Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Bayern München 3-1 Manchester United

Препоръчани публикации

И по-големи са си тръгвали, но никога толкова много на куп.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека и аз да споделя мнението си относно мача... Като крайно негативно настроен срещу Мойс , искам да кажа че е изцяло негова вината. Тактически до изравнителния гол на Маджукич(снощо) и 2та мача бяха перфектно подредени футболистите и тренера нямаше грешка. Явно отлично са разузнали врата преди мачовете, което ме изненада приятно. Обаче самия състав , който пусна и как ги нареди е критичен. Ще се съглася с хората преди мен , че Мойс нямал топки. Еми няма.Факт! Рууни(любимя ми футболист) не трябваше да играе въобще, трагедия на терена, чистото му положение разказа всичко за физиката му в момента. Евентуално рябваше да играе зад Нападателя(където играе последните 5г) и да бъде сменен на НТ! Уелбек.... 1 успешен пас напред и 1 успешно спиране на топката(ако греша поправете ме). Не става за ляво крило...Защо не пусна Янузайката. Нищо че няма опит - има хъс и уменията+талант. Кагава след силния мач срещу Нюкясъл.....заклевам се че компанията го забравихме че е на терена (Руни би трябвало да е на неговото място) Валенсия.....добър мач, но защо по червените дяволи винаги иска да направи асистенция и не подава при контрите топката рано след което да надбяга всички и да дръпне с него 1 да открие място за истрел , а вместо това ходи играе за тъч или корнер 9/10 и 1/10 центрира/подава успешно? Евра освен гола, който вкара беше слаб и вместо него трябваше да играе Бюнтнер. Робен надигра тотално евра през целия мач без 2 положения , предимно с бягане. Видич загатна за силните си години но физиката си оказа думата. Че сме слаби в защита не съм съгласен защото останалите бяха според моето скромно мнение на много високо ниво. Отново невероятен Джоунс и Флетчър. Дори дарвото Смолинг игра добре. За съжаление трябваше да се даде в атака шанс на Чичарито. Баварците по мое мнение имат мнооого тромава защита и бързака щеше да ги побърка. Генералните глупости на тренера са липсата на инструкциите LIVE. Особено след гола на Евра, отново липса на план Б, слабо-адекватен от към смени, липса на топки! Това е мое лично мнение относно мача и съжелявам ако съм засегнал някой с него.Мен много ме боли от това отпадане макар и да показахме зъби. Лично аз искам Мойс уволнен от лятото. Се 1 кой ще е треньор , поне ще има право на грешки!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Достойно се представихме и в двата мача, но с този грозен антифутбол доникъде няма да стигнем.Боли ме като гледам любимия ми Юнайтед да не може да върже три последователни паса, без топката да се изчисти панически напред, за да я гонят житните бегачи Уелбек и Валенсия (който направи доста добър мач, трябва да се отбележи).Мойс - за пореден път безпомощен и тактически безсилен, не е нормално да гледаш как опускаме мача и да седиш на скамейката неподвижен като мумия, без да предприемеш абсолютно нищо.Има късмет, че доброто представяне на отбора в ШЛ (благодарение на САФ) ще му осигури още един сезон, това естествено ще е огромна грешка и евреите ще го осъзнаят твърде късно. За жалост това се очертава да е последното европейско дерби с наше участие за доста дълъг период от време, ще ми липсват много тези големи мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И 4-те гола си беха наши.. По-точно на Евра Другия сезон - нищо, по-другия - повече :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само да кажа че при радоста при гола Мойс веднага заговори Флеч след това и Евра и още някой мисля. Та не е като да не им е казал - по-сериозно не пускайте веднага гол. Та тук не мога да го обвинявам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играчите знаят какъв е скапан целият сезон и колко им е коствало 3 полувремена Байерн да не поведе. Стигнахме до жадувания гол и емоцията надделя. Това е Шампионска лига. Какво да им каже Мойс. Домакинът като бие център и веднага да се наредят на голллинията. Всички се раздадоха според това кой колко може и в каква кондиция е. Тактиката си беше перфектна. И не е като да нямахме ситуации. Ами, ако имахме шанс и Валенсия не беше в засада още в началото? Рууни имаше 2-3 положения. Като за гостуване на Алианц Арена си е доста. Все още не знам какво стана, когато Данчо изведе с пета Рууни второтто и виждах как Уаза къса мрежата.... п.п. Не знам за вас, но през сезона не съм се радвал толкова много на гол, както на попаденията на Видич и най-вече на Евра срещу немците! Бях позабравил какво е да отбележиш толков важни голове срещу класен отбор. Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно. Мойс има много грехове тоя сезон. Но мачовете с Байерн бяха проведени правилно и само малшанса(говоря като контузии) ни лишиха от нещо повече. Също така е скандално каква помия се хвърля по Рууни. Човекът игра на един крак, стисна зъби и направи все пак стабилен мач. Да, направи кофти пропуски, но това е игра. Бяхме от кофти страната тоя път, следващия път ще е различно. Да не си разваляме усещането от тия мачове, защото аз поне се накефих и на двата на емоцията. А и не се знае кога отново ще имаме шанс да гледаме Юнайтед срещу най-добрите отбори в Европа, така че поне последното за сега представяне ни остави горди и с добри спомени като цяло.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да паркираш автобуса не се изисква някаква таткическа гениалност :mood (17): Факт е, че и двата мача повеждахме и не можа да доразвие това предимство. Продължавам да не виждам последователност в играта ни. Реално и двата мача топката се изспиваше безсмислено от защитата към нападението. За пореден път показа неумението си да води мачове. Човека няма План Б. Не случайно получихме тройка срещу всеки голям отбор, който срещнахме през сезона. Вкарват ни първия и гол и после рухваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А и не се знае кога отново ще имаме шанс да гледаме Юнайтед срещу най-добрите отбори в Европа, така че поне последното за сега представяне ни остави горди и с добри спомени като цяло.

Лятото :mood (35):
Нали играем некъв турнир. С Реал и още некви

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ми е странно какво хубаво видяхте в мача? Защитният футбол или това, че Байерн заиграха едва след като Евра вкара гола? Нашата игра беше от защитата, топката да се прати някъде напред с дълъг пас, където Данчо или Валенсия да я догонят, ако могат. Почти нямаше разиграване с повече от 3-4 паса. Или хубавото е, че ни биха само 3-1? С 5-0 да бяхме паднали, но искам да гледам атакуващ Юнайтед, а не този дефанзивно построен отбор, и при САФ сме играли така, но разликата беше, че правехме убийствени контри с по 3-4 подавания. Ами не става. Това не е Манчестър Юнайтед!
Дано само контузията на Рууни не е станала по-сериозна, че тогава ще бъде много, много лошо.

+1

Всички знаем на какъв велик отбор сме фенове. На всички ни е ясно, че отбора може много повече от това. Само на мен ли ми писна да гледам Юнайтед да играе по този негативен начин. Не говоря за този мач, а по принцип. До кога ще се опитваме да противодействаме на големите отбори и да нагласяме тактики спрямо тях, искам те да правят това, те да се чудят как да ни спрат и как да ни противодействат. Искам да се надиграваме с тях, а не постоянно да се защитаваме. За съжаление с Мойс не виждам как ще стане. Да, следващия ни сезон сигурно ще се представим по-добре дори и с Мойс, но не виждам как точно той може да ни направи доминиращ отбор. Искам Юнайтед със визия и атакуващ стил. Писна ми от оправдания, че сме нямали играчите за това. Не, имаме играчите, нямаме мениджъра. Всички се надявахме той да е правилния човек, но не е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this