Jump to content
Viper

Everton - Manchester United

Препоръчани публикации

Тук искам Янузай, Уилсън, Нани, Варела (ако е жив), Лингард и некви къдет не съм ги чувал.. За жалост Йънг е титуляр, дано поне и Кагава играе и Гигси :sir-giggs:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ли Евертън сме поне в Лига Европа. Поздрави на всички фенове на отбора.Отборът заслужаваше нещо повече днес но нищо.Никога не падаме духом. Само Ман Юнайтед!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тук искам Янузай, Уилсън, Нани, Варела (ако е жив), Лингард и некви къдет не съм ги чувал.. За жалост Йънг е титуляр, дано поне и Кагава играе и Гигси :sir-giggs:

Мен ме е яд за Джеси Лингард.Според мен това е един много добър футболист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре ще е да се даде шанс на нови млади футболисти. Дано това стане това лято. Глори глори Ман Юнайтед

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия ше ни сипят здраво. Дано Избрания да го измъдри така, че ако получиме гол да не свършиме като арсенал миналия кръг. Нищо чудно Рууни да пропусне мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука искам да гледам Янузай, Мата и Кагава да порят.До края на първенството ще сме само с победи, имам някакво такова чувство. И все пак се надявам от лятото да сме с нов тренер!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е баш на РД-то ми ли бе. Че и в 6 вечерта. Предния път мача свърши 4:4 и ни отмъкнаха титлата карамелите. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бием ли Евертън сме поне в Лига Европа. Поздрави на всички фенове на отбора.Отборът заслужаваше нещо повече днес но нищо.Никога не падаме духом. Само Ман Юнайтед!!!

Как ги мислиш тия работи , не знам. Може би и за ШЛ изглеждат детска игра нещата :D Редактирано на от Champ20ns

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс: Задачата ми е да върна Юнайтед в ШЛ!! - http://futbol-tv.com/novina.php?sid=64904&cat1=chl

Защо този човек продължава да е начело на отбора?!??!?!?! Основната му задача била да върне Юнайтед в ШЛ..., а не да спечели турнира!!! С други думи... догодина и на класиране в ТОП 4 ще съм доволен!!!!! Това си му е манталитета на "избраният" и той няма да се промени!!!!
Никога не е бил победител и най-вероятно няма и да бъде!!!
Да му бият шута.. да идва Ван Гал... или друг ДОКАЗАН мениджър и да се оправят нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По-добре Евертън да бие за да изхвърли Арсенал от ШЛ :mood (17): Аз лично не искам да участваме в Лига Европа,почти сигурно е,че няма да се хвърлиме да я печелим,а излагации в груповата фаза още срещу треторазредни отбори не ми се гледат. Доиграваме сезона и чакаме лятото какво ще се случи с Мойс и със селекцията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От този мач искам единствено Мойс да изпита страхотна носталгия и да остане на Гудисън , където му е мястото и ние да се приберем без него .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нада ли ще изпита носталгия като феновете не го искат. :) Този мач предвещава хикс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По-добре Евертън да бие за да изхвърли Арсенал от ШЛ :mood (17):

Аз лично не искам да участваме в Лига Европа,почти сигурно е,че няма да се хвърлиме да я печелим,а излагации в груповата фаза още срещу треторазредни отбори не ми се гледат.

Доиграваме сезона и чакаме лятото какво ще се случи с Мойс и със селекцията.

Аз пък съм на мнение, че по-добре да участват в Лига Европа от колкото не. Все пак си е купа, по-добре от нищо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Аз пък искам да играем ЛЕ,да се паднем с някой Български отбор да се гледа мача на живо :) иначе конкретно за мача,мисля че ще паднем,като видях какво направиха с Арсенал,а и как играят през целия сезон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЛЕ с нов тренер догодина и нещата заспиват и само напред и нагоре. МОЙСАУТ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не смятам, че има логика да излизаме с резервите и да сме под мотото "доиграваме сезона". Колкото и да не ми се иска да играем в Лига Европа, брандът Манчестър Юнайтед се нуждае от европейски вечери, било то и в "турнира на бедните". Реален шанс за Европа има, така че Мойс и играчите ще се борят за правото на мачове в четвъртък вечер. Съвсем друг е въпроса какво искаме ние.. Тъпото е, че трябва да се хвърляме на Евертън и по този начин да "помагаме" на Шубовата трупа. Жалко. Исках ги с нас за компания. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лукаку дали няма отново да се изгаври с защитата ни ?Тия са в супер форма,главно поради факта че имат треньор, и най-логичното е да загубим. Дано все пак по някакъв начин го вземем тоя мач, за да имаме шансове да се класираме поне за ЛЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако няма да е ЛЕ ще са некакви тъпи турнета по щатите и Азия и умората ще е хептем по-голяма от тия околосветски пътешествия. Така че предпочитам да играем с Лудогорец :mood (17): А и Евертън малко ги прехвалвате. Да, Мартинез е пичага, практикува атакуващ футбол и сто процента след време ще води голям отбор. Ама в момента Бари прави ебати сезона, а Лукаку е неква машина. Миралас е на приливи и отливи. Та ако спрем църния и излезем с Флеч, мисля, че си имаме всички шансове да спечелим мача. Баси насирането, баси чудото. И то преди мач с евертън :wacko:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как се надънихме тоя сезон. Не стига, че сме аут от топ 4, сега ако бием Евертън помагаме на Шубата. По-зле от това само титла за Мордор и КЕШ за Сетубалеца. Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как се надънихме тоя сезон. Не стига, че сме аут от топ 4, сега ако бием Евертън помагаме на Шубата. По-зле от това само титла за Мордор и КЕШ за Сетубалеца.

И ФА за Арсенал. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена