Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 3-0 Olympiacos Piraeus

Играч на мача  

89 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Ей, можели да играят и с хъс бе. Ма трябва ли ножа да опре до кокала за да се вдигнат малко. За кво ги взимат тия милиони. Доволно, а още по-хубаво е усещането когато ромеи ядат бой :mood (17): Мощно към 1/4 финала! Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Първия мач от сезона, който ми хареса.

Е първия със Слонси и втория с Леверкузенси бяхамного добри също.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам намерение да ръся суперлативи относно срощния мач.Доволен съм от резултата, но не и от играта, която доста ни куцаше.Реално нямахме много положения, до голяма степен класата на Перси ни спечели мача.Впрочем паля свещи всичко да е наред с него, не можем да си позволим да го загубим за предстоящите така важни 1/4 финали.След всичките тези резили някак ми беше безразлично, че с толкова мъка отстранихме гърците, според мен отбор от нашия калибър трябваше да си осигури продължаването още в първия мач.Мойс е толкова голям длъжник на отбора, че дори и оставащите мачове до края на сезона да играем с такъв хъс и енергия, пак няма да поправи злините, които ни причини тоя човек. Окупирането пред наказателното ни поле след като поведохме с 3-0 няма да го коментирам, все пак няма какво друго да очакваме от мениджър без никакви топки и с лузърски характер и манталитет. П.С Моля истинските фенове и витаещите в облаците да не ми се нахвърлят, това е моето мнение и не ангажирам абсолютно никой с него ! П.С 2 Гигс е феномен ! Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен играта изобщо не ми хареса. Бяхме изкючително стихиини и неорганизирани в защита. Мога да кажа, че Де Хея ни извади мача с онова двойно спасяване. И при трите гола имахме голяма доза шанс, а рядко правехме добре прганизирани атаки. Валенсия беше трагичен за пореден път, но браво че показа мъжество. Евра този сезон в защита просто запълва бройката. Думите за Перси, Рууни, Де Хея и Гигс ненужни, просто класа. Всички други играха под нужното ниво. Просто като цяло изключително разпасана игра. Всеки си играе каквото си знае и няма грам сработване между отделните единици.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На кое да се радвам, приятел?!?
С тази игра дори и считания за най - слаб от отборите, останали в надпреварата - ПСЖ, ще ни разглоби!

Имам чувството, че повечето, които са в този форум, не гледат футбол и други отбори освен Ман Юнайтед.

като гледам какви отбори останаха ... единствените преодолими съперници са Борусия - поради големия брой контузени; и Атлетико,които в мачовете с Милан не показаха кой знае какво... въпреки гръмката победа с 4:1 в Испания , италианците имаха своите шансове при 1:1 .

Но ако Юнайтед изтегли ли "късата клечка" и се падне с някой измежду -ПСЖ,Реал,Барса или не дай си Боже Байерн, които още не са забравили 1999г. ; тогава нещата си отиват на гавра!!!

Дано не съм прав , но как да съм оптимист след като снощи след 60-та минута , отборче като Олимпиякос ни навря в наказателното ни поле и 30 мин. гледах опълчение и безцелно изритване на топката на посоки ..... !!!!
Вместо да затвори мача с 4 гол , отборът се прибра в глуха защита... , снощи се получи , но сега вече останах мн мн сериозни отбори , които от половин ситуация ти вкарват 2 гола.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде да кажем и някоя добра дуам за Карик. Отне много топки и що годе диктуваше играта предвид че това бе оставено на Гигс. Имаше няколко моменти при които задържа топката и се измъкна от кофти позиция в нащо поле и от там тръгваше атака. Нека не забравяме и него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик за първи път от доста време ми хареса. И на него му спадна формата, което е нормално и той е на възраст. На мен най-голямо впечатление ми направи Уелбек. Играеше нахъсано, гонеше като луд и доста пъти с добра техника се измъкваше от противниците. Е имаше си и неговите моменти с "спъването в топката", ама нормално за него. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дани винаги се раздава. не винаги му се получава и след успешен финт тръгва за втори вместо да подава. Но токлова си може. поне са липса на желание и борба не може да му се отрече. Имаше момент в който Гигс отиваше вляво Дани в центъра а Рууни се дърпаше назад. Това и при САФ сме го виждали. Хубаво е с подходящи изпълнители е добва идея.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаше момент в който Гигс отиваше вляво Дани в центъра а Рууни се дърпаше назад. Това и при САФ сме го виждали. Хубаво е с подходящи изпълнители е добва идея.

Ние снощи пак при САФ го видяхме това нещо :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз тва си помислих. В ШЛ все още той дърпа конците. Дава първия мач на Мойс и втория оправя бакиите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз тва си помислих.

В ШЛ все още той дърпа конците. Дава първия мач на Мойс и втория оправя бакиите.

Аз викам от 1/4 финалите тоя експеримент да спре, че не знам как ще му се отразят на крепката възраст един отличен 6 от Реал М или Байряма :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единствено не ми хареса,че 35 мин. преди края върна целия отбор отзад,тоя и с Пирин ГД да играе ако поведе с 1:0 ще паркира овтобуса.

Само дето даже по телевизора се видя, че Мойс няколко пъти ги призоваваше да изтеглят отбора напред, но самите футболисти останаха по-назад и това съвпадна и с щурма на Олимпиакос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз мисля, че е редно се зарадваме на тоя мач и да спрем с критиките по Мойс. Нито очаквам някаква генерална промяна в играта, нито очаквам изведнъж шотландеца тотално да си е сменил философията, ама па е факт, че направихме силен мач. И конкретно оня ден Мойс рискува с пускането на Гигс, което му се отплати. Мога само да предполагам какво щеше да се случи ако бяхме отпаднали, а Гигс беше играл слабо. Така че се порадвайте на тая победа и класирането, щото не знаем колко още поводи ще имаме тоя сезон :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само дето даже по телевизора се видя, че Мойс няколко пъти ги призоваваше да изтеглят отбора напред, но самите футболисти останаха по-назад и това съвпадна и с щурма на Олимпиакос.

Да, ама кой да гледа

#оставка и тва е! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе само в ШЛ този сезон показваме лицето,което сме свикнали да гледаме. Като изключим първия мач с маляките - на реванша и в групите сме си много на ниво. Нямам нищо против да ни подценят всички докрая :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Да, ама кой да гледа

#оставка и тва е! :mood (17):

Значи футболистите не го слушат,още по зле.Аз не вярвам ако бяхме със САФ или дори някой друг добър доказал се треньор 35 мин. да играм глуха защита,а не е като да нямаха положения да вкарат Олимпиакос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пълни глупости. Сякаш при Сър Алекс не сме имали мачове, в които да се затворим последните 20 мин. и да свърши инфарктно мачът.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

RvP has been ruled out up to 6 weeks with a knee ligament injury.

Van Persie will miss, West Ham, Man City, Villa, Bayern (x2), Newcastle & Everton.

Някой друг виждал ли е такава информация? Това е от източник във Facebook, не е потвърдена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След жребия вчера: Бедни, бедни Мойсонски, защо не падна (с повече) при Атина :mood (35): За първи път тоя сезон ни покри късметът. Честно казано, имаше повече желание, футболно не бих казал, че въобще играхме нещо особено, след като някви маляки създадоха на наш терен повече чисти голови положения... Добре, че беше Де Хея, защитата ще доведе това момче до тежки форми на депресия в скоро време. Дори пътните конуси по магистралата не ги задминават толкова бързо, колкото Евра на бека... Мач на мускули и желание, и добре, че ония не си вкараха 1 от 5-6те чисти положения, които създадоха, същата работа може и Паоло Ди Канио да свърши като треньор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, обещах за аватара, няма как. Чакаме сега и Вито да се завърне :mood (17):

Няма как Публикувано изображение Нова оферта - стоя цял сезон с Вито ако стигнем финала в ШЛ или въобще се класираме в зона ШЛ Публикувано изображение

За мача - няма такъв кеф. Бях забравил кво е да се порадваш на Юнайтед да го е*а. Да викаш от кеф, а не от нерви. При Сърчето тия мачове с отбори от Източна Европа бяха протоколни абсолютно винаги, както и да е.

Браво на отбора, всички играха пределно мотивирани до вкарването на 3-тия гол, след това вече спуснаха оборотите, но пък и ни вързА доста, щото ония имаха ебати положенията... Де Хея - Бог.
Много футболисти впечатлиха, но искам да отлича Гигс, който беше титаничен, колкото и да беше пенсиониран и псуван в последно време, Ван Перси, който беше страхотен и много хладнокръвен, също отписан и изгонен от отбора. Л.А.Валенсия също заслужава адмирации за мъжката игра и огромното себераздаване. Рууни и той. Абе изобщо целия отбор си свърши работата.

Жалко за РВП, тоя дебил как го изхака в коляното, нямаше никва нужда от тва. Според мене тва беше и края на сезона за РВП, важното е, че поне напомни за себе си.
Силно смятам, че Сър Алекс има пръст в тая победа, но нека се порадваме на може би единственото хубаво нещо, което се случи тоя сезон след покупката на Мата. Честито на всички. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this