Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

West Ham United 0 - 2 Manchester United

Играч на мача  

52 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Еееееееееееееееееееееееееееее, най-накрая видях това, което исках да видя в продължение на целия сезон Кагава Мата и Руни в атака. Мойс толкова ли беше трудно? Мислех, че контузията на РВП ще ни довърши отвсякъде, но без него отбора ми харесва повече. Мисля че Сити този път ще имат проблем. Мисля, че това ще е момента да възродим Олд Трафорд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Забавно - странното е, че и за двата гола полу - асистенции направи гмуркача :) Добра победа, уникален гол на Рууни, най - после добра игра от Фела.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-доброто представяне от началото на сезона! Креативност и скорост в атака и сравнително стабилна защита. Това вече е друга песен. Контузията на Ван Перси май ще отвори очите на Мойс за някой неща. Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обичам Кагава. Не че направи кой знае какво просто е мега пича. Мата Кагава Нани и отпред Рууни - дай им 3 мача заедно и другото ще е красота. Другото сте го казали. Всеки освен Гмуркача си свърши работата и съм доволен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първото полувреме спокойно можеше резултатът да е 5:0. Първо удара на Фелайни с глава, след това няколко положения на Рууни, Кагава и Мата. Отдавна не бях гледал толкова сполучливи бързи атака завършващи с удар. Мата<>Кагава<>Рууни :mood (28): Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Класна победа , но вече не видя ли серия от победи и то срещу сериозни съперници , каквито са Шити и Байряма , не вярвам , че ще стане тенденция , така че , ако ще паднем следващия мач пак ... А гола на Руни (първият) - класика в жанра , бяхме позабравили тези негови изпълнения в последно време. Редактирано на от Champ20ns

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер мач! Спокойно, с владеене на топката и инициативата си взехме мача. Затвърждава ми се мнението, че Рууни си е у дома на върха на атаката. Може да играе зад нападателя, като крило, като полузащитник, но мястото му е на върха на атаката. Тук изниква въпроса, защо имаме 2ма нападатели от световна класа, а нямаме такива по крилата примерно? Иначе, Мата игра супер, Фелайни също, Кагава и Флеч направиха силен мач и вообще всичко вървеше този мач. Може би се получи едно отпускане по едно време, но защитата издържа. МОМ Рууни естествено, няма какво да го мисля.. ПП. И днеска четох нещо интересно, ако се гледат мачовете на чужд терен само, сме щели да сме първи :mood (36): Безобразие чак толкова да сме се затапили с мачовете на Олд-а..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

УБА-та едва 2 победи като гости :mood (36):

За едната ДВД пуснаха даже :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/0gKhpqLfpGI

:mood (17): Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много хубав мач се получи. Много бързи подавания и спокойни владеения на топката. Дано набараме до края този ритъм. GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рутинна победа без много усилия.Останах доволен от показаното на терена, но не мисля, че е удачно да летим в облаците, заради победа над Уест Хям. Ех, ако взимахме и мачовете си на ОТ срещу средняците по този начин.. Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this