Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

Manchester United 3-0 Olympiacos Piraeus

Играч на мача  

89 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Нека отдадем заслуженото и на Давид Де Хея! Моя играч на мача.

Моя също. Онова фамозно двойно спасяване при 1-0 ни остави в турнира. И дано Перси да е ОК и да не е нещо сериозно и да е на линия за 1/4 финалите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също гласувах за Давид като играч на мача. П.П. Убеден съм, че инженера на днешната победа е шотландец, но не тоя дето ми е на аватара.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Speaking to Sky Sports, Moyes said; ‘It (the injury) doesn't look that bad. It may have been just a knee in the back.'

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Ван Перси задължителна пейка, Ван Перси аут от отбора." Мойс да иде да му целува краката, че му отърва кожата. За пореден път си пролича кой е най-важния играч в тоя отбор, надявам се за напред да стихнат малко тъпите искания Ван Перси да е резерва или продаден.

---

Тая победа е за всички, които чакаха Юнайтед да отпадне ! :champs (14):

Тая победа е за всички, които оплюха, изхвърлиха на резервната скамейка и изгониха от отбра най-добрия му играч. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Приятел, отпусни душата, поне днеска се зарадвай. Тия неща можете да ги пишете по всяко време. :)

На кое да се радвам, приятел?!?
С тази игра дори и считания за най - слаб от отборите, останали в надпреварата - ПСЖ, ще ни разглоби!

Имам чувството, че повечето, които са в този форум, не гледат футбол и други отбори освен Ман Юнайтед. Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Jeff Stelling on Ryan Giggs:

"You don't bring out the Rolls Royce out of the garage very often but when you do, it purrs."

Честита победа! Днес се раздадоха момчетата, браво на всички! Само не ми хареса, че лесно минаваха Евра.
Де Хея е най-постоянния ни играч този сезон! Много е добър. Ако се сработят и защитниците пред него...
:champs (18): :sir-giggs:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колега, горе-долу съм съгласен с това, което си написал, но поне днес - недей да го пишеш. Повече от ясно е, че нещата не са се оправили. Известно подобрение се видя, на фона на цялата покъртителна мизерия, поне по отношение на скоростта, хъса, мотивацията, настървлението. Съставът подлежи на подобряване и обновяване, особено на определени позиции (да не подхващаме едни и същи приказки пак), стилът на игра е далеч от изчистен и блестящ. Но в момента Юнайтед се нуждае преди всичко от подобрение в резултатите, дори и да се постигат с доза шанс; подобрението в играта ще дойде едва тогава, когато футболистите си върнат самочувствието и увереността. Днес поне бяха вдъхновени, което не покрива всички изисквания, но не е и малко.

Все пак настоявам да видя някакво устойчиво подобрение, пък било то и минимално, преди да си помисля дори да сменям подписа. Стъпка по стъпка, но вече трябва да се излиза от блатото. Стига с това киснене вътре, гъбясахме още лани...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не можах да гледам мача, но ми беше достатъчно да си направя заключения. Първо: АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА 3 наааа 0 аааааааааааааааааааааааааааааа :mood (35): Второ: Спечелихме мача, благодарение на отбора. Дадоха не на макс и общо взето всичко е по план. Изнервих се на Валенсия, че не излезе от игра, но всъщност той показа много голямо желание. Аз май не го видях много да прави смислени неща, но се раздаде. Вижда се, че отбора не е толкова сакат(е да де, Валенсия беше с 1 око и 1 крак, но.. :mood (17): ) и има надежда, при един силен тре... Трето: Ииии накрая айде дай да водим 3:0 и да направим най-гениалното....Да се приберем да пазим резултата...До последно се молех, като се прибера да не видя 3:1 или 3:2...Просто не виждам как ще се промени това в Мойс, да се научи да не спира играчите и да ги оставя докато не натикат 5-6 гола...Да е сигурно, а не да се оставя и да се чака да мине мача на косъм. Ето този лузърски стил... Аз общо взето го казах, взимаме този мач и продължаваме в ШЛ, падаме някой от другите, Мойс си заминава, Сър-о или Гигси треньор до края на сезона и взимаме ШЛ ! BELIEVE

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С нашия късмет сега Перси ще е със скъсани коленни връзки и ще е аут 6 месеца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С тази игра дори и считания за най - слаб от отборите, останали в надпреварата - ПСЖ, ще ни разглоби!

Не мисля, че точно ПСЖ са най-слабият четвъртфиналист. За мен Дортмунд са значително по-подходящ съперник. Парижани имат много качествен отбор и по двама играчи за всеки пост, докато вестфалци страдат от контузии и преумора/слаба форма на основни футболисти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
МОЖЕЛО !!! като играят със желание и хъс всичко е възможно ,но рядко става деба... Браво все пак поне ШЛ ни остана.Много важен успех дано си повярват.. ПСЖ далеч не са най-слабия отбор...даже ги слагах поне аз пред Атлетико,Борусия,Челси и нас не искам Барса,Реал,Байерн или ПСЖ...друго всичко е победимо при нагласа като днешната.. четвърфиналите ще са яко лудница. Перси дано е добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
браво на момчетата-показаха характер :champs (14): мом-де хеа-това момче е като тигър-такъв рефлекс има-че просто те оставя без думи---руни и перси са ебати тандема-двамата могат да разплачат майката на всеки един отбор-гигс-квото и да се напише е малко-валенсия направи мача на живота си-за мене момчето има място в отбора-дано ван гол-е на линия със шиитите :mood (20): а и да не забравя-КУ------РРРР ЗА ливърпул :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Показаха желание за игра , каквото скоро не е имало . Все пак обаче отстраняваме Олимпиакос . В първенството още не съм ги видял да играят така момчетата , но и може и да не ги видим да повторят това представяне . Дано пренесат това настроение и в Англия , за да не сме боксова круша до края . Снощния мач ме навежда само на една мисъл , че играчите не искат Мойс и затова нямат никакво желание за игра в Лигата .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Веднъж и на нас да ни върже. Късмета ни покри на моменти, но като цяло дори те имаха по-чистите положения за гол, което не е нормално. Определено резултата заблуждава и при един гол в края, отново тука думата "оставка" щеше да преобладава. За 1/4 финалите, нека видим жребия и ще говорим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евала, значи можело !!! Само да не бързаме с розовите очила, нищо толкова не се е променило. Аз даже не съм свикнал след победа над отбор от ранга на гърците да е такава радост тука, резонна победа трябва да е това. Сега само не германците ( не жълто-черните, другите ), въпреки че можем срещу всеки да се вдигнем и да играем нашата игра, все пак това е елиминационен турнир и винаги имаме шанс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпреки всичко и всички Юнайтед е сред топ 8 в Европа! Там, където винаги ни е било мястото. Гърците не бяха сериозен съперник, но след кошмарен първи мач се върнахме от Ада.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво, раздадоха се много. Перси и Де Хеа титани. Интересно ми е дали това е единичен случай. Според мен следващите 2 мача са ключови да видим дали наистина ще има трайно подобрение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След резила срещу Ливърпул някак не можах да се нарадвам много от снощната победа. Все пак евала на момчетата, че си свършиха работата. Твърде много се затворихме в края и можехме да си изпатим, но защитата се справи. С интерес очаквам жребия за 1/4 финала.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо да кажа, браво на момчетата. Не се спряха, докато на таблото не пишеше 3:0. Перси и ДДХ - много големи!!! За Гигси, каквото и кажа ще е малко :sir-giggs: Второ, за пореден път правим резултата, който ни устройва и паркираме рейса отзад. Да, при Съра в повечето случай ставаше, но сега е друго. Според мен тряваше да вкарат 4ти гол и да я няма паниката от евентуален гол на гърците, който ако не беше ДДХ щеше да дойде... Трето и най-важно. Аз съм реалист и не знам дали повечето осъзнавате, но следващият ни съперник ще е доооста класи над гръците. Единствено фактът, че ПЛ е мираж за нас в момента, може да накара да светна лампичката на Мойсчо, че трябва да насочи всичките си възможни усилия към ШЛ и с доза късмет ала Челси да направи нещо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито класиране на 1/4 финал. Въпреки трагичния сезон който правим се озовахме сред 8-те най-добри отбора в Европа.Разбирам радостта ви,все пак това беше един от малкото ни добри миговев през този сезон,но нека не се заблуждаваме и не литваме в облаците.Отстранихме може би най-слабия съперник с който можеше да играем на 1/8 и то го остранихме с много мъка.Да не говорим,че след 55 мин. се прибхраме в глуха защита и отново показахме неувереността която показваме цял сезон,и само добрите намеси на Де Хеа и неспособността на Олимпиакос да вкарат гол ни спасиха. Ако играхме срещу някой малко по-кадърен отбор не виждам как щяхме да ги удържим(справка - Ливъруул ни нашиха само преди 4 дни). Въпреки това заслужаваме да се порадваме малко и ние.Надявам се контузията на ван Перси да не е сериозна,защото снощи той показа,че когато реши - играе. Надявам се на късмет при жребия и дано се паднем с Борусия Дортмунд.Не,че сме фаворити срещу тях,просто те имат много контузени играчи и определено не са във форма за разлика от останалите отбори на 1/4 финал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само най-добрия английски отбор е в състояния след 0:3 срещу кръвния враг да разгроми отбор от 16-те най-добри на Европа. Т'ва е да си Манчестър, тва е да си Велик!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един от малкото мачове в които футболисите излизаха крайно мотивирани за победа, и се бореха за всеки сантиметър от терена. Дори и да не бяхме продължили, аз щях да съм щаслив от това което видях като хъс и игра в този мач. Ако целия сезон бяхме играли така, сега мижеше да се борим за 1 място.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this