Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 4-1 Aston Villa

Играч на мача  

45 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Стабилен, САФ-овски мач

Мен ми хареса фактът, че дори като водехме 3:1 4:1 я имаше пресата в противниковото поле, а не обичайното стоене като дървета. Ех ако имахме 2ма в центъра като Флеч с няколко годинки по-млад... Дори след толкова време извън терена е повече от сегашните ни центрове, с изключение на миналогодишния Карик, който този сезон не показва играта от миналия, за жалост.

П.С. дано това е последният мач на йънг, избива ме на агресия като го гледам...

Това, + това, че Астън Вила беха трагични отзад, безумно нарушение за дузпа и безумно оставен сам Рууни при първия гол.
Страхотен мач от наша страна, за първи път вкарваме 4 тоя сезон, браво на Мата, Рууни, Фелайни - страхотни мачове изнесоха.
Доволен съм от отбора, срещу Байряма ше е трудно до невъзможно, но все пак е хубаво да влезнем в мача с настроение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И срещу Сити уж трябваше да влезем с добро настроение, а издържахме цели 40 секунди! Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това, + това, че Астън Вила беха трагични отзад, безумно нарушение за дузпа и безумно оставен сам Рууни при първия гол.
Страхотен мач от наша страна, за първи път вкарваме 4 тоя сезон, браво на Мата, Рууни, Фелайни - страхотни мачове изнесоха.
Доволен съм от отбора, срещу Байряма ше е трудно до невъзможно, но все пак е хубаво да влезнем в мача с настроение.

Предполагам говориш за ВЛ, защото в ШЛ със сигурност си спомняш мачовете с Байер или победата срещу норич за карлинг. Ама пак не си прав - първия мач в лигата изобщо - победата над Суонзи с 4-1 Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи много се издразних на тея от МОТД. Се Мата, та Мата. При първите 2 гола които в голямата си част се случиха заради Шинджи ми хвалят Мата как заходил за първия и как търсел топката при втория. Абе пеераси. Кво трябва да направи кагава за да получи признание ще ги еба у разбирачите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Искам да погледнето малко Евертън какво правят,на 4 т. от Арсенал и мач по малко като следващия кръг им домакинстват,ако си вземат 2-та следващи мача 5 кръга преди края са 4-ти :) иначе Мойс за 11 год много направи в Евертън де,и сега някои ще ми кажат еми да той Мартинез взе готов отбор направен от Мойс,ами то и "избрания" взе готов шампионски отбор и го чакаме още да свикне с него ама :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предполагам говориш за ВЛ, защото в ШЛ със сигурност си спомняш мачовете с Байер или победата срещу норич за карлинг. Ама пак не си прав - първия мач в лигата изобщо - победата над Суонзи с 4-1

За ВЛ говорех, обаче тва над Слон си беше толкова далечно, че вече го бех забравИл Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача със Суонзи август и двата мача с байер ме топлят тоя сезон хахахаха Дори вчера нямах чувството, че надиграваме съперника, а просто ние си вкарахме положенията, а те не. Докато в горепосочените мачове наистина смазахме съперника. Ама верно изглеждат доста далечни спомени :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нищо не е по-притеснително от това, че тия лузъри от Пуул, са се все по-близко до титлата. Това би ме доубило... на фона на гледката, която имаме цял сезон! :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this