Jump to content
Pepinka

Newcastle United 0 - 4 Manchester United

Препоръчани публикации

Айде поне тия хрътки, които постоянно дебнат как да хулят Мойс, да излезат и да го похвалят, след като се е представил добре. За мен той още не е показал, че е достоен за този пост, но е най-глупавото нещо да не гледаме реално на нещата. Последните мачове си върши работата много добре и аз лично съм доволен, с много малко изключения, които ако трябва да съм честен ги имаше и при САФ. И стига с това "Fergie Style" - Мойс е мениджър, така че при добра игра, него трябва да хвалиме. Редактирано на от riqqer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея хрътки немат морал,трудно им е :) Най- ми е странно състоянието на Фелайни-нас ни тормозеше и другите отбори докато беше у Евертон,а са е като сянка,като клонинг,а дойде като месия едва ли не...чекаме да се отпусне другия сезон Редактирано на от koskounited

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахахаха, болни мозъци колкото искаш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една добра и една лоша новина след този мач. Лошата е че Мата не може да играе в ШЛ. Добрата е че Йънг се контузи. :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А някой усетили че ако утре Евертън бие Арсенал сме 7 точки от 4тото, като остават 5 мача ? И имаме директен с Евертън. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От години се чудя как при силен мач на отбора се хвалят играчите, а при много слаб се хули мениджъра. Ама то това и при Сър Алекс го имаше, така че нещата не са се променили особено. Страхотен мач, май най-добре играем когато няма никво напрежение. Дано продължим така и до края на сезона и следващите 5 мача да запишем максимум точки, пък квото ще да става.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пхахах, няколко абсолютни титана са се превъзбудили яко от една победа над може би най-слабия като моментна форма отбор в лигата и вече едва ли не обявиха Мойс за полубог. А утре като нищо пак ставаме 7ми, след като миналия сезон бяхме първи. Догодина като бие и Мансфийлд за Купата на Лигата ако искате и негова икона си купете :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На транквиланти си. Никой не е обявявал Мойс за полубог. Айде излизам от темата че почнах да се ядосвам. Тука има хора над набор 94, дето още не могат да четат. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе не знам на кво съм, ма отстрани изглежда уникално смешно. Взе отбор шампион с 11 точки разлика, и тоя сезон е 7ми на над 15 точки от първия, борим се едвам-едвам да влезем в ЛЕ, разбийш ли, обаче щото бил трагичния Нюкасъл и тука неколко фен-партизани едва ли не искат да му се кланяме за тая митична победа. Да отстрани Байерн, тогава всички ще му кажем заслуженото "браво", сега просто предизвиквате бурен смях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер се получи, че победата днеска ще ми е двойна, тъй като до полунощ вероятно ще съм вуйчо :mood (20): Иначе най-сетне игра с марка "Юнайтед" . Чаках я от бая време, и ми се иска да я виждам и занапред. Дано на Мойс му е просветнало, че тоя отбор може да играе и нападателно, не само да се защитава. Айде да идва сряда, че нямам търпение на Байерн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да отстрани Байерн, тогава всички ще му кажем заслуженото "браво"

тогава похвалите ще са за Фърги, щото той ще е редил състава... ама ако паднем - псувните ще са за Мойс, щото той ще го е редил :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да отстрани Байерн, тогава всички ще му кажем заслуженото "браво", сега просто предизвиквате бурен смях.

Пълни глупости. Квото и да стане срещу Байерн, отношението към Мойс няма да се промени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре спрете вече да го храните Мойс. Мойс бил тактически инвалид... да ок! Аз лично не му спестявам ама специално последните мачове нямам особено забележки към него. Истината е, че когато напрежението падна(понеже реално сме извън, каквато и да е битка в ПШ) Юнайтед започнаха да играят футбол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Истината е, че когато напрежението падна(понеже реално сме извън, каквато и да е битка в ПШ) Юнайтед започнаха да играят футбол.

На тва нещо положително ли трябва да се гледа? :mood (17):

Изиграхме добри двубой и срещу Вила и срещу Нюкясъл. Но истината е, че и Нюкясъл и Вила в момента са боксовите круши на лигата. Напоследък няма отбор, който да не пише поне 3ка на Нюкясъл.

---

Пълни глупости. Квото и да стане срещу Байерн, отношението към Мойс няма да се промени.

Правилно. Отношението към Мойс едва ли ще се промени до титла или уволнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изиграхме добри двубой и срещу Вила и срещу Нюкясъл. Но истината е, че и Нюкясъл и Вила в момента са боксовите круши на лигата. Напоследък няма отбор, който да не пише поне 3ка на Нюкясъл.

То и Фулъм бяха боксова круша, както и много други, ама не можахме да ги нокаутираме. Явно има израстване :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някои хора наистина са смешни с еуфорията си по Грешния.Много бързо забравихте униженията от най-големите ни съперници, да не говорим за срамните загуби от знайни и незнайни отборчета ? Откъде извира тая любов по тоя, честно казано не знам. За мача - страхотно представяне от Мата, най-накрая започва да загатва за формата си от Челси.Огромен пич.Шинджи и той изигра много силен мач, ех, ако тоя човек играеше по-често..Благодарен съм и на Йънги, че напусна терена и на негово място влезе един супер обещаващ млад талант, благадаря му, защото ако не се беше контузил надали щяхме да го видим.Ега тоя индивид не го видим повече до края на сезона, мерси.Всички останали се представиха стабилно, но тези тримцата бяха над всички.Наслада за очите са, доведи им един треньор с атакуваща визия за играта и само гледай и се наслаждавай как изнасилваме всичко наред..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Позаиграхме футбол. До преди месец и нещо рядко показвахме игра, властваше някакъв хаос и пълна безидейност. Но напоследък се наблюдават стабилни резултати, изключвайки Ливърпул и СИти, които са ни над нивото тоя сезон, че дори едни Байерн им се опънахме на Олд-а. Все още не съм убеден, че ДМ е правилния човек, но поне вече започва да налага стил на игра и правилните изпълнители - Кагава, Мата, Рууни, че и Янузай, а бих добавил и Флетч. Ако започне и да се лишава от Йънг, още по-добре!

Не бързай че е започнал да налага правилните изпълнители, че не се знае срещу Байерн какво ще пусне :mood (17):, и на САФ редовно се нервехме защо пуска по-често дървата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, ако отстрани Байерн, ще му се вдигнат доста акциите сред феновете, със сигурност. Много е далече още да си заслужи респекта на масата фенове и те да кажат с ръка на сърцето "ето това е мениджър, съответстващ на марката Ман Юнайтед", но ще е голяма стъпка в правилната посока.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пичове, не знам защо се правите на толкова трудни, аз лично, ако отстрани Байерн, съм sold :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шансът да отстраним Байерн е много малък, няма какво да се лъжем. А и да ги отстраним, ако после пак пазим 0-0 на олда срещу някой тим от ранга на Бромич - не мерси. Казано всичко това, последните мачове(изключае Байерн по обясними причини) си личи, че Мойс избира по-нападателен подход и не гледа първо да не загубим. Аз това искам да виждам. Докато Юнайтед играе с единствената мисъл за атака, то аз лично съм зад мениджъра, ако ще и да е Вили Вуцов. ПП Фела изкара миналия сезон като нападател едва ли не. Този дойде в Юнайтед, половината сезон беше и контузен. нормално е да му е трудна първата година. Дайте време на човека и съм сигурен, че ще видим отново онзи булдозер от Евертън преди два-три сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някои хора наистина са смешни с еуфорията си по Грешния.Много бързо забравихте униженията от най-големите ни съперници, да не говорим за срамните загуби от знайни и незнайни отборчета ? Откъде извира тая любов по тоя, честно казано не знам.

Като ти чета коментарите след мача, оставам с впечатлението че повече ти е криво за стабилността на мойсовия Юнайтед в последно време, отколкото да се радваш на доброто представяне на любимия си клуб. Доста тесногръдо от твоя страна. За щастие малко по малко нещата тръгват нагоре и наизлезлите мишоци като тебе ще се поприберат малко по дупките си и ще излизат за да църкат само когато падаме. Точно както си беше до преди една година. Ама тогава идвам аз наред и ще дам всичко от себе си, за да направя престоя ви тук отвратителен, както ми е на мене в момента. А лично към тебе, понеже си големия тарикат искам да си татуираш/ жигосаш ей тоя надпис на задника(или поне да го сложиш като подпис до края на престоя си тук), ако отстраним байрямите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове