Jump to content
Viper

Manchester United 0-3 Liverpool

Препоръчани публикации

Направо ми правите густото като ви чета глупостите тука. Т'ва е форум, т.е. всеки има право да изразява мнението си, като никой не е длъжен да го чете или да се съобразява с него. Миналата година по това време го казах, пак го казвам и дано през следващите 10тина години пак да е така. Незаслужавате тоя отбор! Абсолютни глезльовци! 10 години без титла в средата на класирането с епизодични класирания за Европа! Имаме нужда да се изчистим от вас - красива игра, тики-така, пасчета, путки-майни!
Любовта към тоя отбор не се измерва в титли, купи, медали и т.н. Ама как да го разберете?! Събирате се с приятели, гледате мача, подкрепяте го (или доколкото може да се подкрепя пред ТВ-то) и се радвате, че сте фенове на тоя отбор. Да идва нов треньор, да му дават 200М и да прави отбор? -това ли искате.... ама нормално е, да, като се има на предвид факта че сигурно тея, които сега плюете Мойс, сте подкрепяли и тва подобие на отбор от Разград.... ама друга тема.
Били сме счупили всички негативни рекорди. Имали сме най-слабият сезон от нз си колко години. На кой му пука въобще?! Глазгоу играеха в 4та дивизия и на 1вият им домакински мач имаше 50 000 на стадиона - подкрепящи и обичащи тоя отбор. Това ни липсва на нас! - мениджър, скъпи наемници, купи .. - не, а именно хора които отиват на стадиона да подкрепят! А не такива лиглювци като вас, които да се снимат и да чоплят семки.
Искали красива игра, голове, шампиони с 10 точки, скъпоплатени звезди... пълни глупости!
САФ е мислил дълго преди да избере на кого да подаде щафетата, затова и шефовете го оставиха той да направи тоя избор. Какво очаквате от човек, който никога не е печелил нищо? Човек, на който целите пред него са били "в горната половина на таблицата" и евентуално пробив до Европа? Ще чакаме - сезон, два, три, 10, колкото трябва... ще го махнах, ще дойде друг и той ще се провали, ще минат 10-15 години. Но ние пак ще бъдем на върха, защото сме Юнайтед! ...запомнете това! Но с тая разлика, че на стадиона до последната минута и дори след неговият край ще има хора, които ще си оставят сърцето и душата за отбора.... а не като сегашните чалми, азиатци, негри и разни други екскурзианти! Ае със здраве!

Ние си обичаме и подкрепяме отбора и повечето дори ще го правим ако изпадне и в конференцията! Това,че коментираме колко зле е спортно-технически не означава,че не го подкрепяме! Защото ако имаш син примерно и го обичаш и подкрепяш означава, че няма да имаш нищо против той да е наркоман? Нали го обичаш и подкрепяш?

п.п. не разбирам, защо хора, които пишат мнения - патоси критикуват хора, които във футболен форум коментираме спортно-технически как стои отбора?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защото ако имаш син примерно и го обичаш и подкрепяш означава, че няма да имаш нищо против той да е наркоман? Нали го обичаш и подкрепяш?

Ох тука очаквам солен коментар. :mood (36):
Да видим от кого :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страшно сравнение направи :facepalm: Дори не знам как да ти отговоря :blink: Детето ти расте пред теб, пич, ти отговаряш пряко за него, възпитание и всичко... вече какво ще стане с него като порасне, не може вечно да го държиш за ръка и да казваш "тате, не бива така да правиш". К'вото и да стане, винаги си подкрепяш децата, т'ва ти е семейството , в смисъл не - "давай, друсай се животно", ами нали, разбираш винаги ти пука за тях... С отбора е абсолютно различно. Не ми пука дали ще играем в Европа, в Лига 1 или ще станем като Аякс. С доста по-различни виждания сме за нещата. Тука повечето гледаМе Юнайтед от ерата на успехи и величие, но няма винаги да е така... Всеки отбор изпада в трудни периоди и вероятно сега ни предстои един такъв. Бъди си винаги с отбора и го подкрепяй докрай, без значение всичко останало! Преди около 10тина години се пишеха абсолютно същите неща и за сър Алекс - изкуфял старец, абсолютно свършил с футбола, дал всичко на отбора и да си ходи и т.н. След години като говорим за Мойс, надявам се да не се скриете и да избягате... като повечето, които ги няма вече ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Форум Айдъл разликата между теб и него и теб и мен е,че ние подкрепяме отбора НО ни пука дали ще играем в Европа или Лига 1,а ти подкрепяш отбора и Не ти пука дали ще играем в Лига 1 или ВЛ както казваш.Аз не знам,защо подкрепяш отбора след като не ти пука какво ще стане с него? Редактирано на от AtanasM86

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да си мазохист, за да не ти пука дали отбора играе в ВЛ и се бори за титлата или в Лига 1 и се бори за... нищо :( На Мойс му се даде всичко - искаше Рууни - подписа за 70млн някъде, иска Мата - айде и него за 40, като не е играл 50% от мачовете и реално струваше по-малко. Даде му се и 2 пъти по-голяма заплата от Челси. Аз не виждам какво има да се плюе по ръководството, не и вмомента. По Мойс вече също няма защо да се говори. Просто той си има едни разбирания и това е. За него добра игра означава много различно нещо, от това което ние искаме да виждаме, а ако трябва да съм честен, и за доста от ръководството е така. Аз не вярвам да има обаче толкова глупави хора и да чакат Мойс 6г, но не вярвам и да бъде уволнен преди края на сезона - просто няма смисъл, а и особено ако не продължиме в ШЛ вече наистина няма логика да се уволнява Мойс и да се търси сега нов, което да увеличи напрежението в/у играчите още повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Форум Айдъл разликата между теб и него и теб и мен е,че ние подкрепяме отбора НО ни пука дали ще играем в Европа или Лига 1,а ти подкрепяш отбора и Не ти пука дали ще играем в Лига 1 или ВЛ както казваш.Аз не знам,защо подкрепяш отбора след като не ти пука какво ще стане с него?

Ми явно имаме различно тълкувание на думата "подкрепа". За нас подкрепа означава да помагаш по какъвто и да било начин, независимо какво се случва в клуба. В случая говорим за морална подкрепа, защото нито наливаме пари в тоя клуб, нито помагаме чак толкова по някакъв материален начин на клуба. Непрекъснатото натякване на грешките, непрекъснатия натиск, плюене то играчите, ръководството, уволняването на треньора за мен не е ама абсолютно никаква подкрепа, да не кажа точно обратното. Защото това рефлектира пряко върху клуба. Всички в Юнайтед четат сайтове и форуми и виждат каква е фенската нагласа и каква подкрепа получават в момента. Всеки вижда и чува на стадиона как прословутите 5% иначе мислещи и подкрепящи новия си хвърлят далаците от пеене на песни, докато останалите 95% трезвомислещи реалисти са отишли, за да си направят по една снимка. С цялата тази помия, вие не правите нищо друго освен да вредите на клуба. Нещата са навързани.

Понеже давате разни бледи примери с роднински връзки, ще дам и аз: Все едно детето ти да е слабо по математика примерно и ти постоянно да му крещиш, обиждаш, натякваш, че е тъпо и бездарно, та дори да го плашиш, че ще го изгониш и си осиновиш съседчето, че видиш ли то било по- умно и кадърно от него, вместо спокойно и търпеливо да седнеш и да разговаряш с него, да му дадеш напътствия, да го насърчиш и да му гласуваш доверие и ПОДКРЕПА. Абсолютно същото е. Не се правя на футболен разбирач, за разлика от вас, не ми набивайте думи в устата. Аз от футбол почти не разбирам, разбирам от Манчестър Юнайтед и го взимам прекалено присърце, за да си позволя да не го подкрепям безусловно.

И пак опираме на това какво представляваш като човек и каква ценностна система си си изградил. Обикновено това става след определена възраст, но за съжаление тук и не само има и по- възрастни, та чак и с деца, дето разсъждават по доста елементарен начин. Ма то най- лесното е да изкараш някой луд, трол, дебил и кво още беше, вместо да се опиташ да разбереш кво се опитва да ти каже.
И да неква изкукуригала баба и афектиран, изперкал дядка ги поставям на едно ниво с безграбначния интервюиращ ц*ганин, дето обикаля след мачовете, за да колекционира негативни изказвания срещу Юнайтед и да ги разпространява в нета. Още по- долу от чалмите и индийците на стадиона, дето мълчат като пукали и си тръгват 20 мин преди края на мача. Без подкрепа на трубините и в публичното пространство, няма как ония на терена да имат желание и хъс за игра. Дай да си вършим наща задача като фенове и да оставим ония в клуба да си вършат тяхната. Това не е форум на футболен клуб, това е една говорилня за футболни професори и фифа мениджъри с много свободно време и админи със слонски нерви.
Интересно ми е само така ли щяхте да плюете, ако имаше представител на клуба, който чете и пише във форума от време на време? Според мене да, щом ви се струва съвсем нормално да теглиш майните на някой и само след броени дни да се радваш на негов успех, все едно нищо не е било. Що пък да не го напсуваш в лицето, вместо зад гърба, нали си реалист и гледаш обективно на нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публиката е прекрасна на стадиона. Атмосферата я има. На играчите не им е пробелама, че нямат подкрепа от трибуните.

Хората си подкрепят отбора. След мач, когато за пореден път си гледал на Ман Юнайтед, който винаги е в атака, а някакво менте, което пази резултат от 0-2 на ОТсрещу ливърпул, то ако си фен, няма да преклониш главичка като овца на заколение, ми ще си ядосан, целия свят ще ти е крив и ще искаш да влезещ в съблекалнята и да пребиеш всеки един отговорен за тоя позор.

Аз не ви разбирам позицията, честно. Футбол без страст не е футбол. Аз не мога да цъкам с езин удобно седнал на дивана вкъщи и да се правя, че ми харесва мениджъра на Ман Юнайтед да гледа първо да измъкне нео от даден мач срещу средняк, отколкото да излезе с нагласата да ги убие на терена. И тука не иде реч за титли и купи. Последните идват когато отбора играе бърз и флуиден футбол, а за това трябва време. Но за да излезеш и да атакуваш до края не ти трябва нищо друго освен кураж.

Помните ли мача със Стоук от есента. Тогава си мислех, че това е повратния момент и Мойс е 1-1 със САФ, защото гледах отбор, който не се предава до последно. Оттогава насам обаче гледам дефанзивни смени дори когато не водим в резултата, изказвания от сорта "да усложним живота" относно отбори като УБА и страхлив Юнайтед на терена. Ебал съм ви философиите относно традициите.

Първата и основна философия в Юнайтед е атаката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публиката е прекрасна на стадиона. Атмосферата я има. На играчите не им е пробелама, че нямат подкрепа от трибуните.

Хората си подкрепят отбора. След мач, когато за пореден път си гледал на Ман Юнайтед, който винаги е в атака, а някакво менте, което пази резултат от 0-2 на ОТсрещу ливърпул, то ако си фен, няма да преклониш главичка като овца на заколение, ми ще си ядосан, целия свят ще ти е крив и ще искаш да влезещ в съблекалнята и да пребиеш всеки един отговорен за тоя позор.

Аз не ви разбирам позицията, честно. Футбол без страст не е футбол. Аз не мога да цъкам с езин удобно седнал на дивана вкъщи и да се правя, че ми харесва мениджъра на Ман Юнайтед да гледа първо да измъкне нео от даден мач срещу средняк, отколкото да излезе с нагласата да ги убие на терена. И тука не иде реч за титли и купи. Последните идват когато отбора играе бърз и флуиден футбол, а за това трябва време. Но за да излезеш и да атакуваш до края не ти трябва нищо друго освен кураж.

Помните ли мача със Стоук от есента. Тогава си мислех, че това е повратния момент и Мойс е 1-1 със САФ, защото гледах отбор, който не се предава до последно. Оттогава насам обаче гледам дефанзивни смени дори когато не водим в резултата, изказвания от сорта "да усложним живота" относно отбори като УБА и страхлив Юнайтед на терена. Ебал съм ви философиите относно традициите.

:mood (28): Заключете темата направо, няма нужда истинските фенове да оборват това мнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе хубаво си го написал и е вярно попринцип това нещо, но как реши че сме некви мирни овчици, които прекланят глава след незадоволителна игра и загуба на наще? Кво общо има едното с другото? Значи не си ли плюеш по отбора, значи няма страст в тебе :mood (17): . Бате, аз от години не гледам мач на Юнайтед и Чорбата навън, защото ставам много раздразнителен на най- малкия дразнител в заобикалящата среда и понякога стават големи сакатлъци. Нивото на адреналина по време на мач, понякога се налага да го давя в доволни количества бира и цигари. Бием ли, няма какво да ми изтрие усмивката и доброто настроение 2 дена след това. Паднем ли, два дена след това всичко и всички са ми едни такива антипатични и дразнещи, най- вече мрънкачите във форума.

Едит: И това на Трафорда е всичко друго, но не и адекватна атмосфера и подкрепа за отбор от ранга на Юнайтед. Жива пародия. Редактирано на от aleksandaram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове