):

Замени местата на Рууни, Ройс и Мата и съм навит. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не искаш Рууни, Мата и Ройс в състава :mood (23):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Attacking Midfield – Marco Reus
Right Wing – Wayne Rooney
Left Wing – Juan Mata

готово :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Goalkeeper – David De Gea Right Back – Rafael Centre-Back – Eliaquim Mangala Centre-Back – Mats Hummels Left-Back – Luke Shaw Central Midfield – Kevin Strootman/Cesc Fàbregas Central Midfield – Toni Kroos Attacking Midfield – Wayne Rooney Right Wing – Juan Mata Left Wing – Marco Reus Striker – Robin Van Persie/Edinson Cavani Това е моето предложение :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета , а какво правим с Енрикес , Македа , Заха , Пауъл , Бебе , Лингард , братята Кийн , Андо , които са под наем и Варела примерно. Те няма как да се наложат в близките 3-4 години , ако дойдат гръмки имена , а с тези безкрайни наеми само им съсипваме кариерите , да повечето от тях са млади още , но нямат бъдеще сякаш? Да не говорим за Еймъс (Амос) и Джонстън , които при Де Хеа и Линдегард няма да запишат и 1 мач. Редактирано на от Champ20ns

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И кво предлагаш? махаме Де Хеа и Линдегард заради Сам и Бен ли? Ако са достатъчно добри ще пробият независимо от конкуренцията. Ако не има достатъчно отбори които ще ги вземат и ще имат една добра и успешна кариара във ВЛ. Няма как всеки да пробие, но ан всеки ще се даде възможност и ако ен стане ще се осигури бъдеще.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е Пауъл, Заха и Енрикес да влезнат в първия отбор, особено Пауъл. За другите не знам. Андо - да си ходи, Македа и Бебе - и те. Братята Кийн не съм ги гледал и не коментирам, Лингард може би още 1 наем и после да идва. Варела ще е добре да вземат да го налагат, че на бековете сме трагедия. Относно вратарите - мисля, че е ясно, че дори и Линдегард няма шанс, когато Де Хеа е здрав - по-добре да си търсят нови отбори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Именно това имам предвид да не ги мъчат и да ги продават ( повечето) Редактирано на от Champ20ns

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На Македа конкретно, договора му изтича в края на сезона и едва ли ще бъде подновен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На Македа конкретно, договора му изтича в края на сезона и едва ли ще бъде подновен.

Откога го чаках тоя момент...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена