Jump to content
Viper

Желани трансфери - лято 2014

Препоръчани публикации

Кого бихте желали да се присъедини към тима през лятото и кой да напусне?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
IN - Кроос, Ройс, Шоу, Коулмън. Централен защитник, КЛОП. OUT - АШли, Рио, Гигс, Видич, Евра, Спаниш бой, Валенсия(някой от тези е сигурно че заминават та за това са тук) МОЙС. Ключи темата. Всичко отдолу ще е вариация на това :mood (35): Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако всичките трансфери, за които се говори станат факт, ще се пребориме с клубове като Реал, Монако, Сити, Челси, ПСЖ, Барса, Байерн ???? Честно да си кажа се отвръщавах от политиката на повечето от тези клубове, но според мен това е един много добър начин да се покаже защо Юнайтед е най-големия клуб в Англия и че още са на върха. Може би мисля грешно, но за мен това е важно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз искан да видя нови и качествени попълнения на следните постове - ляв бек, защитник (може и 2ма даже), халф (пак не бих отказал 2ма), крило.

Жалко, че КАПИТАНА си тръгва лятото, спокойно можеше да искара още един сезон. Евра, Рио, Нани, Кагава, Чича - за всичките има спекулации. Дано Нани, Кагава и Чича останат.

Не бих отказал Йънг Андо да си тръгнат.

Уелбек и Валенсия по- скоро да останат. Не са кой знае какво, но трябва да им призная, че са истински черноработници.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Moyes=OUT Klopp=IN....след това всичко останало ще си дойде на мястото! Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Moyes=OUT
Klopp=IN....след това всичко останало ще си дойде на мястото!

+1

Сър Марко Ройс!
Нападател, 2 крила, 2 централни защитника, 1 центнър халф, 1 бек... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
In: Klopp/Van Gaal Out: Moyes П.С. Изпреварили са ме :mood (17): Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябват класни попълнения, а иначе трябва и правилните хора да си тръгнат. Гигс и Рио се пенсионират, Вида е сигурен заминаващ, но към тях трябва да си тръгнат Йънг/Валенсия, Клевърли, Андерсон и най-вероятно Чичата също ще си замине. И много ми се иска Ник Пауъл и Джеси Лингард да бъдат сред трансферите от резервите към първия отбор. Иначе най-голямата ми мечта е да видя Марко Ройс с нашия екип. 7 и 11 много ще му отиват. Хубаво е, че мечтите са безплатни!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От юношите искам: Ник Пауъл за Уелбек Джеси Лингаард или неко друго халфче за Клевърли На тия двамата (Уелбек и Клевърли) според мен им свърши кардбланша и за никакъв чеп не стават и ми писна да ги гледам, защото са мега слаби футболисти за нивото на юнайтед и е крайно време да бъдат продадени на отбори от тяхното ниво, а не да ги държим до 30 годишнината им, като "юноши" и млади футболисти... Трябва да се даде път на младите и тия двамата вече не са млади. Също искам да подчертая, че ми писна да чета и слушам какъв черноработник бил Дани Уелбек. Един нападател не трябва да е черноработник, а голаджия. Има други постове, които се заемат от черноработници, поста нападател не е такъв. --- В защитата искам: 1 обещаващ младок централен защитник, който да не е негър и 3мата ни централни да вземат да докажат защо са в Юнайтед. Бекове -> искам Коентрао->Морено->Шоу и Евра да преподпише за поне още година. Бютнер може да стяга багажа. --- В полузащита искам: Искам централен полузащитник, който е полузащитник, а не защитник пред защитниците, демек да може да спира топката, да може да излъже поне 1 играч, да може да подаде извеждащ пас, да може да центрира, да може да вкарва голове -> все неща, които един полузащитник трябва да може да прави. -> Кроос или Ракитич или Видал. Ако трябва да говорим за младоци -> Леон Горетска или Валон Бериша ми хващат окото като перспективни централни полузащитници и ги предпочитам пред Карвальо --- В нападение искам: Марко Ройс или друго ефективно крило на мястото на Нани, който може да вкарва голове, да центрира и да извежда. Ашли Йънг може да го върнем на Вила или друг отбор, отговарящ на нивото му. Не искам Адам Лалана или друг подобен играч, който е "звезда" в малокалибрен отбор, минал е 24 годишна възраст и общо взето е ясно, че се е развил максимално. --- Това, което не искам са здрави, корави и дървени централни полузащитници тип Карвальо и Фелайни, защото вече имаме такива. Не искам и играчи тип Лалана, нито искам повече да мъчим Клевърли, Уелбек и Йънг. Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-важното е да задържим Кагава. Тва е от първостепенно значение. Второто- иска ми се Нани и най-вече Чичаро да останат в клуба. Трето- Йънг му е време да си ходи поживо-поздраво, Клевърли е силно желателно да го последва. Последните 3 сезона не показаха нищо, нямат място в отбора. 1 централен защитник да се купи, стабилен и доказан, за предпочитане от някво по-сериозно първенство и с опит в евротурнирите. 1 бек, няма значение ляв или десен, и на двата поста трябва. Хубаво би било да са 2, и отдясно Рафаел е прекалено чуплив, за да се разчита, че може да изнесе цял сезон. Евра вече е на години, не може да играе по 40 мача поред като едно време. Задължително класен централен полузащитник, който да владее уверено топката и да умее да я разпределя спокойно. Същото и за него, дето се отнася и за ЦЗ- от класно първенство, с опит в евротурнирите. Тва е май в общи линии. Може и още един човек да се вземе в центъра, вече той може и да е по-тип биткаджия, щото и Флечър не е първа младост, а и едва ли ще може да играе редовно, а Фелайни само не стига. От него ще очакваме доста по-силен втори сезон и да напомни за игрите си в Евертън. Карик за мене вече трябва да е с по-периферна роля, и той е като Шави в Барса- да, наистина в зенита си Карик беше машина, донесъл ни е доста положителни емоции и е имал отлични игри, но на 33-34 години няма как да се чака вече от него чудо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В защита ще сме без Рио,Видич и Евра най-вероятно другия сезон, което означава, че не трябва да се жалят пари за защитникици.Джоунс и Евънс биха могли да се редуват на едната от двете позиции в центъра на защитата, на другата ни трябва доказано име, я Хумелс, я някой друг.Смолинг предполагам, че ще го задържиме, защото много ще ни станат напускащите отзад.На мястото на Евра също ни трябва некое момче, във френското има стабилни бекчета... поне до януари ще изкараме с тая защита, ако има нужни от промени ще се правят зимата.Както вече казаха, надявам се да запазим Нани и Кагава.И двамата са адски креативни, няма къде да търсиме други в тва положение, в което се намираме.Клевърли остава, убеден съм.Трябва ни обаче некой плеймейкър тип Карик... ама с 10 години по-млад.Чича също трябва да остане на всяка цена.Купуваме и едно крило и сме бомба.А, да, и Мойс аут.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък съм на мнение, че ще е грехота да се пръскат излишни пари за централен защитник от топ класа. Просто трябва да се налага двойката Джоунс-Еванс и да се вземе един само за бройка, щото 3-мата със Смолинг са малко. Даже смятам, че и на Джоунс, и на Еванс след време ще им приляга капитанската лента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на мнение, че ще е грехота да се пръскат излишни пари за централен защитник от топ класа. Просто трябва да се налага двойката Джоунс-Еванс и да се вземе един само за бройка, щото 3-мата със Смолинг са малко. Даже смятам, че и на Джоунс, и на Еванс след време ще им приляга капитанската лента.

Напълно съм съгласен. Само, че и Смолинг има място. Треньора трябва да си реши от тия 3мата да избере двама и да не ги сменя цял сезон + едно младо момче за бройка и непредвидени ситуации.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прекалено са чупливи и 3мата, за да разчитаме на тях само. Много се контузват. Иначе от 3мата, като чисти качества на централен защитник и изчистеност на играта, Смолинг е номер 1, и тва далеч не е само мое мнение. Наистина има големи прилики с младия Рио. Но си трябва още един човек за тая зона, и за предпочитане е да е класен играч, а не да взимаме някой младок и да чакаме и него да го обиграваме 1-2 години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да бе, на мен и Смолинг много ми харесва. Нямам забележки към играта му, когато си играе в центъра на защитата. Даже нали уж Джоунс и Смолинг ги гласяха за бъдеща централна двойка на Англия, а-у ... ама Евънс ми е един от любимците и предпочитам задължително той да е единия от 2мата в центъра. Иначе то хубаво да е класен тоя централен защитник, ама примерно някой за 20-30 милиона като Хумелс е излишно за мене. Достатъчно е да е някой опитен, да играе в някое от топ първенствата Бундеслига/Ла Лига/Серия А .. пък дори и някой от Ередивизи/Лига 1 да е, не е проблем, стига да е на разумна цена и да не изяде титулярното място на някой от нашите още с трансферната си сума, дет се вика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само аз ли мисля, че Смолинг е абсолютно дърво и мястото му е в средняшки отбори?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че Смолинг е абсолютно дърво и мястото му е в средняшки отбори?

