Jump to content
CR7

Bayern München - Manchester United

Препоръчани публикации

All in! Щом Арсенал успяха, и ние можем! Дано Рууни е здрав, дано имаме и малко късмет, и дано Дани се реваншира за пропуска миналия вторник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2:1 до 90' и в продължението, след корнер, Чича го боде. И те така :)

И аз го мисла 2 : 2 :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме за победа, пък каквото стане. Мощно Нани, Кагава, Данчо и по възможност в средата да са КариК и Флетчър, че нещо Фелата предния мач беше супер скандално слаб. И успех на момчетата Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко или нищо... Шинджи и Чичарито да ги разкъсват тия! Нани и Валенсия по крилата, Фела в центъра.Трябват ни бойци тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз викам "Данчо" изобщо да няма шанс да се реваншира, а на негово място да играе някой много по-кадърен от него, като Янузай или Нани.Време е да излезнем и да играем футбол, големи мачове не се печелят с житни бегачи и ръгачи, а със класа.Пък каквото стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Данчо ще играе, то няма кой друг. Със сигурност ще е по-полезен от Чичарито тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.dailymotion.com/video/xiuhsp_ju...emi-final_sport

http://www.youtube.com/v/UZzTYZJmFqI

малко спомени от случаи, в които сме обръщали нещата в наша полза и сме продължавали след равенства на ОТ в първия мач ... много неща, сега, не са същите, но освен да се надяваме и да вярваме до последно, друго не ни остана :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се залъгвайте момчета, тръгнем ли да се надиграваме, ще се случи същото както с Барселона преди година. Автобуса отзад, изчистена топка към някой по крилото и бягане напред да се играе за корнер и там ако стане нещо. Получим ли ранен гол, отиваме на разлика. Реално моментната класа на двата отбора е много голяма и само чудо може да ни спаси в Германия. Дано имаме късмет и реализираме малкото шансове, които евентуално ще имаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Байерн трябва да водят с 2+ гола до 90 минута иначе не могат да бъдат сигурни за нищо.

Никой не може да ми отнеме мечтата и вярата!!!

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Данчо няма класата за тоя отбор. Самият факт, че често позитивите за него са, че тича като гламав, а не за чисто футболните му качества, го показва... Аз не виждам какъв е смисълът вече да се бутаме толкова за ШЛ, след като просто нямаме класата за там в момента. Нека 1 сезон да се пасува, да се обиграе някакъв отбор, да се работи на спокойствие и на следващия сезон вече да се атакува нещо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Паркирания автобус е най-нормалното нещо срещу тия, не знам изобщо кво има да му се коментира. Искам Вида пак да ги сгази като товарен влак и Кагава задължителен титуляр зад Уелбек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Данчо върши черна работа и като цяло беше полезен в предишния мач и в тоя с Реал миналата година и има място на терена. Янузай няма енергията да тича по целия фланг, че и цялото поле и да пресира, отделно, че прави ебати изпълненията в последните 20 минути на мача с Нюкясъл. Нека да не бърза да се взима за звезда! Ако Рафаел е здрав, да си хваща бек-а и в центъра да застанат Карик и Джоунс (бих предпочел Флетчър пред Карик, ама това няма да стане). Отдясно почти 100% ще е Валенсия и от другата страна Уелбек. Самурая и дай боже Рууни напред, Рио и Вида централни и се молим за най-доброто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач ще ни спаси сезона! :mood (17): Да отстраним най-добрият отбор в света със състоянието на Юнайтед в момента ще е нещо велико!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има надежда според мен. Към контузените им след вчера е и Шакири. Така им се намалява дължината на пейката. Да но да ги поизморим и към края да се поотпуснат малко и да ги издебнем. За мен от изключителна важност е КОГА ще бъде отбелязан първият гол. Един ранен гол за байряма ще ги поуспокой и ще гледаме тики-така до края на мача и само ще дебнат да напреднем и да направят контра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също много искам да видя Джоунс в центъра, заедно с Флетч и Карик, но това е малко вероятно. Иначе не мисля, че Рио ще се справи, предвид факта, че Гьотце сигурно ще започне като титуляр, а той е изключително бърз. Много променливи има тука и според мен ще е изключително важно какво ще е състоянието на Рафаел и дали ще е готов за мача, защото ако е готов, може би шанса ни се повишава значително с него, тъй като просто който и да застане на негово място, нищо ще е толкова добър в защита, нито ще може да изнесе топката толкова бързо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отстраняване на всяка цена, с всички средства на футбола, и с всички мръсни средства включително. Да страдат, да ги боли, да плачат, и да търсят майка си!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отстраняване на всяка цена, с всички средства на футбола, и с всички мръсни средства включително. Да страдат, да ги боли, да плачат, и да търсят майка си!

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (33): :mood (33): :mood (33):
Уби ме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дузпа, червен картон и гол с ръка! Амин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена