Jump to content
Pepinka

Newcastle United 0 - 4 Manchester United

Препоръчани публикации

ПП Фела изкара миналия сезон като нападател едва ли не. Този дойде в Юнайтед, половината сезон беше и контузен. нормално е да му е трудна първата година. Дайте време на човека и съм сигурен, че ще видим отново онзи булдозер от Евертън преди два-три сезона.

Ние го гледаме вече 2-3 мача поред в които не се спря да ги ръга :D.

За мача... браво страхотни комбинации за головете, друго си е с Мата и Кагава и БЕЗ Иънг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ние го гледаме вече 2-3 мача поред в които не се спря да ги ръга :D.

За тва е купен, ако имахме 1 такъв през последните години на The Old Man, сега щяхме да имаме 4-тата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес им се радвате, в сряда ще ги плюете... т'ва е съдбата на форумния фен. Тея Нюкасъл са тотално свършени с футбола, не знам какво го коментирате толкова тоя мач. Също така е адски малоумно да се радвате на контузията на Йънг, дори и с ирония.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А някой усетили че ако утре Евертън бие Арсенал сме 7 точки от 4тото, като остават 5 мача ?
И имаме директен с Евертън.

Да приемем, че днес това се случи. Разликата става 6 точки от Евертън като имат и мач по-малко. Все пак имат двубой със Сити. Трябва да загубят още някъде, ние да ги бием, както и в останалите. Арсенал да вземат само 6 точки от оставащите 5 кръга??? Твърде късно дори и за Юнайтед. Сезонът в Англия приключи за нас след погромите от Пуул и шумните.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само мога да кажа - дайте им 3-4 мача в редица на тея 4-мата - Нани-Кагава-Мата-Янузай и гледай кво ше се случва. А дано, ама на дали...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само мога да кажа - дайте им 3-4 мача в редица на тея 4-мата - Нани-Кагава-Мата-Янузай и гледай кво ше се случва. А дано, ама на дали...

:wub:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като ти чета коментарите след мача, оставам с впечатлението че повече ти е криво за стабилността на мойсовия Юнайтед в последно време, отколкото да се радваш на доброто представяне на любимия си клуб. Доста тесногръдо от твоя страна. За щастие малко по малко нещата тръгват нагоре и наизлезлите мишоци като тебе ще се поприберат малко по дупките си и ще излизат за да църкат само когато падаме. Точно както си беше до преди една година. Ама тогава идвам аз наред и ще дам всичко от себе си, за да направя престоя ви тук отвратителен, както ми е на мене в момента. А лично към тебе, понеже си големия тарикат искам да си татуираш/ жигосаш ей тоя надпис на задника(или поне да го сложиш като подпис до края на престоя си тук), ако отстраним байрямите.

В много горяма грешка си, много се радвам, че показваме подобрение в играта и в резултатите, макар и срещу Вила и Нюкасъл.Просто не мисля, че тоя човек заслужава цялата тая подкрепа, тва е.Абсолютно с нищо не се е доказал, че даже и да има банер на стадиона. А най-много ме вбесява факта, че има супер класни футболисти и ги държи резерви за сметка на анти-футболисти като Йънг, Уелбек и Валенсия.. И ако обичаш не прекалявай с тия епитети, щото аз не съм такъв за какъвто ме определяш, и ако по някакъв магически начин наистина отстраним Байерн, ще те направя кефа да си сложа смешния ти подпис и обещавам, че ще стои да края на следващия сезон. Но аз естествено няма да си променя мнението, че тоя никога не е бил е подходящ мениджър за Манчестър Юнайтед, няма и да бъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като гледам споровете дето се вихрят тук, на ниво 5-6 клас, нещо идеята за ЕГН лимит, почва да ми харесва... Колкото за самия мач. Дайте му на Кагава да играе с нормални футболисти, а не с разни измишльотини като Уелбек, Томи Еспана, Валенсия, Йънг и прочие, и нещата се подреждат... Трудно е от този мач да се вадят заключения, защото Нюкясъл е най-слабият отбор в Лигата, от януари насам. 4 гола от 7-8 удара си е отлична успеваемост. Има още доста да се работи, откъм контрол над играта, над топката, от това противникът да не нанася толкова удари и въобще да няма толкова възможности, защото доста от тях, дойдоха след грешно подреждане или индивидуални грешки, но върху това има време да се работи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Mata: "It is a pleasure to play with Shinji, we connect very well."

:mood (20):

Няма как, интелигентните играчи винаги се разбират, а тия двамата такива красоти могат да творят.

Поне тоя мач ми затвърждава мнението, че и Шинджи и Мата са по-добри 10ки от Рууни. Само казвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сити като си правеха п*шки с подобни отбори в слаба форма им се възхищавахте....какви атаки, какво чудо. Сега ние да направим добра комбинация и веднага съперника е за ниво Конференцията. Така се почва, сработване му е майката!!! Ще изригнем с джога бонито и срещу силен тим!!! И да не забравя! Вън английските "таланти" от Ман Юнайтед :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Поне тоя мач ми затвърждава мнението, че и Шинджи и Мата са по-добри 10ки от Рууни. Само казвам.

В пъти!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В пъти!

Което пак ме връща до това колко гениален беше САФ в уцелването на моментите кога да се освободи от някоя звезда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма как, интелигентните играчи винаги се разбират, а тия двамата такива красоти могат да творят.

Подкрепям,на Рууни мястото му е на върха на атаката(както и той сам многократно е казвал).Но Мопс няма топки да остави Перси или Рууни на пейката,въпреки слабата момента форма на един от двамта в някой от мачове. Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Което пак ме връща до това колко гениален беше САФ в уцелването на моментите кога да се освободи от някоя звезда.

Така е, винаги се намират заместници. Чета, че Перси щял да ходи в Арсенал. Тва ще ни е най-добрия трансфер лятото :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Също така е адски малоумно да се радвате на контузията на Йънг, дори и с ирония.

Майко Тереза, не се прави на много морален.Когато контузия е единствения шанс да се лишим от "удоволствието" да гледаме "таланта" на този аматьор със заплата на професионалист, то ще се кефим и още как.Да е жив и здрав момчето, ама футбол в Юнайтед повече да не играе, моля!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За щастие малко по малко нещата тръгват нагоре и наизлезлите мишоци като тебе ще се поприберат малко по дупките си и ще излизат за да църкат само когато падаме. Точно както си беше до преди една година. Ама тогава идвам аз наред и ще дам всичко от себе си, за да направя престоя ви тук отвратителен, както ми е на мене в момента .

:mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Така е, винаги се намират заместници. Чета, че Перси щял да ходи в Арсенал. Тва ще ни е най-добрия трансфер лятото :mood (36):

Bull fuckin SHIT my son. Не ми се води тоя спор отново и отново. Ако имаш най-добрия нападател в лигата и го продадеш, щото да угодиш на по-слабия нападател - замисли се колко добър е тоя трансфер :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Bull fuckin SHIT my son. Не ми се води тоя спор отново и отново. Ако имаш най-добрия нападател в лигата и го продадеш, щото да угодиш на по-слабия нападател - замисли се колко добър е тоя трансфер :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Ако мислиш ,че ван памперси е най-добрия нападател в лигата върви сгъвай цирка ,че голямо прибиране ще падне ... има поне 3 ма по-добри от него и единия е в нашия отбор ;) :mood (28):

Имената на футболистите трябва да се изписват правилно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам защо изобщо спорите. Рууни е по-важния играч за отбора, тук спор няма. Перси пък е по-добрата 9ка. Като цяло обаче според мен е по-добре да гледам Рууни, Мата и Кагава на терена, отколкото Перси, Рууни и Мата. Просто не се получава вече играта с 2-ма нападатели, особено с нашия центъра. Колкото и да се старае Рууни, той си е нападател и просто не може да играе като халф. Иначе Перси със сигурност е топ3 в света като централен нападател. Ако си визирал Суарез и Агуеро като по-добри от него, не мога да се съглася, но това си е мое мнение. За мен единствено Ибрата и Фалкао са на нивото на Перси, що се отнася до ефективност и въобще игра в наказателното. Редактирано на от riqqer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако мислиш ,че ван памперси е най-добрия нападател в лигата върви сгъвай цирка ,че голямо прибиране ще падне ... има поне 3 ма по-добри от него и единия е в нашия отбор ;) :mood (28):

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе ПАЛЯЧО,ако го нямаше Перси,миналата година щеше да видиш 20-та титла през крив макарон,и без головете тази година надали щяхме да сме и на 7-мо място.Така,че прояви уважение към футболист който е доказал приноса към клуба,и по добре не си подавай носа от цирка в който са те наели.Ти си направо за БАН.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/yCTdzYwb884

:mood (35):

Хахах тва ми хареса :mood (17):

Имената на футболистите трябва да се изписват правилно!

Абе лумпен, ходи се скрий в някоя дупка и не се показвай ! Как изобщо си позволяваш да обиждаш човека, който ни донесе 20-тата титла с невероятните си голове ?! Вечен бан за тоя !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове