Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 1-1 Bayern München

Играч на мача  

84 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

И на мен не ми харесва играта като цяло, ама честно казано това бе начина срещу Байерн към настоящия момент. Ако бяхме тръгнали да се надиграваме с тях щяха да ни отнесат с много. Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно отговарям-най вече очаквах повече да задържаме топката.Знаех,че ще излезем защитно но не очаквах,че ще изпаднем чак в такава глуха защита и да чистим панически топката без значение къде важното да е напред.Играхме антифутбол.И преди сме излизали срешу по силни отбори,но никога не сме падали толкова ниско.Кажи сега ти честно харесва ли ти играта на този отбор тази година.

Значи по-добре да играем, както срещу барца на двата финала? Без грам идея кой, за какво е на терена и бяхме супер БЕЗЛИЧНИ. Вчера показахме лице. Лице, което може да отстрани настрани подаващите и да си седят 30 точки пред 2-рия в Турция...

Имам чувството, че и да ги отстраним, пак ще има недоволни, за тва, че сме ги били :D Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такива отбори, а и не само винаги сме ги убивали на контри. Сега просто като нямаме качествени играчи сме наредили две линии от по 4 човека и това е. Дебнем за корнер като Стоук или Уест Хям, друг вариант няма. И като атакувахме по-масирано слеру Пуул и Сити какво стана? Това не бил Юнайтед, никога не сме бранели. Да, не е Юнайтед. Няма го Сър Алекс, няма го Скоулс, няма го Бекъм, няма го Роналдо и Гигс не е на 25. Да видим тогава дали немците така щяха да си оголват защитата. Изпълним ли 5-6 качествени корнера съм сигурен, че ще им боднем 2 гола! Пълен леш им е защитния вал. Щом един Данчо не можаха да спрат.... Видич с 3 гола от корнер и да закриват турнира. Паля свещи и да издържим отново на постоянния им натиск. Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

-------

Видич с 3 гола от корнер и да закриват турнира. Паля свещи и да издържим отново на постоянния им натиск.

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло добър мач.Защитавах ме се перфектно,благодарности на Рио и Вида отдавна не ги бяхг гледал такива титани.Филката и Бютнер и те се справиха добре (отбраната беше супер).Нормално е според мен да се защитава ме,да се надиграваш с Байерн е самоубийство(Барса най-добре знае).Уелбек има вина за пропуска ама и той се справи добре.Очаквам много тегав реванш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно отговарям-най вече очаквах повече да задържаме топката.Знаех,че ще излезем защитно но не очаквах,че ще изпаднем чак в такава глуха защита и да чистим панически топката без значение къде важното да е напред.Играхме антифутбол.И преди сме излизали срешу по силни отбори,но никога не сме падали толкова ниско.Кажи сега ти честно харесва ли ти играта на този отбор тази година.

Хмм... все едно, когато отстранихме Барса през 2008г., сигурно не играхме по същия начин на Олд Трафорд. Бързо забравяте.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Или бързо забравят, или въобще не помнят :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В най-важните мачове на САФ винаги излизаме така, просто тука пропагандата трябва да продължи, затова здравомислещите не пишат и в тая тема, с изключение на няколко. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И преди сме излизали така. Просто сега класата ни е по-малка и не можем да сме толкова опасни и ефективни на контра. За това и повече се защитаваме. С Роналдо/Нани/Тевез/Гигс/Рууни контрите ни бяха страшни. СТРАШНИ. Особено като Скоулс ги извежда. :mood (9):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С Роналдо/Нани/Тевез/Гигс/Рууни контрите ни бяха страшни. СТРАШНИ. Особено като Скоулс ги извежда. :mood (9):

Спомени, спомени…

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/_5FExm48mEc

Заслужава си гледането, добър....... анализ :mood (17): Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, как очаквате такива контри, при положение че Валенсия и Уелбек играеха като бекове цял мач и реално Филката и Бютнер бяха нещо средно м/у бек и централен защитник. Смисъл, колкото и бързи да са, няма как да се пренесат толкова бързо в наказателното на Байерн, да не говориме халфовете, които трябва да ги изведат на какво ниво са. Един Кроос ако играеше на наша страна, можеше да стане страшно за Байерн, но Фела и Карик не са най-креативните халфове в света. ПП: Много хубав пример с Барса от 2008г. Тогава и двата мача треперех и се чудех кога ли ще ни вкарат - само защита, защита, защита, защита, но някои хора просто обичат винаги да критикуват, независимо дали имат право. До преди 1-2 години САФ беше виновен за всичко, а сега се превърна в Бог и Мойс зае мястото му на "грешник". Значи миналия сезон срещу Реал мачовете бяха уникални, според някои хора тук, а сега този мач не е нищо особено, не били свикнали да гледат Юнайтед така, Мойс е виновен за всичко и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

До преди 1-2 години САФ беше виновен за всичко

Само едно леко уточнение: Ти до преди 1-2 години не си гледал футбол. Мерси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

50% от мненията ти бяха за оня коментатор, другите са пикове ? wtf xD

-

:D

Оставям знанията за представянето на момчетата и за футбола като цяло, на ВАС - знаещите, можещите и донякъде - младите.
Аз съм дигнал краката с пандата (що за пародия на мечка е това) и си чета и ви се радвам. Редактирано на от tiesto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оставям знанията за представянето на момчетата и за футбола като цяло, на ВАС - знаещите, можещите и донякъде - младите.
Аз съм дигнал краката с пандата (що за пародия на мечка е това) и си чета и ви се радвам.

:mood (35):
:bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this