Jump to content
Pepinka

Newcastle United 0 - 4 Manchester United

Препоръчани публикации

Абе вие сте болни хора бе.... човек не може да се израдва на един добър мач на Юнайтед след всичко тоя сезон. Някой да е казал - браво на Мойс - той спечели мача? Никой май не смее, заради едната камара помия дето ше му излеете на главата. Реално ми е ПРЕЗ ХУЯ дали Мойс го е спечелил Тактически/Физически/Фактически и както и да е тоя шибан мач, важното е, че го спечелихме с лекота и с кеф, и тва ме кефи. И похвалвам отбора за тва, закво трябва след всичко да дискутирате шибаната тема за Мойс?! Малоумно е да не се радваш, когато отборът ти играе добре и достига добри резултати, пък ако ще и Вили Вуцов да го води...не разбрахте ли, че няма да уволните Мойс като го плюете след/преди/по време на всеки мач???? Тва тука в кво се превърнА? Ше ми казва некой кога да се радвам и кога не... еби му майката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе вие сте болни хора бе.... човек не може да се израдва на един добър мач на Юнайтед след всичко тоя сезон.
Някой да е казал - браво на Мойс - той спечели мача? Никой май не смее, заради едната камара помия дето ше му излеете на главата.

Реално ми е ПРЕЗ ХУЯ дали Мойс го е спечелил Тактически/Физически/Фактически и както и да е тоя шибан мач, важното е, че го спечелихме с лекота и с кеф, и тва ме кефи. И похвалвам отбора за тва, закво трябва след всичко да дискутирате шибаната тема за Мойс?!

Малоумно е да не се радваш, когато отборът ти играе добре и достига добри резултати, пък ако ще и Вили Вуцов да го води...не разбрахте ли, че няма да уволните Мойс като го плюете след/преди/по време на всеки мач????

Тва тука в кво се превърнА? Ше ми казва некой кога да се радвам и кога не... еби му майката.

Ей, ще го патемтовам това Вуцов мениджър на Юнайтед, не плагиатствайте! :angry: :angry: :angry:
:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Иначе съм напълно съглаен с това мнение. Всеки си има мнение за Мойс, няма нужда се повтаря едно и също нон-стоп. Изиграхме добър мач, някои атаки бяха жестоки.
Имаше и ще има много кофти моменти, така че трябва да сме доволни когато отбора играе добре, а не да се обяснява, че е било срещу най-слабия отбор в лигата последните 3 лунни цикъла и не-знам-си-кво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На някой хора явно им се иска адски много Мойс да се издъни, просто защото те не са го искали...няма да обеснявам колко тъпо е това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добре, много доволно. Друго си е като играем с Мата, Кагава и Янузай за сметка на "любимците" на форума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе.. ние сме на 7 точки от Арсенал, аз чак сега виждам.Топ 4 ни е на 2 мача мача общо взето.Евертън и Арсенал трябва да се дънят до края и ние да си вземем мачовете, имаме шанс май.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе.. ние сме на 7 точки от Арсенал, аз чак сега виждам.Топ 4 ни е на 2 мача мача общо взето.Евертън и Арсенал трябва да се дънят до края и ние да си вземем мачовете, имаме шанс май.

Прекалено малко мачове има до края на сезона...Ако оставаха 10тина мача бих бил повече оптимист, но уви... Този сезон ще трябва да се задоволим с 6-7мо място и това. Гледаме с широко отворени очи следващият сезон и така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали тр'еа да ги закрият и двата отбора, даже и Премиершип, ако го напра'им това :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали тр'еа да ги закрият и двата отбора, даже и Премиершип, ако го напра'им това :mood (17):

Евертън имат мач със Сити и Саутхямптън, които няма да са лесни... + директен мач с нас.Арсенал обаче са с лесна програма, ама Венгер може да направи и невъзможното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой хора имат много къса памет и тази победа май е заблудила доста тях. Погледнете реално ... Нюкасъл в последните си 5 мача имат 4 загуби и са получили 12 гола!!!! Та те са в отчайваща форма.... Ако все още има хорица подкрепящи Мойс... просто да изгледат един мач на Евъртън !!!На кое място са и най-вече какъв футбол играят... !! на Мойс 10 години не му стигнаха за да постигне това, а на Мартинес му трябваха няколко месеца само!!!! Коментарите са излишни!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове