Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 1-1 Bayern München

Играч на мача  

84 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Резултата е г/д добре, но не ми харесва така надупени да ни гледам на ОТ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Брутален Рио. Напомни за изявите си от преди 61232 години.. тва е, което искам да кажа до момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър резултат с оглед на очакванията ми преди мача.. Фелайни определено е един от най-големите длъжници в тоя мач.Първо заради нескопосаните си отигравания и второ заради гола. Пропуска на Уелбек дори няма да го коментирам.... П.П:Това срещу нас не беше Байерн Мюнхен,а бледо копие на Барселона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уникален мач от нашите.Уелбек- престъпник, немога да повярвам този човек как може да направи такава глупост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе направихме нещо, което никой не е очаквал... На реванша ще са без Алкантара, Швайнщайгер и Мартинез.. Само ще ги псувам за тва, че не ми излезна фиша :mood (4): Такъв хубав коефициент нашите едва ли някога ще имат :mood (17): Тия такива голове ни вкарват.. и на Робен преди години и тоя сега. И да искат не могат да го направят отново :devil3: Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Горд съм , че се раздадоха по този начин , да кофти , че се защитавахме така в голяма част от мача , но няма друг изход , ако искаме прилично представяне. Челси по този начин спечелиха ШЛ , if you know what i mean.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди да почнете да храните Уелбек, да направи уникален пропуск, но всичко друго беше на голямо ниво.Толкова помагаше отзад на Бютнер ,че не е истина... Бютнер без помощ щяха да отидат нещата на много зле. Фела наистина много слабо... Всички отзад много добре и Карик най - после с силен мач.Единствено Rooney може да направи повече ,да не игра много с топката ,но когато го правеше можеше да се справи доста по - добре.Можехме да ги бием , жалко че Фела изгледа гола им... Нямаше да ни вкарат ако не беше тази грешка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да кажа пак - браво на Бютнер, много силен мач, според мен заслужава шанс да остане и да му се даде шанс да играе. Поне в дефанзивен план днеска стояхме доста добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1-1 не е добър турнирен резултат, според мен последните 15-20 минути трябваше мааалко по-смело да потърсим втори гол, твърде много неточни подавания, като топката беше в нас в повечето случай просто я изритвахме безцелно напред колкото тия да са по-далеч от вратата ни, с малко повечко точни подавания и един типичен натиск към края, особено като останаха с 10 човека можеше и повече. Спокойствие му е майката. Бяхме припряни. Не бих казал, че тия играха нещо, даже си беха доста жалки, а пък щяха да ни громят. Първото полувреме добре го изиграхме, второто можеше и повече.Като цяло с оглед очакванията за мача пак добър резултат, ама с оглед развитието на мача, можехме и да ги бием. Съгласен съм, че това е един от начините по който се спира Байерн и тактиката беше правилна, но тия след като изравниха трябваше малко да ги натиснем, както винаги правим. Тия на реванша ще са без Тиаго, Швайнщайгер и Мартинез, тъй че все още имаме шансове. Бих отличил цялата защита в тоя мач - всички бяха перфектни просто. Напред Уелбек като изключим безумния пропуск след който бая си го прокълнах, направи силен мач. Рууни беше от другата страна - пълна скръб. Поне накрая с тая симулация направи нещо смислено. Ако не друго поне се раздадоха всички до един. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам за Рио но за 90 мин все едно гледах отбора воден от САФ!!! Такава защита нямахме дори срещу Барселона в двата финала! Байерн не знаеха как да противодействат въпреки че владееха топката в 70 % от времето.Много сгрешени пасове и без кой знае какви шансове за гол (предвид моментната форма и на двата отбора и представянето в първенството) Швайни и Мартинес са аут от реванша.Можеше и много по добре но предвид проблемите с контузени (от които РВП който щеше да вкара положението на Уелбек със затворени очи) резултата е добър и имаме равни шансове за класиране.Главите горе имаме реален шанс да ги отстраним.Видя се и промяната с Кагава бяхме доста по идейни в офанзивен план.Все пак Валенсия и Йънг играха на 1 флаг и пак ги удържахме. Рууни,Рио,Вида и Джоунс се представиха отлично!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаме шанс на реванша, трябва да експлойтнем кви риби са Боатенг и Данте. Рууни трябва да ги пресира през цялото време. Надявам се Флетчър да играе на реванша. Кагава задължителен, 10ка и ще им разпори шаранските усти. Фелайни дано не играе. Флетч и Карик двойка с Кагава пред тях. Най-слаб тоя мач беше Фелайни. Защото му се възлагат и атакуващи функции. Което е голяма грешка. Рууни беше невидим, все пак изкара червен на Швайни, което е мега добре. Не разбрах защо смени позицията на 2 играча, за да не промени общо взето нищо. Тва смяната на Йънг с Бютнер. --- МоМ Видич, много голям, направо великан. Капитана много голям мач направи, Мюлер се чудеше къде е през цялото време. Бютнер, Рио и Джоунс също изиграха много добър мач. --- ПП: Кур за прасето в студиото. Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това го приемам за подарък!Можеше да бъдат победени мръсните шваби.Не им видях феноменалния фубол, за който говореше Робен!Не бяха много феноменални...Интересен реванш се очертава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Горд съм , че се раздадоха по този начин , да кофти , че се защитавахме така в голяма част от мача , но няма друг изход , ако искаме прилично представяне. Челси по този начин спечелиха ШЛ , if you know what i mean.

Ама Челси имаха Дрогба, а ние имаме Уелбек.. Ако беше Перси при онова положение щеше да е друго ся.. Ама Перси няма винаги да е с нас...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволен съм. Отборът показа характер и мъжество, при определени обстоятелства щяхме да постигнем и победата. Обаче в чисто футболно отношение сме много, много назад. И при Фърги в ШЛ сме пускали инциативата на съперника, но с тактически замисъл и никога чак толкова много. Поне защитата се справи, и то на доста високо ниво. Фърдинанд и Видич са номер 1 за такива мачове, защото Байерн не играе със скоростта на лидерите във ВЛ. Специално благодаря на Капитана за уникалния гол, изискващ много техника и концентрация. Иначе ако Фелайни не го беше домързяло да изтича още 5 метра, нямаше да има изравнителен гол. Ако Уелбек не беше решил да се прави на Меси, също щеше да е добре. Но с ако-тата до никъде няма да стигнем - минало, бешело. На тоя етап - толкова; догодина - дано повече. Решението на Мойс да пусне Йънг е енигма за мен. Особено на фона на трагичното му представяне срещу 66 пъти по-слаб съперник само 3 дни по-рано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
^Кога да ги натиснем, като те останаха с 10 души чак в 90-тата минута. Абе, то btw било мн яко противникът ти да получи червен картон в ШЛ. АЗ като го видях червения и леко се изплаших, че изгърмяхме в първия момент, ама после ми стана едно яко :D Иначе като цяло съм доволен от момчетата, раздадоха се на макс. Много съм доволен от цялата защита - Джоунс, Рио, Вида, Бютнер. Фелайни спечели много топки във въздуха, ама почти всеки пас му беше грешен или назад.. Перси ако беше на мястото на Данито, тея ги отнасяхме, ама.. Дано в Мюнхен бъдем клинични и ги отстраним тея, не са толкова страшни, въпреки че аз лично до техния гол треперех през цялото време буквално ;d ПП. не съм сигурен на кое крещях повече - на гола на Вида или на пропуска на Уелбек Редактирано на от Илиян96

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
И после някой каже,че играчите били виновни,а играхме и без някои титуляри,просто Мойс нестава въпреки равенството.Играта на Байерн пасва на стила на Мойс затова на Олд-а в Англия имаме толкова загуби.Иначе конкретно за мача съм доволен като се има предвид какви бяха очакванията а и през какво трябваше да минат момчетата този сезон,браво :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И после някой каже,че играчите били виновни,а играхме и без някои титуляри,просто Мойс нестава въпреки равенството.Играта на Байерн пасва на стила на Мойс затова на Олд-а в Англия имаме толкова загуби.Иначе конкретно за мача съм доволен като се има предвид какви бяха очакванията а и през какво трябваше да минат момчетата този сезон,браво :)

Не само играта - очакванията на хората и очакванията за нашата игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бютнер с добра игра, също мисля, че трябва да му се даде шанс на това момче, има хляб в него и се раздава на макс абсолютно всеки мач, просто си личи ,че сбъдва мечтата си играейки за Юнайтед. Редактирано на от dorostol2003

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Руни има вече 9 асистенции и води много на 1-вото място , дано да не го минат и спечели този приз , заслужава го. Ако и Уелбек си бе вкарал положението ставаха 10.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този резултат е в плюс за Баерн, защото имат гол на чужд терен. Все пак втория мач остава с доста въпросителни. Докато имаме шанс няма да се предаваме. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Този резултат е в плюс за Баерн, защото имат гол на чужд терен. Все пак втория мач остава с доста въпросителни. Докато имаме шанс няма да се предаваме. :)

Добре , разбрахме , че резултатът е супер , мега якият за Байерн , по-добре да ни бяха пръснали 0-4 по-добър ли щеше да е турнирният резултат ? Момчетата се раздадоха , това е важното , а и резултатът не е никак лош срещу такъв съперник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам какво му харесахте толкова на Бютнер - да , не направи някоя простотия, ама и всяка топка, която стигнеше до него беше панически изчиствана. На мен лично много ми хареса Джоунс - почти перфектен, някои страхотни намеси срещу Рибери и Робен!! Де Хеа е човекът, очарован съм от израстването му. Имаше някои високи топки, които ги обра точно както го правеше ВДС - абсолютно уверено и безкомпромисно. Радвам се много за това момче. Имаме шансове, вкараме ли гол първи нещата може би ще се получат. Фелайни беше адски слаб, но и тотална лепка за халфовете им. За съжаление веднъж ги изпусна, но и това ни коства победата от чист гол. От друга страна в дефанзивен план беше много добър. Ако подобри изнасянето на топката ще стане страхотен халф.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this