Jump to content
Viper

Желани трансфери - лято 2014

Препоръчани публикации

Роналдо изкара страхотни години при нас, имаше основен принос за много от успехите. Но както казва Сър Боби ( с всичките му мнения по темата съм съгласен, между другото), накрая дори Фърги му позволи да си играе където си иска.

Как въобще допускате, че напускането на Рууни ще оправи каквото и да било в отбора? Аре виждам, че "признавате" заслугите му, успехите му и приноса му за клуба, обаче да го "гоните" точно него, точно сега е меко казано смешно. На фона на тунеадци като Клевърли, Йънг, Валенсия последния сезон или два, Бютнер и прочие "герои" вие слагате Рууни на топа на всичко и че той бил виновен. Е как става тва бе? В тоя ПЛАЧЕВЕН сезон 15 гола 10 асистенции.... и пак колко мача игра къде ли не.
Подкрепям CR7 с мнението за изгубването на респекта с ония циркове и оная пресконференция на САФ. Така и не се разбра кво е станало след настоящия сезон, когато Фърги пак спомена нещо. Никога няма да е същия след ония неща, обаче независимо от фамозните 300к все пак е в отбора и ДОПРИНАСЯ за неговата успеваемост, макар и смешна тоя сезон. Я си представете тоя сезон минус тия 15 гола и 10 асистенции?

Приказвайте си квото си искате, аз за себе си обаче знам едно - квото и да е правил Уейн Рууни поне засега остава в миналото, това, че се раздава за отбора, вкарва, асистира и играе на лайняни позиции е достойно за уважение. И докато го прави по същия начин аз ще го подкрепям. Тва, което не разбирам е вашата визия за нещата след като той се махне?

В смисъл едно такова го говорите, че едва ли не като се махнел всичко щяло да цъфне в отбора, Гигси ще овладее съблекалнята за 4 мача, Евертън и Анал ще си загубят всички мачове до края, ФА ще разкрие Челси, Сити и Лузърите в Калчополи скандал и ще им смъкне по 30 точки и ще станеме шампиони? Тва ли ми казвате? Или че като се махне Уейн ще дойде някой друг като него, веднагически, ще го замести напълно? Нали видяхме какъв struggle беше след като Роналдо напусна? Рууни тогава правеше СТРАШНО много, но беше в сянка малко или много. Тогава всичко се "въртеше" около Роналдо, който отиде да си преследва детските мечти, а сега дори всичко да се "върти" около Рууни - той поне подписа нов договор и остава. Разберете веднъж за винаги, че не той ни е проблема и вие много добре го знаете, знаете туморите в отбора кои са, знаете всичко много добре. Що се опитвате тука да убедите аудиторията, че без Рууни ше сме по-добре? Обосновете се някакси? Кое ше му е по-добрето, ама в детайли?

Да бе, ама Роналдо simply delivers тогава. Беше най-добрия играч в световния футбол и получаването на тая свобода беше естественото развитие при него. Докато Рууни не е. А иска да бъде третиран от отбора като такъв.
Говорим си за чисто футболни качества. Ван Перси е по-добър нападател от него. По завършен е, по клиничен, пази по-добре топката, търси по-добре пространствата. И Мата и Кагава са много по-креативни от Рууни от втора позиция. И много по-комбинативни. А веднъж за винаги трябва да се разбере, че Рууни сам нападател не може да играе. На него му трябва партньор. Ама той не иска Ван Перси, щото не е под светлината на прожекторите. Ей това много ме дразни, разбираш ли? Че Рууни ако си преглътне егото с Ван Перси могат да правят чудеса. Само, че той не го преглътна тоя сезон. Щото се почуства по-голям от клуба. А това, че винаги схемата на отбора се въртеше около Рууни и къде той иска да играе днес и има 15 гола и 10 асистенции... Сори, и в Реал и Барса схемата се върти около Роналдо и Меси, ама там резултата е леко друг, нали?

И понеже Рууни сра толкова много с предишните си молби за трансфери и не е нито Меси, нито Роналдо, се чудя защо всички да трябва да се съобразяват с него, а не той с отбора и да го бутнат да играе от ляво, както игра преди?

И вие ме разбирате погрешно. Аз не искам да гоня Рууни от отбора. Искам просто отбора и тактиката да спрат да се въртят около него. И понеже си мисля, че егото на Рууни удари небесата с Мойс и новия договор, той няма да приеме да преземи егото до нивата по времето нас САФ. Ако Рууни почне да си играе както при САФ, да играе със съотборниците си и да е щастлив да дели славата с Мата, Кагава и Ван Перси и да мисли за отбора ще съм и аз супер доволен. Само дето не мисля, че тва някога ще стане вече.

Ето за това искам да дойде Ван Гаал, за да му обясни кой е и къде се намира.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този пич беше първия, който изкара новината за уволнениято на Мойс, води се доста достоверен.От това, което той постна, разбрах-Гаал треньор за период от 3 години, колкото се може повече хора от класа 92 в щаба, от там поема Гигс и така дългоочаквания от нас "massive rebuild".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Този пич беше първия, който изкара новината за уволнениято на Мойс, води се доста достоверен.От това, което той постна, разбрах-Гаал треньор за период от 3 години, колкото се може повече хора от класа 92 в щаба, от там поема Гигс и така дългоочаквания от нас "massive rebuild".

Не изкара ли Огдън 1ви новината за Мойс? Както и да е де, тва за мене си е най-добрия вариант. Да дойде Ван Гаал, да направи отбор, да понаучи Гигс и останалите и от там нататък да поемат те.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Приказвайте си квото си искате, аз за себе си обаче знам едно - квото и да е правил Уейн Рууни поне засега остава в миналото, това, че се раздава за отбора, вкарва, асистира и играе на лайняни позиции е достойно за уважение. И докато го прави по същия начин аз ще го подкрепям. Тва, което не разбирам е вашата визия за нещата след като той се махне?

Може би много хора(включително и аз) се надяват след като се махне, най-накрая отбора да заиграе само с един нападател и типичен плеймейкър зад него, аз така го разбирам. А Рууни както казаха и други, не е нито по-добър нападател от Перси, нито е по-добър плеймейкър от Мата или Кагава, всъщност той въобще не е плеймейкър и не става за такъв.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не изкара ли Огдън 1ви новината за Мойс? Както и да е де, тва за мене си е най-добрия вариант. Да дойде Ван Гаал, да направи отбор, да понаучи Гигс и останалите и от там нататък да поемат те.

Аз съм останал с впечатлението, че е бил този Пилиб, но все тая.Огдън, той също споменава за Кавани, а той е уж с дебелите връзки, но аз продължавам да се питам защо ни е..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По-добре от ss4 не мога да го напиша. + че Рууни не ми харесва

А и как няма да се съобразяват с Роналдо, след като той е в пъти > от Рууни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз твя търся. P.S Дават го по MUTV , ако намерите стрийм... Редактирано на от Adnan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ss4, това дали отбора ще се "върти" около Рууни зависи от новия треньор. Много добре знаем, че Мойзи нямаше топки за.. общо взето нищо. Така че нека да видим кво ше стане, пък тогава да говорим, сезона свърши и без тва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ss4, това дали отбора ще се "върти" около Рууни зависи от новия треньор. Много добре знаем, че Мойзи нямаше топки за.. общо взето нищо. Така че нека да видим кво ше стане, пък тогава да говорим, сезона свърши и без тва.

Да, много ясно. Ся тука си чешем езиците, щото очевидно слакваме от работата или разнообразяваме от работата малко :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той Мойс хубаво, че не се оказа толкова прост да махне Рууни през лятото, че сега сигурно щяхме да сме 13-ти...

Иначе една интересна гледна точка от неизвестен автор:

След раздялата на Манчестър Юнайтед с Дейвид Мойс имената на потенциалните му заместници започнаха да изникват едно след друго. Засега се твърди, че Луис ван Гаал е сред приоритетните цели на ръководството. Холандецът е доказан специалист, това не се коментира, но неговото евентуално назначение има един голям минус. Той е свързан с факта, че в момента Ван Гаал е начело на холандския национален отбор и ще води тима на Мондиала в Бразилия. Това означава, че треньорът би пропуснал началото на лятната подготовка на Юнайтед. Ако "лалетата" достигнат до финала, то Ван Гаал ще е зает до 13 юли. В същото време, ако "Червените дяволи" все пак успеят да се класират за Лига Европа, те ще изиграят първия си мач в турнира на 31 юли. Видно е, че някогашният наставник на Христо Стоичков в Барселона няма да има време нито за селекция, нито дори за детайлно опознаване на отбора в тренировки и контроли. Тъй като е по-вероятно Юнайтед да не стигне до евротурнирите, клубът ще премине на плана със станалото ежегодно турне в Америка в началото на август, където вече има договорена контрола срещу Реал Мадрид в Мичиган. Новият сезон в Премиършип пък стартира на 16 август. Все пак има шанс Холандия да не успее да стигне до фазата на елиминациите на световното първенство, тъй като е в група с първенеца Испания, с коравия Чили и с непредсказуемия Австралия. В този случай последната среща на Ван Гаал ще е на 23 юни. Ангажираността му с националите обаче изключва всякаква възможност за работа на "Олд Трафорд" дотогава. А след такъв провален сезон като настоящия, едва ли това е добра идея... Много е вероятно тези обстоятелства да откажат босовете на Юнайтед от идеята да привлекат холандеца. Засега от клуба не обявяват нищо официално, но съвсем скоро се очакват новини.

Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Накрая могат да ни изненадат и да не е Ван Гаал. Дано изненада е приятна :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе кво се правите неизвестен автор. Статията е копирана от спиртала, писана от Радослав Стойков. Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде стига с тоя Руни вече. Ако трябва да следваме темата моето желание за трансфери са: Хумелс; Дракслер/Грийзман; Кроос/Видал/Строотман; + някое палаво ляво бекче от Холандия за до 10 млн., сигурен съм, че Ван Гаал може да го намери. Също така поне двама още от младите надежди да се присъединят към първия отбор и да получат игрово време. Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е тва за Ван Гаал го казах преди няколко дни... Наистина ще е интересно, освен футболисти, трябва и треньор да привличаме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако е Клоп ще се гръмна но ме съмнява. Няма да се учудя и Гигс да поеме тоя сезон или САФ се връща и обучава Гигс. Не знам. Ангажиментите на Ван Гал за СП са гоялма пречка за трансфери и подготовка според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така или иначе най-добрите ни играчи също ще са заети на това същото световно, а евентуалните ни нови цели с голяма вероятно може да се каже, че и те ще са заети на това световно. Кой важен играч от състава няма да играе на световното? Също така ако са се разбрали с Ван Гаал и той е набелязал цели за привличане, то работата по тях може да започне още от сега. Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да но нали се сещате, че сега може да са набелязани дадени трансферни цели, а след Световното - други. След всяко голямо първенство изниква по някоя и друга нова "звезда".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги излизат некви черни коне или латиноси дето им скача цената заради 3-4 мача. После чеп за зеле не става от тях. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
добре, че Чича го взехме преди Световното, предния път :) готин гол заши на Аржентина

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

добре, че Чича го взехме преди Световното, предния път :) готин гол заши на Аржентина

Със сигурност нямаше да излезе 7млн. За 15-20 щяха да го продадат. Ама Щаба си свърши работата рпедварително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чича беше и развил най-голяма скорост. 34 км/ч, доколкото не се лъжа. А иначе тогава бат Хайнце много лошо удари камерата, когато вкараха гола :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена