Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Bayern München 3-1 Manchester United

Препоръчани публикации

Толкова хлапашки да ни вкарат още в следващата атака гол след 0-1 , там отиде всичко , а толкова хубаво седяхме в защита , нямам думи. Сега сезонът свърши , да пуска предимно юноши до края и така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен не заслужавахме да загубим... След гола на Евра нашите много се разконцентрираха, Мойс според мен този мач изобщо не трябва да бъде плют, единствено където може би трябваше да смени Руни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не играхме зле и паднахме логично. Щеше да е чудо да бием Байерн, но силно се надявах да стане..Евала на Рууни, че имаше толкова желание да играе, но Мойс трябваше да го изкара още на полувремето. Рууни не знаеше къде се намира, видимо от болките който имаше и Мойс трябваше да го изкара и да вкара някой със свежи сили.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Умората се видя, много леко допуснахме изравняване и от там всичко тръгна надолу. На Евра и Видич им свършиха силите и 2-рия и 3-тия гол дойдоха точно след техни грешки. Не мога да виня момчетата, с тоя отбор -толкова. Нямаме широчина, Рууни голям длъжник днеска, РВП го няма, нямаме свестни крила, но въпреки всичко се борехме като равен с равен преди изравняването. Доволен съм от начина, по който се бихме, въпреки загубата с 3-1 не мисля, че резултатът е закономерен, поне цифрата му. Трябваше Чики-Рики да влезне по-рано, но както вече казах играхме достойно. Байерн почиваха дъъъълго време, не само, че са спечелили титлата, ами и основни играчи почиваха срещу Аугсбург, никво напрежение, добра физическа подготовка и логичното се случи. Много як гол на Евра. С оглед на трагикомичния сезон досега, в ШЛ се представихме достойно на фона на всичко останало. Когато се класираме пак за ШЛ - повече, надявам се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
К*р за тия! Момчетата играха до краен предел,но тоя 1 гол ни съсипа.. Трябваше да удържим и щяхме да ликувам в момента!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се дадохме без бой дори без Перси и Мата. Доволен съм от момчетата. Все пак 1-вия, шампион вече, в Германия, настоящ носител на ШЛ, с/у 7-мия в Англия, не е като да е неочаквано отпадането ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не се дадохме без бой дори без Перси и Мата. Доволен съм от момчетата. Все пак 1-вия, шампион вече, в Германия, настоящ носител на ШЛ, с/у 7-мия в Англия, не е като да е неочаквано отпадането ни.

Какво значение има 1 ли сме , 19 ли сме , това е Манчестър Юнайтед , никога не е очаквано отпадането ни!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми без РВП и контузен Рууни, който изпусна 2 чисти положения, а през другото време беше призрак - толкова. Mойс трябваше да го смени с Янузай примерно или с един Нани, който дори не беше на пейката. Достойно представяне, ама на тия 1-я им гол беше скандален. Супер тъпото им позволихме да вкарат. Жалко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни бил готов...кура ми...Едвам ходеше. Глупости пишат по английските медии. Мойс трябваше да го смени още при 1-1, видно беше, че е супер непълноценен. Евра, Джоунс и Вида се измориха яко последните 20 минути, Рибери 65 минути нямаше нито един пробив, след тва почна да разминава Фил като малка гара, първия и втория гол дойдоха оттам. Много силен мач на Валенсия впрочем, ако не му го признаете-не знам. Жалко, че нямаше смисъл в крайна сметка от това му силно представяне. Карик много грешки направи, загуби сумати топки, Флеч игра по-добре, но и той се поумори накрая, разбираеми, човек последните 2 години се върна от мъртвите, дет се вика. Трябват си ни 2ма качествени нови халфа в центъра, тва е истината. Жалко, но нищо, представихме се достойно- бяхме много близко, просто трябваше да задържим тоя гол преднина малко и ония щяха да се насерат яко. Здраве да е, само Юнайтед до гроб и тва е !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво се представихме, много ме е яд, че загубихме, защото реално имахме голяма възможност да бием. Евра до 1вия гол на Байерн беше изрод, най-добрия на терена, но след това окапа физически, а и Байерн заигра както си знаят (за първи път да се съглася със смукача). Рууни е жесток длъжник и двата мача. С контузи или не, тия положения не може да ги изиграеш толкова вяло и по такъв престъпен начин. ПС: Валенсия с феноменален мач, асистенция, пробиви, единоборства, всичко на 6. Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Достойно представяне от момчетата.Мойс изигра тактически добре мача до първото ни попадение,където трябваше да им се скара да се концетрират.Гуардиола направи точно това дори при 3-1. К*р за тоя грозник Рибери.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С проблема на Руни още в началото се видя ,че и да открием положение ,няма как да се възползваме пълноценно.Резонна победа,И все пак респект към Евра, и момчетата играха ,както и колкото могат.Може би Руни не трябваше да е на терена ,но за сметка на кой и аз не знам.Но не виждам ,какво трябва да се каже чак толкова.Играхме и в двата мача,просто тук късмета (говоря за липсата на основни играчи)не беше с нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре стига се давали акъли кой кво трябвало.. Добре се представихме, голът на Евра беше велик момент, особено ако ги бяхме отстранили. Загубихме концентрация за малко и ни вкараха.. но аз съм горд с момчетата, раздадоха се. Следващият сезон предстоят хубави мигове, сигурен съм (: Редактирано на от Илиян96

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ми липсват тия големи европейски вечери догодина.. Браво на момчетата, нямам сили в момента да плюя когото и да е. Болката е голяма !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
...напълно очаквано беше да паднем ... Даже не се зарадвах особено на гола, като видях в коя минута падна, просто беше ясно че Байерн ще вкара!!! Да бяхме повели към края да се надявам да устискаме 10-15мин. но при оставащи повече от 30 мин. .... Каквото и да си говорим за мен Мойс е грешка и мисля че следващия мач - гостуването на Евъртън, ще стане ясно дали трябва да му се дава шанс или трябва да бъде уволнен заедно с целия му екип!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Жалко че вече стигнахме до там да се радваме на достойни отпадания :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на момчетата, представиха се много достойно и в двата мача и наистина ни позволиха да мечтаем. Но за съжаление се видя, че годинките си казват думата. Страхотен гол на Евра, но след това силите просто не му стигнаха, а и Байерн плюха на малоумния стил на Гуардиола. Мойс може би трябваше да смени Руни още на полувремето, видя се при шанса, който му се откри някъде около 10тата минута, че сякаш го беше страх да шутира, после при 1-1 пак изпорти страхотна възможност, обаче как да го смениш в такъв мач... Жалко наистина, щеше да ни осмисли сезона една такава напълно заслужена победа. Дано завършим сезона добре, Мойс напипа тактиката и като че ли си заслужи шанса за още един сезон. P.S. Ако излъжем Евертън, при формата на Арсенал, кой знае...имаме добра програма до края на шампионата ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Достоен Юнайтед. :) Разгромите,които всички очакваха не се осъществиха,Юнайтед показа,че има класа. Бяхме равностойни на Байерн,на 2 пъти ги повеждахме в 2та мача... Тоя сезон е ясно,че е провален,но може да е начало на нещо хубаво. Замислете се - същия тоя отбор + РВП + Мата + новата селекция (Тони Кроос май е почти сигурен,а ще има и още). Имаме потенциал още догодина да си върнем позициите... UNITED!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все ми е тая за резултат, за игра и за други неща. НАПЪЛНО НЕДОПУСТИМО е съотборник да лежи на терена и да НЕ ИЗВАДИШ ТОПКАТА! При това не един път, а ДВА ПЪТИ да трябва футболист от противника да ти вземе топката и да я изчисти, за да може ТВОЙ СЪОТБОРНИК да получи медицинска помощ. Тъжен съм от това, нито игра искам да коментирам, нито резултат, нито нищо. Това много ме разочарова като поведение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все ми е тая за резултат, за игра и за други неща.
НАПЪЛНО НЕДОПУСТИМО е съотборник да лежи на терена и да НЕ ИЗВАДИШ ТОПКАТА! При това не един път, а ДВА ПЪТИ да трябва футболист от противника да ти вземе топката и да я изчисти, за да може ТВОЙ СЪОТБОРНИК да получи медицинска помощ. Тъжен съм от това, нито игра искам да коментирам, нито резултат, нито нищо. Това много ме разочарова като поведение

Първия път Карик я изчисти, стига сте драматизирали..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На фона на очакванията, цялостното представяне, моментното разпределение на силите и т.н. трябва да сме доволни, че бяхме в играта г/д 150 от всичките 180 минути. И то срещу най-добрия от най-добрите. Спрете да плюете по Рууни, Евра, Видич или който и да било друг. Колкото можаха, играха, каквото можаха - направиха. Рууни едва ходеше през цялото време, защо не стрелял и какъв длъжник бил. Не е той виновен, че го държаха залудо цял мач. Проблемите в защита - да не са от тоя мач и от това 2ро полувреме? Цял сезон ни правят разногледи всички, които играят с устрем и на скорост. Най-логичното се случи (повтори), когато Байерн спряха да си пипат та*аците, защото за миг ножа опря до кокала и скокнаха като ужилени. Това е положението, няма достатъчно класа и/или скорост на индивидуално ниво, в постройката, в разиграванията...Навсякъде нещо ни куца. Така че не виждам кой и на базата на какво може да твърди, че Байерн не продължи напред според нормалния ход на събитията. Неприятно е (меко казано), но това е резултатът от наслояваните с години проблеми, които просто избиха и лъснаха така зверски едва през тоя сезон. Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this