Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Bayern München 3-1 Manchester United

Препоръчани публикации

Първия път Карик я изчисти, стига сте драматизирали..

Изчисти бабината си. 1 минута близо разцъкваха топката, за да го пресират и да я извади, за да не я загуби...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер представяне от момчетата, браво! Няма нужда да се плюе и хули по играчите, всички се раздадоха до последно. Мойс се беше подготвил добре и единствения му пропуск /на фона на сезона/ беше, че при гола трябваше да иде и да им удари по един шамар и да ги надъха още по-зловещо, отколкото да им скача по вратовете от кеф. Но го разбирам човека, толкова изстрада през годината, а и тея неща се учат с опита от големите мачове. Яд ме е, защото имахме шанс и не бяхме с нищо по-лоши от прехваления байрям. Най-много загубихме от контузията на РВП, с него нещата щяха да са други. Отново голямо браво за хъса, отдадеността и раздаването от всеки един играч, ако през цялата година играеха така с този хъс и желание, трудно щяхме да критикуваме, но дано нещата се оправят и се завърнем там, където ни е мястото!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само Ман Юнайтед!Никога не се предаваме! Ако играехме така цял сезон щяхме да сме по напред но нищо. Въпреки загубата това беше доказателство че никога няма да паднем духом поздрави на всички фенове на отбора! Редактирано на от Viper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ми е странно какво хубаво видяхте в мача? Защитният футбол или това, че Байерн заиграха едва след като Евра вкара гола? Нашата игра беше от защитата, топката да се прати някъде напред с дълъг пас, където Данчо или Валенсия да я догонят, ако могат. Почти нямаше разиграване с повече от 3-4 паса. Или хубавото е, че ни биха само 3-1? С 5-0 да бяхме паднали, но искам да гледам атакуващ Юнайтед, а не този дефанзивно построен отбор, и при САФ сме играли така, но разликата беше, че правехме убийствени контри с по 3-4 подавания. Ами не става. Това не е Манчестър Юнайтед! Дано само контузията на Рууни не е станала по-сериозна, че тогава ще бъде много, много лошо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма от какво да се срамуваме. Голът на Евра беше ЗВЕРСКИ, а даже не можах и да вида изравнителния на оня псевдо нападател от кефа. Евра и Видич много дадоха на тоя отбор, МНОГО наистина. Срещу тях една дума не мога да кажа и мисля, че трябва да ги изпратим като големи шампиони с много благодарност и уважение. Иначе като резултат нищо кой знае колко изненадващо, но тия балъци с тоя смешен треньор ше ги разкрият много скоро... Ебаси, миналите 2 сезона бяха къде къде по-остри и добри от сега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чета форума от много време насам, но реших да се регистрирам сега. Искам да изразя възхищението си от играта на Юнайтед днес, мъжка и достойна! Тези ми вълнения са причина и за първото ми мнение тук. Избрах си този псевдоним напук на всички критици на шотландеца и за да мога след години с гордост да заявявам, че съм го подкрепял от първата му минута при нас без грам съмнения, че това е правилния човек!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каква игра, какво възхъщение? Изритани напред топки, "ала ритай напред, пък квото стане"? Тва ли трябва да ни е манталитета на средняк тип Стоук!? Стои като шиле и се чуди, какво да прави след 2-1.. Съжалявам, ама играта в защита, аз поне няма как да я определя като "голяма игра". Това говори за една безпомощност и това не трябва да е играта ти!! Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Каква игра, какво възхъщение? Изритани напред топки, "ала ритай напред, пък квото стане"? Тва ли трябва да ни е манталитета на средняк тип Стоук!?

Стои като шиле и се чуди, какво да прави след 2-1.. Съжалявам, ама играта в защита, аз поне няма как да я определя като "голяма игра". Това говори за една безпомощност и това не трябва да е играта ти!!

Така е,но при положение че отбора няма изграден стил и цял сезон играе трагично в нападение,а и с този треньор,това е най-добрата постройка.Ясно е че ако бяхме тръгнали да се надиграваме това 3-1 можеше да се получи още в първия мач,но за гостуващия тим.

Мойс изигра тактически добре мача,но не трябваше да рискува с Рууни,колкото и голям играч за отбора да е.

Догодина Диего Симеоне и да се връщаме на 1вото място. :champs (14): Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ме е яд. Готови изпържени си бяха баварците, но миг загуба на концентрация в най-ключовия момент обърна мача в друго русло. Очевидно бяхме разузнали Байерн перфектно, напипахме им слабите страни и бяхме на косъм от немислимото. Браво на Дейвид Мойс, за първи път този сезон отборът имаше идея какво да прави в голям мач. Мисля че точно тези сблъсъци срещу германците ще му запазят стола за следващия сезон. Последния месец се вижда светлина в тунела. Дано Кагава си запази титулярното място до края на сезона, грехота ще е да оставим такъв футболист да си замине. Снощи ги правеше криви от наглед невъзможни ситуации, а и има огромно израстване в дефанзивен план. Ако Рууни беше на 100%, щяхме да вкараме поне още един гол. Това ми е единствената критика, за мен Уейн трябваше да бъде заменен, тъй като просто не беше полезен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играта беше добра, обаче за стандартите наложени от Мойс. Не е истина колко са ни занижени очакванията. Вече се захласваме, че паднахме достойно само 4:2 от Байерн и отървахме предричания разгром. Достойно беше отпадането на Борусия ония ден. Продължаваме да нямаме игрови план срещу големите отбори, когато се налага да атакуваме. Топката продължава да се сипе безцелно напреде от защитата към нападението.

От всичко най-много ме дразни изражението му, когато отбора се озове в изоставаща позиция. С този пораженчески поглед на пейката не мога да се примиря.

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Играта беше добра, обаче за стандартите наложени от Мойс. Не е истина колко са ни занижени очакванията. Вече се захласваме, че паднахме достойно само 4:2 от Байерн и отървахме предричания разгром.

This pretty much sums it up.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (28):

Едно на ръка, че практикувахме стила на Стоук Сити и в двата мача. Както вече по традиция, и вчера Юнайтед нямаше план Б, нито и бегла идея как да овладее събитията на терена при негативен развой. 1:1 дойде от нищото, но така е в ШЛ, нивото е невъобразимо високо и половин грешка = 2 противникови гола. След това всички бяха толкова ошашавени, че победата на Байерн стана въпрос на минути.

И съжалявам, но не мога да призная паркирането на автобуса и изританите напред топки за спринтьорите Уелбек и Валенсия за някаква супер тактическа гениалност.

Доволен съм от демонстрирания дух и мъжество на терена. Поне доказахме, че не сме беззащитните пеленачета, за които всички ни смятаха. Но тоя футбол доникъде няма да ни докара. Особено на равнище Европа. Дано Мойс да го осъзнава това, дано. С него обаче в нищо не съм сигурен. Доколкото четох, пак дребни детайли и грешки ни изяли хляба... :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На фона на очакванията, проблемите в нашия състав /контузии + липсва на качество/ съм доволен от видяното. Имаше реална възможност да ги отстраним, но липсата на късмет ни попречи. За пореден път видяхме коренно различна нагласа от нашите - в ШЛ играят с хъс и желание, за разлика от първенството, където редовно са обезверени. Надявам се, че следващия сезон нещата ще са различни. Стабилен мач от Джоунс и Смолинг, Видич и Евра също не останаха по - назад, но последните минути започнаха да изнемогват. Страхотен гол от страна на Пат, но после страшно много грешки направи в отбрана, може би умората си каза думата. Понрави ми се много Валенсия. Аз съм един от хората, които не му спестяват критиката, но специално за този мач няма място за критика. Кагава също игра прилично, на няколко пъти направи индивидуални пробиви. Уелбек отново с изключително желание и не до там скопосани отигравания. Колкото до Рууни - може би щеше да е по - добре да бъде сменен, но ако го беше сменил Мойс, то тогава не малко щяха да кажат - тоя е луд, за да извади лидера на отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Когато Евра вкара се сетих за онзи гол на Скоус срещу Барса,но уви..Все пак достойно представяне на нашите момчета,играха със сърце,но това е футбола,равностоен мач и падаш 3-1. п.с-най-мразя като стане така,радваш се на зверски гол и вече резултатът е равен ;x

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Достойно представяне.7-мият във ВЛ срещу най-добрия отбор в Германия и Европа.Излизаме без една от най-основните ни фигури - РВП.Очакваното се случи, щеше да е изненада да бием.Според мен ако бяхме по-стабилни психически взимахме мача, след първия допуснат гол рухнахме.За първите два гола де Хея да ме извинява, обаче можеше да се намеси по-добре.Позиционирането му при втория гол беше грешно.А тоя Робен как не го научиха, като 70% от головете са му едни и същи (по диагонала, прави движение наляво и стреля...).Имаме 2 сезона да се подготвим за ШЛ, с правилен мениджър и подсилен състав пак ще сме сред фаворитите.Сезона свърши.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше някаква надежда след гола на Евра, но изравнителният гол дойде мн мн бързо… за мен там беше разковничето. Напълно съм съгласен, че Руни трябваше да бъде сменен. Нямаше го бурния живец у него. Без Руни ( във форма), Мата и Перси - толкова! Надявам се в най-скоро време след правилна и добрс селекция да започнем да играем отново красив и атакуващ футбол и когато пак срещнем смешните баварци този път да се НАДИГРАВАМЕ с тях, а не както каза някой да играем ала Стоук. Доиграваме сезона и стискаме палци Мойс да е активен този път на трансферния прозорец и разбира се с правилните играчи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Позиционирането му при втория гол беше грешно.

Било грешно ама таранци на гогинки! При втория гол - първо Евра няма право да е на 3 метра от Робен и да му позволи да центрира топката така; второ - Вида няма право да позволи на Мюлер дори да види топката в такава ситуация! И трето, но не на последно място позиционирането на вратаря се определя от позицията на топката и атакуващия отбор - при статични положения вратаря стои повече в далечния ъгъл, като при корнери близкия ъгъл се пази от единия от бековете, който играе по-слабо с глава, а при стандартна игра и атака от дясно както беше снощи вратаря е длъжен да стои в близкия ъгъл и да пази - първо атакуващия играч от фланга да не вкара директно топката, и второ острите засичания в 90% от случаите се връщат в посоката, от която идват центрирането, а централните защитници трябва да застанат така, че единия да пази централния нападател, като е между него и далечната страна на гол-линията, а другия да го подсигурява на много близко разстояние от него. Надявам се да си ме разбрал. :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На Видич мъ свършиха силити при третия гол, затоова стана и тоя рикошет. Ако имаше още малко силички, нямаше дори да се стигне до удар към вратата. Робен и в двата мача беше слаб. От 300 опита, с рикошет най-накрая успя да си направи фирменото изпълнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На Видич мъ свършиха силити при третия гол, затоова стана и тоя рикошет.

В случая коментираме втория гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да както каза колегата от по-горният пост Мойс трябваше да извади Руни,Но за това се изисква да Имаш " ТОПКИ " ,защото се видя,че почти през целият мач играем с 10 човека,понеже и в трите положения ,които имаше Руни нямаше смелоста и силата да бие, поради контузията особено от 50 мин.до края едвам ходеше.Просто Мойс няма смелоста да извади" звездите" на отбора,независимо в каква форма са добра или лоша и да пусне по подготвен от тях, но него просто го е страх.Иначе евала на момчетата направиха толкова колкото могат. :glory (13): :devil1: Редактирано на от gasoka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Байерн са по-класния отбор и просто си вкараха положенията. Рууни направи грешкИ, но Кагава и Уелбек не направиха ли същото? Как ли пък Кагава си помисли, че ще вкара от 30м точно в този мач, като едва ли някога го е правил... Рууни беше до Данте и с един пас можеше да го изведе сам с/у вратаря, при което шанса се увеличава доста. Уелбек пък 2 пъти го извеждат и не може да си спре топката. При единия случай Валенсия му даде ебати паса, точно на главата, и той като един истински централен защитник върна топката на Нойер, вместно да си я спре - това е повече от некадърност. Де Хея не знам защо го критикувате - 2 от головете дойдоха след изтрел от 5-7м, при което е много трудно да се реагира, а третия дойде след рикушет, който ако го нямаше, топката отиваше в центъра на вратата и то не с кой знае каква сила. За мен единствената грешка на Мойс беше да пусне Чича и да не извади Рууни или Уелбек, а Флетчър. От този момент, до края на мача, просто центъра вече тотално го изгубихме. Карик и без това никакъв го нямаше, но след това вече го отминаваха без проблеми. Цялата ни защита беше супер целия мач и в един момент рухнаха всички, а не само Евра и Вида. Джоунс цял мач нямаше проблем с Рибери и изведнъж ей така по случайност един път не можа да го спре за 20 минути, Смолинг, Вида и Евра същото нещо. За мен това на първо място са си техни индивидуални грешки в наказателното, но нямаше нито един, който да опита да спре атаките на Байерн, а преди да излезе Флетч не стояха нещата така. Не може да чакаш противника да се приближи на 10м от вратата ти и тогава да тръгнеш с/у него. Дори при 2:1 Мойс не трябваше да прави това - видя се че имаме по някоя възможност и кой знае - можеше да вкараме още един гол, но той тръгна едва ли не да взима мача и всичко се скапа. Рууни и той май халф трябваше да играе, а беше през цялото време в наказателното на Байерн, докато отзад защитниците сами се мъчат да спрат атаките на Байерн... Въобще, точно това казах преди мача - предпочитам победа с 3:0 за Байерн, но да знам че са били много по-добрия отбор, да са ни смазали от игра, а такива калитарски победи, които се решават буквално с едно положение, не мога да приема просто. А Пеп как мазно се смееше, все едно той ги е накарал така да играят. Те го оте*аха супер последните минути, щото видяха че с неговата тактика не става, а той се кефи отстрани, вместно да се замисли малко.... супер много ме дразни тоя смешник, а и най-гадното е, че се има едва ли не за най-големия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какъв е смисъла пак от дискусията за Мойс? Ясно е, че сезона е нулев и провален, тва беше ясно още много отдавна, след като изтеглихме Байерн едва ли някой се е надявал въобще да ги отстраним... Факт е, че се представихме добре снощи, тръгнахме си с високо вдигнати глави от ШЛ както каза някой, кво толкова има да се коментира играта? Играта точно па в тоя мач да се коментира.... Интересно е, че Неманя отбеляза в първия мач , представи се супер, Евра отбеляза във втория, представи се супер до изравнителния гол, общо взето и 2-мата бяха бетон до изравнителния гол и след това рухнаха физически. Напук на това, че головете дойдоха след техни грешки беше безумно да се коментира преди мача Бютнер да почвал вместо Евра.... Една ера от големи футболисти си отива, може би повечето накуп лятото, то си е естествен процес тва, ама все пак ми е некво много сдухано, че си отиват играчи като Вида, Евра, Рио... Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Сега видях една снимка във ФБ която показва че Марко Ройс взима заплата от 35К на седмица,а Йънг 120К,и нашя го пуска титуляр за сметка на Янузай,ако другия сезон не го продаде просто няма да има оправдания

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Достойно представяне. Валенсия направи ебати мача. Не, че очаквам някой да го отбележи, но срещу любимците ви байен, направи уникално представяне и беше отново онова динамо, което сме свикнали да го гледаме. Умората беше фактор, но за мене това, че веднага ни изравниха просто свали гарда на момчетата. Оттам нататък нямаше бой, а се бяха предали. Това не ми хареса. Но за всичко останало - евала на момчетата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this