Да. Смолинг като централен защитник е безупречен. Това е неговата позиция.
Разполагаме с трима млади и много обещаващи централни защитници и ще бъде малко глупаво да се изръсят торба пари за някой, който още с идването си ще грабне едната позиция. Може да се вземе някой за пълнеж или пък Майкъл Кийн, Том Торп да осигурят евентуално широчина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смолинг става за резерва и срещу некви дървари по 1.90 тип Анди Керъл. Като цяло е много бавен и грам не може да изнася топката. Във въздуха е ясно че е добър, ама тва не е достатъчно. А Еванс и Джоунс както вече някой каза са много чупливи, ако са контузени и 2ма-та кво правим? Не е казано, че трябва да се изръсим с 30-40млн-а за защитник, ама според трябва да е някой не по-малко добър от Еванс/Джоунс. Тоя Мангала от Порто е голям изрод, ама тия ще искат ебати парите. Има още един мутант от Сент-Етиен дето ми беше грабнал окото, ама май Челси го купиха, не съм сигурен. Абе до 15-20 млн-а могат да се намерят доста класни централни защитници. Левия бек е задължителен, най-много искам Коентрао, ама най-вероятно няма да стане тоя трансфер, така че и на Шоу/Морено ще съм доволен. Други имена не знам да са спрягани за там. За халф е ясно, задължително трябва да се огледаме и за класно крило, просто задължително. 4 трансфера не ни мърдат както и да го гледам. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
OUT - Евра, Фердинанд, Смолинг, Видич, Нани, Ашлито, Клевърли, Валенсия, Перси, Мойс... IN - РОЙС, Шоу, Кроос, Колмън, централен защитник, Джей Родригес, КЛОП! И играчи под наем или в академията, който заслужават повече шансове: Заха, Пауел, Лингард, Джеймс Уилсън, Андреас Перейра

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За ляв бек се шуми и за Родригес от Волфсбург, а напоследък има доста слухове и за Симон Кяер от Лил, който играе като централен защитник. Даже вчера имаше статия в Скай, че бил поласкан от интереса на Юнайтед. Ето я:

http://www1.skysports.com/football/news/11...der-simon-kjaer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евънс не е толкова млад колкото го изкарвате. Вече е на 26 години, принципно на тези години трябва да си наложен, но той не може заради контузии и не знам дали ще успее, оттук нататък да се наложи. Кяер за мен е рисков трансфер, както и рисков играч от това, което съм гледал. Ако ще се търси нещо, поне да е качествено и да се налагат с Джоунс. Смолинг е средна класа футболист. За покриване на дупките. Никога няма да е като Рио. Освен, че е малко паникьосан, няма лидерските качества като Рио.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва ни централен защитник, класа. Досега тези тримцата трябваше да са израстнали на прилично ниво, още повече, че имат примера на Видич&Рио. Това важи най-вече за Евънс, който вече е на години, на които трябва да показва не потенциал, а класа. И все пак смятам, че от тримата, той към настоящия момент е най-стабилния ни футболист в центъра на отбраната. За Джоунс съм казал, че това постоянно ротиране му вреди. На Пинокио нямам вяра за момента, да не кажа по-силни думи. Още тича с отворена уста. Джоунс преди дни каза завъртяно, че няма нужда да купуваме защитник, защото той заедно със Смолинг могат да сформират двоика в центъра през следващия сезон. Това не трябва да се позволява. Мангала е ясен - Сити. Навит съм на Гарай. Астори също. Доста се спекулираше с някакъв от ПСВ, сега с този Кяер.. Ляв бек ни трябва задължително. За Шоу съм 50/50. Парите не ме интересуват. Ще даваме, колкото трябва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смолинг има качества за централен защитник и то големи. Не мога да се съглася и с това, че е бавен. За централен защитник притежава доста добра скорост и игра с топката. На Смолинг и на Джоунс проблема им е, че те просто играха навсякъде тоя сезон. Смолинг направи няколко доста добри мача тоя сезон като централен защитник и много слаби като бек. Трябва да играят централни защитници, да изградят помежду си едно добро партньорство, както Рио и Вида го изградиха. Ние ли сме най-умните, че цял свят не върти централните защитници, само ние 2 мача с една двойка централни защитници не сме изиграли тоя сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз за ляв бек съм навит и на Лайвин Курзава! Тоя сезон гледах доста мачове на Монако заради Бербо и този футболист ми направи добро впечатление.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена