Jump to content
Viper

Everton - Manchester United

Препоръчани публикации

Мойзи, сънуваш ли? Виж, Арсенал са способни на тоя "подвиг", ама Евертън...

Взех си поука и няма да показвам повече пораженческо мислене. Юнайтед излиза всеки мач за победа независимо кой е съперник. Ще се стремим да практикуваме стила на Евертън и можем да спечелим на Гудисън Парк. Мястото ми е добре познато и няма с какво да ме изненадат. Надяваме се и на помощ от съдбата, която ни дължи много през този сезон. Конкурентите трябва да загубят няколко пъти в оставащите кръгове.

:mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Взех си поука и няма да показвам повече пораженческо мислене. Юнайтед излиза всеки мач за победа независимо кой е съперник. Ще се стремим да практикуваме стила на Евертън и можем да спечелим на Гудисън Парк. Мястото ми е добре познато и няма с какво да ме изненадат. Надяваме се и на помощ от съдбата, която ни дължи много през този сезон. Конкурентите трябва да загубят няколко пъти в оставащите кръгове.

:mood (20):

Хахахахаххаа :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само ми кажи, вярваш ли си?

Евертън няма да паднат нито от нас, нито от Сити.

:mood (17):

Еми само ти казвам какво е положението :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евертън ги изкарахте някакъв извънземен отбор, баси олигофренчетата... нека пак започнат Мата, Кагава, Аднан и Флетч пък да ги видим. Голямо хвалене Евертън, та Евертън, биха втория отбор на Арсенал и луда работа. Тоя мач можем да го спечелим въпреки Мойс :D Много ми е смешен тоя hype ли как се казваше. Въобще няма да се учудя, ако Пуул е 3ти накрая на сезона, а Евертън извън топ4. Не казвам че Евертън са слаб отбор, ама ние сме Юнайтед бе маа му .... :D Ще ги видим догодина без Лукаку, Бари и Делефу кво ще измисли "великия" им мениджър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не казвам че Евертън са слаб отбор, ама ние сме Юнайтед бе маа му .... :D Ще ги видим догодина без Лукаку, Бари и Делефу кво ще измисли "великия" им мениджър.

А, ти, в този ред на мисли представяш ли си какво ще измисли Мойс без Руни, РВП и Мата? :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този сезон от топ 6 май никой не успя да спечели на Гудисън Парк? Ние къде сме тръгнали :mood (17): Янузай------Мата-------Кагава -------------Чичаро------------- Без нинджата и сина на вятъра!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мартинез поне се оглежда за добрите играчи, а не като Мойс към Осмън, Ягиелка, Аничебе и Лалана.

Да не би да е тръгнал да води тях или такива като тях в Юнайтед?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мартинез поне се оглежда за добрите играчи, а не като Мойс към Осмън, Ягиелка, Аничебе и Лалана.

Тая глупост от къв зор я каза?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А най-интересното е, че тая година в нито един мач не видяхме наще да са толкова надъхани и така да пресират, както правеха Евертън под негово ръководство, тотааално безхаберие. Тоя според мен играе неква "Шмекерска" игра, ше го еВа у шотландския туч! :mood (17):

Осъзнавам, че се ебаваш, ама това съм си го мислил съвсем сериозно и колкото и тъпо да е, на моменти само това е "оправдавало" Мойс, поне в моите очи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще бием ли най-накрая отбор от топ 4?

То беше вече.Ако бием чисто и просто ще бутнем Арсенал в ШЛ с тъпите им неадекватни играчи.Евертън го заслужават доста повече,нашата свърши.Другия сезон повече и дано да е без ЛЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да не би да е тръгнал да води тях или такива като тях в Юнайтед?

Знаех си, че вие двамата ще отговорите. Пажи боже да тръгне да ги докарва, нищо чудно да го направи, след глупостите, които прави този сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво се случва с Джони? И той половината сезон го прекара в лазарета. Гледам, че Фела и Рафа също са контузени. Рууни и Перси не ги броим - пропускат остатъка от сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Верно кво стана с Джони бе, не съм го виждАл сигурно от нова година...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джоунс Рио Видич Бютнер Валенсия Карик Флеч Кагава Мата Чича Май ще е това. Но то има бая време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как ги мислиш тия работи , не знам. Може би и за ШЛ изглеждат детска игра нещата :D

Последен, ама наистина последен мач, в който можем да спасим нещо от потъващия сезон. Според мен, ако Мойс вземе мача ще остане за поне още година. Всичко зависи от него, ако ги нареди както трябва ги бием. Оптимист съм и то заради последните ни мачове с баварците.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

“Rooney trained great this week and has been in really good form. We're hopefully getting him back as he wasn't quite right with his toe at times. He's trained great though.”

Колко пъти едно и също?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евертън нищо не играха с Палас, очаквам да скочат на кръв срещу нас - 0:2 :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука зависи какво ще стане в центъра. Ясно е, че сме по-добрия отбор, но това няма голямо значение този сезон. Аз очаквам равен, не знам защо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сериозно ли го мислите тоя мач... Евертън да ни бият и да се свършва, за нищо на света не искам Юнайтед в ЛЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не мога да повярвам,че има фенове,които искат отбора им да загуби.Това е или малоумие или мазохизъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена