Jump to content
Viper

Manchester United 0-3 Manchester City

Препоръчани публикации

Средняк! И никога няма са бъдем повече от това, докато Мойзи е начело. Ще бъдем най-скъпия средняк.И ако постои още една-две години, влизаме във спиралата на Лузърпул! Да не се окаже накрая, че империя градена с десетилетия, може да се срине с едно грешно решение и ината да държиш на него!! P.S Убеден съм, че отбора щеше да играе по-добре под мое ръководство.Поне аз за разлика от тоя, нося страстта и емоцията Ман Юнайтед.Ние реално се предаваме вкарат ли ни гол. Независимо, че е бил в 40тата сек. Усеща се, че няма дух и няма желание! Все още съм на мнение, че преди Мойс трява да си тръгнат някой скъпо платени неблагодарници, но чакайте да видите как ще го разкостя (и не само аз), когато изхарчи 100++ млн. още и другия сезон след 10тина мача агонията и незнаенките продължават. Ще отида и лично ще скъсам банерите Избрания и Вярваме в Мойс. Редактирано на от Souljah

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То тука пълно с клоуни,Мойс остава поне още един сезон.Какво ревете едно и също толкова месеца не мога да разбера.В този клуб има кой да мисли да преценява и да уволнява,Един нулев сезон и всички ревнаха взеха да се отказват да гледат мачове и от отбора.То си личи и по темите колко останаха истинските фенове,още 5 сезона ако не вземем купи ще останат само заклетите фенове.С оглед на състава резултата според мен е нормален,Мойс да прави до края на сезона каквото иска все е тя вече но се надявам в ШЛ да се представим достойно.Няма смисъл да играеме ЛЕ това са излишни мачове който само изтощават играчите.За мен и другия сезон може да е нулев,ще имаме много нови играчи или ако не могат да се купят подходящи ще се наложи да играем с доказалите се че не са за нашия отбор играчи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мърро, мъррооо, и ти ли си от тия, дето трепят "мухите" с ядрена бомба?...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мъро и той е от заклетите, истинските фенове, които са закърмени с идеите на бедния, работнически клуб от Манчестър :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То тука пълно с клоуни,Мойс остава поне още един сезон.Какво ревете едно и също толкова месеца не мога да разбера.В този клуб има кой да мисли да преценява и да уволнява,Един нулев сезон и всички ревнаха взеха да се отказват да гледат мачове и от отбора.То си личи и по темите колко останаха истинските фенове,още 5 сезона ако не вземем купи ще останат само заклетите фенове.С оглед на състава резултата според мен е нормален,Мойс да прави до края на сезона каквото иска все е тя вече но се надявам в ШЛ да се представим достойно.Няма смисъл да играеме ЛЕ това са излишни мачове който само изтощават играчите.За мен и другия сезон може да е нулев,ще имаме много нови играчи или ако не могат да се купят подходящи ще се наложи да играем с доказалите се че не са за нашия отбор играчи.

:shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ок, ние сме клоуни. А ти си едно безмозъчно и заблудено същество, което най-наивно подкрепя човекът, който унищожава отбора ни.
В крайна сметка ние сме реалисти и повечето от нас още от втория месец знаем, че тоя изобщо няма да го бъде. Та такива коне с капаци като тебе са ми най-забавни, продължавай да си живуркаш в твоя измислен свят, в който дядо Коледа съществува и Мойс е добър мениджър, достоен да води Манчестър Юнайтед. Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мъро и той е от заклетите, истинските фенове, които са закърмени с идеите на бедния, работнически клуб от Манчестър

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

То в тоя форум се подвизават най-големите британци, известни на човечеството, щом псуват чужденците на олд трафорд на "чужденци", може си направиш сметката :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То в тоя форум се подвизават най-големите британци, известни на човечеството, щом псуват чужденците на олд трафорд на "чужденци", може си направиш сметката :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Британци е ясно , че няма, но Циркаджии има доволно количество,,а вече освен супер компетентни специалисти, имаме и кандидат - мениджър да оправи Юнайтед

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никъде не съм споменавал позицията си спрямо Мойс но ми омръзна да чета едни и същи коментари.За разлика от повечето тука съм реалист и знам че никой не взема под внимание мнението на феновете.Единствения вариант да изгонят Мойс е всички играчи да го бойкотират, управата ако искаше да го махне щеше до сега да го направи, там не е България да влязат няколко другирани фена да го съблекат и да приключи всичко.Дано да се осъществи идеята на Бекъм и компания и клуба да мине в ръцете на хора на който им пука за клуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като ще говорим за циркаджия, поне да сочим в правилната посока, а?... Не ми трябва да съм грам компетентен като футболен мениджър или специалист, за да разбера, че Мойс е напълно неадекватен и изобщо не знае къде се намира. Преди мача с Ливърпул ги определи ония като фаворити на ОТ, след мача със Сити най-безцеремонно заяви, че в бъдеще Юнайтед ще се стреми да стигне тяхното ниво!!! Кои бяха тия и какви колосални постижения имат те, че ВЕЛИКИЯТ ЮНАЙТЕД да се равнява по тях?! Колко удивителни да сложа, не знам?!! Остави трагедията на терена, макар че точно тя е първата производна на Мойсовата лузърска психика и нагласа. Само за тия бисери, които ги ръси наляво-надясно без изобщо да влага капка мисъл чий имидж и интереси накърнява, заслужава най-безцеремонен шут в г*за. Освен това се взе за богоизбран, богопомазан и незаменим. Едва ли не той може да си играе на чичо Доктор с Юнайтед както му скимне, понеже имал 6-годишен договор. Значи хем се скатава като мишка, трепери като лист и мигом се признава за победен щом зърне първия по-сериозен съперник, хем в останалото време наглее самонадейно и се прави на мъж. Пред кого бе, като целият свят те гледа колко си несъстоятелен и неадекватен!? Така че я да кажат тия прословути защитници на Мойс - които така сляпо го защитават - кой е циркаджията и какво точно защитават те? Интересите на клуба, традициите, духа, силната личност и институцията, която БИ ТРЯБВАЛО да е мениджърът на Манчестър Юнайтед?! Далеч не, защитават един слабохарактерен човек, който се мъчи да се надхвърли, но само с мъките ще си остане. Той просто не е годен за предизвикателството, никога не е бил, никога няма и да бъде. Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като ще говорим за циркаджия, поне да сочим в правилната посока, а?...

Не ми трябва да съм грам компетентен като футболен мениджър или специалист, за да разбера, че Мойс е напълно неадекватен и изобщо не знае къде се намира. Преди мача с Ливърпул ги определи ония като фаворити на ОТ, след мача със Сити най-безцеремонно заяви, че в бъдеще Юнайтед ще се стреми да стигне тяхното ниво!!! Кои бяха тия и какви колосални постижения имат те, че ВЕЛИКИЯТ ЮНАЙТЕД да се равнява по тях?! Колко удивителни да сложа, не знам?!! Остави трагедията на терена, макар че точно тя е първата производна на Мойсовата лузърска психика и нагласа. Само за тия бисери, които ги ръси наляво-надясно без изобщо да влага капка мисъл чий имидж и интереси накърнява, заслужава най-безцеремонен шут в г*за. Освен това се взе за богоизбран, богопомазан и незаменим. Едва ли не той може да си играе на чичо Доктор с Юнайтед както му скимне, понеже имал 6-годишен договор. Значи хем се скатава като мишка, трепери като лист и мигом се признава за победен щом зърне първия по-сериозен съперник, хем в останалото време наглее самонадейно и се прави на мъж. Пред кого бе, като целият свят те гледа колко си несъстоятелен и неадекватен!?

Така че я да кажат тия прословути защитници на Мойс - които така сляпо го защитават - кой е циркаджията и какво точно защитават те? Интересите на клуба, традициите, духа, силната личност и институцията, която БИ ТРЯБВАЛО да е мениджърът на Манчестър Юнайтед?! Далеч не, защитават един слабохарактерен човек, който се мъчи да се надхвърли, но само с мъките ще си остане. Той просто не е годен за предизвикателството, никога не е бил, никога няма и да бъде.

+1000

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като ще говорим за циркаджия, поне да сочим в правилната посока, а?...

Не ми трябва да съм грам компетентен като футболен мениджър или специалист, за да разбера, че Мойс е напълно неадекватен и изобщо не знае къде се намира. Преди мача с Ливърпул ги определи ония като фаворити на ОТ, след мача със Сити най-безцеремонно заяви, че в бъдеще Юнайтед ще се стреми да стигне тяхното ниво!!! Кои бяха тия и какви колосални постижения имат те, че ВЕЛИКИЯТ ЮНАЙТЕД да се равнява по тях?! Колко удивителни да сложа, не знам?!! Остави трагедията на терена, макар че точно тя е първата производна на Мойсовата лузърска психика и нагласа. Само за тия бисери, които ги ръси наляво-надясно без изобщо да влага капка мисъл чий имидж и интереси накърнява, заслужава най-безцеремонен шут в г*за. Освен това се взе за богоизбран, богопомазан и незаменим. Едва ли не той може да си играе на чичо Доктор с Юнайтед както му скимне, понеже имал 6-годишен договор. Значи хем се скатава като мишка, трепери като лист и мигом се признава за победен щом зърне първия по-сериозен съперник, хем в останалото време наглее самонадейно и се прави на мъж. Пред кого бе, като целият свят те гледа колко си несъстоятелен и неадекватен!?

Така че я да кажат тия прословути защитници на Мойс - които така сляпо го защитават - кой е циркаджията и какво точно защитават те? Интересите на клуба, традициите, духа, силната личност и институцията, която БИ ТРЯБВАЛО да е мениджърът на Манчестър Юнайтед?! Далеч не, защитават един слабохарактерен човек, който се мъчи да се надхвърли, но само с мъките ще си остане. Той просто не е годен за предизвикателството, никога не е бил, никога няма и да бъде.

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове