Jump to content
Viper

Manchester United - Bayern München

Препоръчани публикации

Дано се смилят над нас. (Не съм вярвал, че някога ще го напиша това, независимо кой е противника)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Или ще бием с 1:0 или ще ни бият с 4-5 на 0..,Дано да е първото, че искам четвърта!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежък мач ни очаква с Баерн. И се надявам разликата накрая да не е много голяма. :) Все пак успех на отбора ! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано защитата ни има ден,че прекалено много грешки допускаме в това звено. Напред каквото сабя покаже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ДДХ Рафаел - Видич - Джоунс - Бютнер Валенсия - Флетчър - Карик - Гигс - Уелбек Рууни Свещите и АМИН !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че традициите на клуба и желанието за успех ще изиграят по-важна роля от тактическите указания на Мойс и няма да загубим мача.Нулев хикс изглежда справедлив, но не ми се струва възможен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че традициите на клуба и желанието за успех ще изиграят по-важна роля от тактическите указания на Мойс и няма да загубим мача.Нулев хикс изглежда справедлив, но не ми се струва възможен.

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

С оглед на кое изглежда справедлив?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почна се :mood (17): Нядявам се на състав: ДДХ, Рафаел, Видич, Джоунс, Бютнер, Нани, Флечър, Фелайни, Янузай, Кагава, Рууни Или пък Гигси на мястото на някое от крилата :3 Айде малко по-оптимистчно, хубав мач ще е(надявам се) BEL4VE :glory (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С оглед на кое изглежда справедлив?

С оглед на тва, че нито ще биеме, нито ще паднеме :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Опитвам се да се сетя за последния мач на Байерн, в който нямаха ден и не им вървеше играта и просто не мога да се сетя за такъв. За мен лично, не са толкова приятен за гледане отбор, какъвто бяха миналия сезон, но важното е, че продължават да си правят каквото искат с противниците. Не искам дори и да си помислям какво ще стане, ако решат да се изгарвят с Юнайтед. Досега през сезона, имах идея за всеки мач как може да биеме, с какъв състав, с каква тактика и т.н., но тук просто не виждам начин. Не знам дали слабите резултати са виновни или съм реалист, но просто такова е мнението ми. Ще гледам с надеждата да победиме, естествено, но искам да ви помоля след евентуална загуба(пък била тя и с 4-5 гола разлика), да не оревете форума, че вече ставаме за смях. Ясно е кой е фаворита, ясно е в какво състояние е Юнайтед, така че няма нужда от нова доза помия изляна в/у клуба, както и няма нужда от това другите фенове да ни гледат сеира.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вероятно това са последните ни 2 мача в ШЛ за доста време напред (минимум до есента на 2015та),така че дано се получи шоу,да има тръпка,емоция,интрига докрая. Пък квото - такова :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Байерн дръпна ръчната в Германия - 3:3 с Хофе на Алианц Арена. Гледат към Шампионска лига. А бе и ние сме така :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да имаме късмет. С малко късмет може да направим изненадата и да ги победим. Няма невъзможни неща, все пак сме Манчестър Юнайтед! :mood (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво стана с Рафа? Да не се окаже, че Флетч трябва да играе десен бек :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лично според мен, Чичарито трябва да е титуляр на върха на атаката.Просто придава огромна острота, тоя сезон съвсем пусна корени на пейката.Фелаини,Карик/Флетч,Мата,Рууни,Кагава,Чичарито ама нещо ми се вижда бая офанзивно.Интересно ще е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вероятно това са последните ни 2 мача в ШЛ за доста време напред (минимум до есента на 2015та),така че дано се получи шоу,да има тръпка,емоция,интрига докрая.

Пък квото - такова :)

Е тва е.

Скоро(поне един сезон) няма да гледаме такива мачове, пък не ми се отпада от псж или атлетико. Да излизаме срещу Байерн, да усетим тая тръпка да играем срещу европейския първенец в два големи вечерни мача, да си направим кефа като фенове, пък каквото сабя покаже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тиаго с частично разкъсване на кръстни връзки на коляното, аут за 2 месеца. И без него имат класни централни халфове, но все пак испанчето им беше много важен играч тоя сезон. Определено бонус за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Янузай задалжителен,като гледам май е единствения който може да измисли нещо различно и да се надиграва 1 на 1 със защитник,айде и Рууни Редактирано на от AtanasM86

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена