Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 1-1 Bayern München

Играч на мача  

84 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Guest AtanasM86
Само немога да разбера защо Мойс позволява на Йънг изобщо да опита какво е тревното покритие на стадиона,няма ВЛ няма ШЛ гърбатия вече е предпочитан пред Янузай :( който в мача с Вила за 5 мин направи повече отколкото Йънг за цял мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволен съм отвсякъде, показаха страхотен дух момчетата, бориха се, пресираха, изобщо-раздадоха се тотално. Имахме не по-малко чисти положения от тях, дори напротив. Жалко, че и Уелбек не я вкара оная, но него си го знаем- завършващия му удар винаги е бил куца работа. Иначе пък се бори момчето, правеше пробиви, тормозеше ги, вклиняваше се между централната им двойка много умело. Защитата ни беше почти железна, много стабилни и Рио, и Вида в центъра, и Бютнер и Джоунс на бековете. Холандеца ме изненада изключително приятно днеска, имах леки съмнения дали ще се справи. МоМ за мен е Вида, но всички заслужават похвала. Фелаини верно сбърка бая топки, но пък и отне много и беше много полезен в пресата. Карик също изнесе страхотен мач в дефанзивен план, отдавна не беше показвал толкова стабилна игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам какво му харесахте толкова на Бютнер - да , не направи някоя простотия, ама и всяка топка, която стигнеше до него беше панически изчиствана.
На мен лично много ми хареса Джоунс - почти перфектен, някои страхотни намеси срещу Рибери и Робен!!
Де Хеа е човекът, очарован съм от израстването му. Имаше някои високи топки, които ги обра точно както го правеше ВДС - абсолютно уверено и безкомпромисно. Радвам се много за това момче. Имаме шансове, вкараме ли гол първи нещата може би ще се получат. Фелайни беше адски слаб, но и тотална лепка за халфовете им. За съжаление веднъж ги изпусна, но и това ни коства победата от чист гол. От друга страна в дефанзивен план беше много добър. Ако подобри изнасянето на топката ще стане страхотен халф.

Подкрепям коментара и най-вече за Бютнер. Аз също не разбирам тези хвалби към него.
Манолев > Бютнер :mood (17):

Преди мача исках едно достойно равенство и се радвам, че го постигнахме.
Бяхме паркирали добре автобуса и играчите на Мюнхен не знаеха как да намерят път към вратата ни.
Уелбек с непростим пропуск! Горе-долу игра добре през първото полувреме, но през второто тотално се изгуби.
Някои футболисти на германците няма да са на линия за реванша, така че дано се случи чудото, но без Перси ще трябва другите да надскочат възможностите си. Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още след като изравниха, ми стана интересно защо Фелата не бе сменен от Флетч, даже се изненадах, че е сред титулярите, при положение, че е тромав. освен това дето спечели няколко топки, пасовете му бяха изключително грешни, или назад. Един пас не видях от него в предни позиции. Определено е голям длъжник. Другия такъв освен пропуска му, направи доста добър мач, пък и беше бая остър в предни позиции, противно на очакванията спрямо него. Руни беше бая слаб. Не можах да разбера и защо Кагава не почна титуляр. С включването му заиграхме една идея по-добре. Иначе дефанзвината тактика на Мойс свърши работа, но не ме очарова. не паднахме, само защото Байерн изобщо не играха като Байерн, а като друг отбор, който води една шуба в Англия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Решението на Мойс да пусне Йънг е енигма за мен.

Е как бе, Йънг е невероятно крило! Мечта за всеки треньор.Няма как да не се възползваме, че го имаме в отбора си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид първоначалните очкавания за разгромна загуба,мисля че 1-1 е добър резултат.Видя се,че дявола не е толкова черен,въпреки че Байерн бяха по-добрия отбори на терена.В ревашна при тях ще липсват Тиаго,Швайнщайгер и Хави Мартинез което си е сериозен удар дори и за тяхната богата халфова линия. Надявам се да излезем също толкова мотивирани и с малко повече шанс имаме сили да ги отстраним.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача очаквахте 0:10 , а сега много недоволни. С Джоунс и Бютнер за бекове, резултът е повече от добър. Джоунс чистеше също толкова панически, като Бютнер, но с тази разлика, че понякога дори не успяваше да уцели топката. Можеше и повече иначе наистина. За мен гола на Уелбек не трябваше да бъде отменян, а положението с прехвърлянето трябваше да търси тежък изстрел по земя покрай вратаря, но какво от това? Ако бил Ван Перси. Ами миналата година с Реал в Мадрид Уелбек вкара, а Ван Перси можеше да реши мача на няколко пъти, но...нищо. Така че какви са гаранциите, че сега щеше да се справи по-добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (35): :mood (35): :mood (35): С оглед, че очаквах да подобрят 7up направо си е чудесен резултат. Баси! Не можах да повярвам, като вкара Вида.. а пропуска на Уелбек по-добре да не коментирам. Швайни и Мартинез пропускат следващия мач, има надежда! А колко хора изгърмяха с тая сигурна двойка :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Когато видях Видич преди началото на мача, в тунела, да извежда отбора си казах: "Ей Богу, това сигурно е последната европейска вечер, в която този човек извежда на ОТ 10 човека зад себе си. Дано играе мъжката и покаже защо години наред беше Капитан с главно "К" на този велик клуб". Когато вкара, кариерата му на ОТ ми мина като на филмова лента в главата. Голям мач направи. За мен е МоМ. Титан. Такъв Капитан няма да имаме скоро. Има някаква горчилка от този мач, въпреки че надминахме очакванията. Неправилно отменен гол на Уелбек, после той нелепо изпусна очи в очи с Нойер, съдията не изгони Мартинес. Можеше да натиснем повече в края на мача. Смените ме разочароваха. Добър мач и лош резултат. Шансовете остават, но стратегията ни в Мюнхен ще се усланя на поемането на голям риск и това може да бъде пагубно. Но както се казва, "който се страхува от мечки, да не ходи в гората". Мойс трябва да е на този принцип. След този мач разбирам защо Лампард и Джерард винаги са били две, три, пет гърди пред Карик за място в Трите Лъва. Валенсия и Йънг :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реванша пак ще го играем по същия начин. Ще разчитаме на контра и тва е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Когато видях Видич преди началото на мача, в тунела, да извежда отбора си казах: "Ей Богу, това сигурно е последната европейска вечер, в която този човек извежда на ОТ 10 човека зад себе си. Дано играе мъжката и покаже защо години наред беше Капитан с главно "К" на този велик клуб". Когато вкара, кариерата му на ОТ ми мина като на филмова лента в главата. Голям мач направи. За мен е МоМ. Титан. Такъв Капитан няма да имаме скоро.

Ти не беше ли виден поборник на тезата, че той повече не трябва да играе за Юнайтед и да бъде капитан, след като се обяви, че напуска и отива в Интер. Просто питам, щото имам сериозен такъв спомен :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реванша пак ще го играем по същия начин. Ще разчитаме на контра и тва е.

И ще се молим да цъкат по същия начин без да пердашат тупалки. :) Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както се казва - отърваха се Байерна тоя път ;) Другият път 2 : 2 и ги изхвърляме прехвалените лекета и симуланти :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти не беше ли виден поборник на тезата, че той повече не трябва да играе за Юнайтед и да бъде капитан, след като се обяви, че напуска и отива в Интер. Просто питам, щото имам сериозен такъв спомен :mood (17):

Объркал си се. Няма как да подкрепя такава теза, освен ако не съм бил пиян. Това, че е обявил новия си клуб нищо не означава. Тази теза не е вървежна и след представянето му днес трябва да отпадне. Разбирам да имаш класен зашитник, който да го заемни или талантливи такива да им дадеш шанс, но когато имаш само детето-чудо Крис Смолинг, то няма как Видич да не играе.

Graham Poll: Welbeck's goal would have stood in the Premier League but it was rightfully ruled out in Europe

Spanish ref Carlos Carballo was spot on as Welbeck’s foot was too high as he lifted the ball over Javi Martinez’s head. It was dangerous play.

Roy Keane: United have a chance in the second leg

"They've got a chance," he said.

"It's a fair result, the manager, players and fans played their part. You can't begrudge Bayern their equaliser, but Manchester United are more than capable of scoring in the away game.

"We've seen United not turn up in big games, so they should go to Bayern with their confidence boosted."

John O’Shea: United’s game plan was fantastic

“The game plan was fantastic,” he said on TV3 tonight where he was an analyst along with Brian Kerr.

“The wide players tucked in and Michael Carrick soaked up in front of the back four.”

“David Moyes stood up and so did the players.”

He believes the team spirit, which has been questioned in light of some recent heavy defeats to their rivals, was the key behind the improvement in performance

“Because of the results against City and Liverpool there was little pressure on United."

“United unsettled Bayern,” he added.

“Neuer played some balls directly out of play during the game.”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе да го д**** всички, дето разправяха, че мача е 0-5 минимум и лафеха наляво-надясно "чиста 2ка, бля бля". АРЕ У ЛЕВО! Дреме ми дори да паднеме на реванша, поне ше е от шампионите и ше сме се представили достойно. Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След такъв напрегнат и с много голямо значение за нас мач, да имаш сили да правиш каквито и да било индивидуални анализи на играчите за мен е супер непонятно. Абе вие верно сте некви пълните трезвеници явно или не знам като какви да ви определям вече. Или съм некъв мега тъп и пиян или не мога да гледам реално на нещата като вас(било то и в тоя инфарктен мач(опазил господ)). Адските сте. И най- вече- Кур за мръсните шваби и срам за всички, които плюеха, плюят и ще плюят по който ида било от наще за мача, било то треньор или играчи. Вие сте луди бе. Кур за швабите както вече казах!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично съм мн доволен от наште,след тоновете закани за разгроми от всекакви футболни лаици навсякъде се видя,че Юнайтед в Европа притежава нужната класа да не допусне такова нещо. А реално бяхме съвсем близо и до победа. Байерн е много силен,но поне второто полувреме с чиста съвест мога да кажа,че ние повече търсехме победата. Добре се получи тва с Мартинез и Швайнщайгер,все важни играчи на баварците и смятам,че шансовете за реванша остават. Разбира се,не треа да изпадаме в неква еуфория сега от 1 добър мач,нещата са далече от окей. Но мен лично ми се гледат още наши евро мачове тоя сезон,така че нека приказката продължи,ако може и до май месец :mood (17): Наистина след такъв мач да коментирате отделни изяви не е много сериозно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е за това преди жребия исках Байврн, Реал, Барса. Тръпката да гледаш такива мачове е неописуема. А и както се видя, формата отива на по-заден план. За мача - ултрадефанзивна постройка, но и друг начин нямаше. Рио и Вида ме върнаха в годините назад, макар Рио тотално да изпусна Манджукич за гола на Швайнщайгер. Но, като цяло, нямам забележки. В общи линии всички излязоха за битка и като изключим леки моменти, всички играха на върха на възможностите си. КУР за всички, които предричаха, че нямаме никакви шансове и ще сме боксова круша! Вероятно тоя гол на чужд терен ги класира, но при толкова отсъстващи за Байерн, няма как да не продължим да мечтаем, че може да измъкнем нещо. А и Боатенг е немския Демикелис, тъй че - keep the spirit alive! :mood (17): Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично не съм очаквал след мач с Байерн да съм до такава степен нервиран, че не сме взели победата. Супер мач изиграха момчетата и Байерн не заслужаваше този гол, просто не го заслужаваха. Сега, да не почваме пак тъпи спорове, но Кагава нищо не направи според мен. Няколко двойни с Рууни, след което губеше топката изключително бързо, а съм сигурен, че ако Гигс още беше на терена, шанса да покрие Швайни щеше да е много по-голям. Фелата след добрите мачове в ПЛ няма как да очакваме да направи същото с халфовете на Байерн - той си е просто един ръгач и нищо повече. На моменти минаваше през двама, за да вземе топката, ама на вас ви е проблем, защото не може да я прати напред. Той спря 10, че и повече атаки на Байерн, но това не го вижда никой. За гола вината е на 70% негова - ФАКТ, но това не променя факта, че помогна много. За Уелбек не знам какво да кажа. Като видях паса на Рууни и направо изтръпнах. Видях как застана Нойер и че ако се бие в десния му ъгъл, шанса да спаси е малък. Изпълнението на Уелбек обаче беше много лошо. Не може да го критикувам, защото помагаше много и винаги в такива срещи е супер мотивиран и един от най-добрите на терена, но такива положения се вкарват, особено в мач като този. Няма как да не спомена добрата игра на защитниците. Притеснен бях заради Рио, но направи най-добрия си мач от много време насам. Ако не се лъжа имаше само 1 или 2 загубени единоборства, спря много удъри, въобще супер мач. За Вида няма смисъл да коментирам - най-големия. Джоунс пък така беше залепен до Рибери, че в средата на полувремето оня се премести от другата страна и 2-рото като Джоунс се премести, Рибери пак се върна :D Бютнер стабилно се представи - на моменти няколко панически изчиствания направи, но е нормално. И все пак, аз продължавам да си мисля, че е по-добрия вариант от Евра, специално срещу Робен. И последно - въобще не ми харесаха контрите. То нямаше и кой да ги изгради, но можеше малко повече да потренират по този въпрос - все пак Уелбек и Валенсия са едни от най-бързите в света. Ако в Германия паднеме с 2:1 или пък стане 0:0, направо ще откача. При положение, че този мач трябваше да е 2:0 за нас, не знам... Байерн просто не заслужават да продължат напред, не и с тази игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нещата малко мязат на мачовете с Реал предната година.

Дано ги дернем в германия. Последните им мачове с Английски отбори там победа нямат. Ще е медено да отстраним шампиона в тях. И то да го направи най-подценявания отбор.

Този сезон от 26 мача в които сме повеждали имаме 23 победи и 3 хикса(заедно с вчерашния). Та първия гол е важен там.

А и Боатенг е немския Демикелис, тъй че - keep the spirit alive! :mood (17):

Той и Дренте не е много далеч :mood (36):, който ще играе на реванша и замества Мартинез. А Швайни не знам кой ще го замести че не им следя много играчите. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this