Jump to content
Viper

Manchester United 0-3 Liverpool

Препоръчани публикации

абе може и да не е, ма който и да започва мача, трябва да изяде тревата. неприемливо посредствена игра от ВСИЧКИ.

Не мога да обвинявам никого персонално. Кой направил слаб или по-слаб мач, никакво значение няма. Тичаха, мъчиха, ма без отборна игра - толкова. Не знаят как да си подават, как да си помагат и подкрепят, на един от нашите с топката му влизат 3ма гада, а подкрепа няма никаква. В защита ни направиха дантелени с един-единствен прийом - елементарни извеждащи подавания към спринтиращия нападател. Толкова неориентирани, рискови и безпомощни в собствената пеналтерия, все едно са отбор от 2 дивизии по-долу.

Няма да се оправят нещата с Дейвид Мойс начело, не виждам как изведнъж цялата мизерна действителност ще се завърти на 180 градуса. Съжалявам, но не вярвам във феи, приказни герои и Дядо Коледа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе може и да не е, ма който и да започва мача, трябва да изяде тревата. неприемливо посредствена игра от ВСИЧКИ.

Така е, направо си е позорно. Но от друга страна когато мениджъра ти заявява открито, че ще прави чистка лятото, когато те пуска регулярно извън позицията ти, когато налага предвидим и муден футбол, когато не познава играчите си...то не е и толкова чудно.

Определено има проблеми на някои позиции, определено беше ясно, че сезона е нулев още миналия май, когато САФ се отказа. Но никой не е очаквал за 9 месеца да се превърнем в отбор от чергата на Сътън и Нюкасъл, да не говоря, че играем по-грозно от тях.

Конкретно за мача - първото стояхме прилично за отбор на Мойс, изглеждахме добре прибрани отзад, оставяхме пуля да владее. Грешката на Рафа обаче тотално ни дебалансира. За разлика от отбора на САФ, този на мойс няма никаква издръжливост и щом пада в резултата тотално се сбърква. Оттам нататък погрома второто беше ясен. Вярно е, че и клатенбърг помогна, ама дали дузпи или игра, резултата нямаше да е много по-различен. Пък и Рафаел си беше за гонене първото.

Формата на Рууни започна да спада много след като подписа новия договор. Яну също няма нищо общо с онова момче от есента, но пък и е прекалено да му слагаме такава тежест на тия години. Но като цяло дори Мата, който е от месец вече изглежда нещастен на терена. Не знам какво се случва в съблекалнята, но просто няма живец на терена, което истински ме плаши. Защото каквито и играчи да се докарат, няма ли план за игра и настроение - кел файда. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Формата на Рууни започна да спада много след като подписа новия договор.

Каква огромна изненада? Мисля, че всички тънем в пълен ступор и неведение как пък точно това се случи...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къде беше Валенсия,Ашли яЙинг,защо го няма Андерсон,как беше най-модерният рефрен-Мойс аут ли как? Мн слаба игра от Перси напоследък,сякаш се е изключил от действията на терена,освен това за критика са всички от старата генерация,мож еби щото са стари,мъчно ми е да ги гледам така,бех свикнал дъртите да отлежават като уиски...,ама отзад явно не важи отлежаването

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава си беше чук, но отново видяхме един беззъб отбор, който не показа грам мотивация. Винаги съм се дразнил, че в това дерби нашите никога не излизат с мотивация, която е присъща за подобен сблъсък, за разлика от онази сган, която и без шанс за нищо си излизат и се хвърлят на кръв. Подобно беззъбо представяне сме виждали и с Фъргюсън отстрани. Подобно хвърляне за всяка педя терен от лузърите сме виждали и при всеки техен треньор. Когато наш футболист е с топката, то веднага до него има 1,2 играчи на лузърите на два, три метра, когато е техен... най - близкия наш до въпросния играч е на едно 7,8 метра, за кво да си говорим просто. Споко, шампиони няма станат! За играч на мача трудно може да се определи някой, но за най - зле представил се... може би Карик или Янузай. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гейм, сет и мач! Това говори достатъно за разликата дори между двамата!

Rodgers on Moyes' claim MUFC were not favourites. 'I would never say that at Liverpool [at Anfield] even if I was bottom of the league'

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роджърс бая си му сипва от известно време . Жалкото е че е прав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
If you are happy with what you see, please don't watch football anymore turn it to rugby. This is the most important fixture for us and Moyes embarrases us once again. Take your Everton boy out Shit One and get out of my club. Тва е което имам да кажа Unconfirmed: Manchester United's board will hold an emergency meeting with David Moyes straight after the Liverpool game Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роджърс като цяло си е доста обективен. На моменти е мрънкало леко, ма сигурно е прихванал от Жозето, докато му е бил помощник :mood (17): Днеска след мача имаше пак доста точно интервю, каза за мача на ОТ миналия сезон, дето ги бихме 2-1 и говори за огромата разлика в поведението на своя отбор- как миналата година са загубили заслужено, че Юнайтед е бил определено по-добрия отбор и колко далече са били от Юнайтед игрово и точково и че сега се виждало колко са израснали и т.н. И е прав. Тоя сезон нямат нищо общо- съвсем друг отбор. Докато ние сме жалко подобие на отбор- пълен хаос и апатия на терена. За съжаление, тия подчовеи намериха добър мениджър и там проекта е многообещаващ. А ние сложихме начало един абсолютно неадекватен човек за тая позиция и сега тепърва ще ни трябва време да поправяме белите му. Само дано по-скоро Глейзър се оцеферят, та по-бързо да се почва процеса на изкачването обратно към челото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United have won as many points at home as Norwich this season (21), one more than Palace. They've scored as many goals at home (18) as Fulham.

Мисля, че няма нужда от коментар...

За мача - супер спасяване от Де Хеа [направо ми се реве за него с това, което се случва пред него на терена всеки мач и най-вече в защита], очаквах повече да ни бият, Стъридж възможно най-скоро в лазарета с всевъзможни контузии! Останалото е изписано и се знае отдавна....

К*р за тия, два за гостите!

UNITED!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще си позволя да цитирам едно мнение което ми попадна из нета някъде, преди около месец:

"For everyone laughing at Manchester United, allow me to tell you a story.

Railway workmen came together to play football once and dared to dream.
A dream to make something more of their lives.
That is Manchester United.
The team lost its first ever competitive game 6-0 to Bolton Reserves.
It got relegated in its second season of competitive football.
In January 1902, it was asked to shut down because of debts. It didn't.
Instead it came back up and won the league, a FA Cup and a charity shield 2 years later.
From 1922 to 1940, United were relegated again and again and again.
Faced with bankruptcy in 1931, United were on the verge of disaster again.
Instead, the team held on and fought on. Finishing 2nd in 1947, 1948 and 1949; 1st in '52, 55 and 56.
It won the FA Cup in 1948 and became the first English team to play in Europe.
It had to wait 41 years for glory.
A plane took off on February 6, 1958. To greatness it seemed. And came crashing down. 8 players died.
Facing despair and doom, the club fought on. It reached the final of the FA Cup that year.
Without a first team, it plodded on and rebuilt. 7 years later, as the fallen 8 smiled from above, the team
won the title in 1965 and 1967. And the European Cup in '68.
For 25 years it waited to win again, getting relegated, losing Managers and players as rivals laughed.
It didn't fall then either. A league title in 1992, a double in '93 and a treble in '99.
That is Manchester. Blood, toil, sweat and tears.
Our squad needs a reshuffle you say. Our tactics are outdated you say.
You laugh because you think we are down. You laugh because you think we are lost.
We smile because we have seen it all. We smile because we know we will ALWAYS be back.
Wins from incredible positions. Glory from the darkest despair.
We are Manchester United.
This is why I love this team.
We may not be the best team in the world, we may not be the greatest of them all but we are the most
inspirational team ever!
That is what separates us from others, we are a team to look on to.
I don't know, when we'll be back, maybe this year, maybe next, maybe in 5-10 years time,
but believe me down and out? Not a bit of it. We're never out.
And no, this is not blind faith, but belief. Man Red 4eva."

Помнете че футбол не се играе от вчера. Всеки отбор е изпадал в кризи, това че повечето от младите ни фенове не са го изпитвали и преживяеали, не значи че трябва да изпадат в крайности. Ако ще 100 страници да се изпишат, както се заканихте, нещата ще продължат да не зависят от писане по форуми. В тежки времена сме за клуба, но това няма да трае вечно. От феновете се иска подкрепа точно в трудните моменти, когато боли, когато сме ранени, да си припомним кои сме и да вдигнем гордо глава.
Ако утре ви е срам, значи не сте напълно уверени в подкрепата си към клуба. Срам не трябва да има. Не и от клуб като МЮ.
Някои хора имат прекалено къса памет, удивително къса дори.

Не можах да гледам мача днеска, бях на местния стадион за да подкрепя родния си клуб, който не е печелил никога титла в историята си, не е печелил медали в елита, не е печелил купата на България, изобщо не е печелил значим трофей, не е играл никога в европейски турнири, не е влизал в А група от 11 години, а за последните 5 години отпада във В група два пъти.

Някой иска ли да ме пита защо ходя всяка седмица да подкрепям този клуб, в продължение на 35 години? Или ще си отговори сам?

един по-здрав за скаузърите.
http://www.howmanypremierleaguemedalshasst...gerrardwon.com/
FergieSmile2JPG_thumb.png
:FergieSmile2JPG_thumb: Редактирано на от Gaffer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз ще си позволя да цитирам нещо:

Negatives:
7th in the league
Out of the FA cup at the first hurdle
Embarrassingly dumped out of the league cup
Possibly one of the worsts performances I've ever seen from a top team, that night in Greece
Possibly another one of the the worst performances I've seen against Liverpool
9 league defeats
18 league goals at Old Trafford
Rumours of falling outs with Hernandez, RVP, Ferdinand, Zaha
Rumours of Giggs thinking he's a clown
Players having sly digs in the media
Playing players out of position
His small club mentality
Telling Ferdinand to do things like Phil f**king Jagielka
Weird comments to the media
Telling the press the players are mentally weak...Players who have won league titles and CL's
Telling the media that United maybe worse off, but he's not.
Telling the media the trip to Dubai was the first time he's really got to know the players
Running down Danny Welbeck in the media only for Welbeck to hit back
Fellaini
Letting RVP dictate when he wants to play or not
Bending over for Wayne Rooney
Telling the world "things will get worse" after the 4-1 against City
Bottle jobs in big games with his selections
Telling the media he has to "make it harder for teams to beat us"
Saying he "doesn't know what more he can do to win"
Rubbish tactics that were exposed after 11 minutes today by Gary Neville but, were not changed.
His presence on the touchline is of a man who is terrified and it clearly transfers itself on to the players on the pitch
"We got to the by line 10 or 11 times. I don't know how we didn't score"....Nuff said
Got rid of a winning coaching staff and system and brought in unproven coaches at this level.
Phil Neville, a man who has never coached before, was handed a first team coaching role by Moyes
All season, we have heard players say openly to the media how we spend a lot of time practicing crossing. Yet we are terrible at it. Bad coaching!
Telling the media that he goes to football matches to learn new formations and tactics. Manager of Manchester United saying that is a disgrace.
Openly admitting the job is harder than he thought.
Openly admitting he set up his team against Olympiakos to sit deep, defend and to try and nick a goal
The belittling and exclusion of Kagawa
4 wins in 2014...It is April soon..It's not 5 as we lost to Sunderland on penalties
Januzaj clearly distressed and upset over missing his penalty that night as Moyes and his staff legged it down the tunnel and never went near him (I personally find that bad man management but others will call me petty for including it. Feel free to disagree)
Defeats by teams like Stoke, Spurs, Newcastle, West Brom, Swansea, Sunderland, Everton. Dropped points against teams like Cardiff, Fulham etc
His insistence on playing a formation that does not work for us
Having 2, sometimes 3 no.10's on the pitch and no idea how to use them

Подкрепата я има. Вчера до последно Стретфорд Енд пееше гордо 20 times. Тези хорат заслужават повече. В Сряда отново ще се надявам както всеки път да видя нещо различно, Мойс да ни предложи нещо ново, колкото и невероятно да звучи. Но защо трябва да смъкваме критерия толкова внезапно? Получаваш безрезервна и сляпа подкрепа, в замяна отвръщаш с абсолютно НИЩО. Клуба се разпада на парчета за месеци. В началото настроенията бяха за требъл, после домашна купа и класиране в топ4, после остана само топ4, после класиране за Лига Европа. Стигнахме до там да се надяваме да дойде мач, в който отбора да покаже що-годе приятен футбол. Накрая се замисляш защо по дяволите я докарахме до тука? Играчи идват и си отиват, мениджъри идват и си отиват, Манчестър Юнайтед ще си остане велик. Време е мениджъра да си отиде и да дойде следващия...

Хубав коментар на човек, който всяка седмица е там!

http://www.youtube.com/v/YJIKxRDf0iU

Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ЕЙ тука всички крале на иронията, куцо, кораво, кьораво и съкато.

Напълно съгласен.Чек почна да ми става неприятно да влизам във форума,aleksandaram си казва мнението,тука подскачат останалите
антимойс фенове,като не ви харесва,не го коментирайте,не мисля че е редно като защити Мойс после 10 поста в тая връзка,вземете
се малко в ръце,че злобата ви е обидна вече.....Дори не е в офтопика тва,трол бил.... Редактирано на от koskounited

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/zy8LdGQt_6Y

Няма как да се каже по-ясно и по-точно в едни скромни 2 минути и половина, просто няма! Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма как да се каже по-ясно и по-точно в едни скромни 2 минути и половина, просто няма!

Сигурно и тоя дядо гледал отбора от времето на Бъзби е некъв палстикфен и глорихънтър.
След мача с Фулъм ли бе пак се пусна едно клипче с едно Бабе на 70 год.

Дядото е мега прав. И за феновте и за играта и за треньорите. За всичко.

Някой спомена че ако ни е било срам след такъв мач значи не сме фенове. Не ме е срам. Ядосън съм, Яд ме е. Разрдазнен съм, но никога няма да изпитвам срам че съм фен на тоя отбор. Правете разлика. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/watch?v=iECCIAWZ0bY

Ето я и бабата. Тъй да са на едно място. Да се вижда хубаво какви 18 годишни несериозни пакита и индийци плюят по Мойс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дядото нямаше сгрешена и невярна буква в изказването си. Най-правилната дума за мен е ярост - разярен съм, че тая шотландска пробита гайда за само 9 месеца се изсра толкова мощно на нещо градено толкова години. Играчите не го искат, личи им от километри, вчера нямаше нито един, който да гори, да му пари вътре и да иска да изрине Ливърпул, нито един /може би само Рафа игра със сърце и безмозъчност както обикновено/. Нямаш право срещу Ливърпул да си бездушен, може да не ти върви играта, може да нямаш ден, може просто Ливърпул да са по-силният отбор на деня, но НЯМАШ право да си без страст и желание да изядеш терена, да направиш живота на гостите адски труден, дори единоборствата ни бяха жалки. Джерард беше готов да си отреже двете ръце и единия крак, но пак да изяде терена, ами оня малкия - Ирландския Шави, където за 3 години при Ливърпул има 2 мача на кръст, ми тоя вчера беше като животно - гонеше всяко единоборство, ръгаше се, риташе, буташе, нищо че е лев и двайсе и 30 кила с мокри гащи. Хендерсън и Стърлинг разнасяха и разминахава мистър Фелайни като малка гара. А, като знам какъв срам ни чака и срещу гърците..... Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах ги още снощи интервютата на Adam McKola пред ОТ и хората са си абсолютно прави. Незнам след следващите две неизбежни унижения(отпадането от Олимпиякос... и задаващия се разгром от Сити), какво ще говори Дейвид Мойс. Просто тоя фрийк ми разби сърцето за няма и година и направи немислимото - уби страстта в мен! Същото, което направи и с отбора. Личи си, че и на футболистите не им пука.Но за разлика от мен, те взимат заплата и са професионалисти, така че трябва да си ходят даже преди Мойс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен пък на футболистите им пука. Просто са много обезверени и не вярват в Мойс. Постоянно биват поставяни извън позициите, на които играят, дори да направят добър мач биват резерви в следващия. Просто няма как чужденците в отбора да не чувстват някакво пренебрежение от Мойс, защото то е видно от целия свят, камо ли от хората, които са вътре в отбора. Старите кучета, които са били модели за поведение на младите, не вярват в него.

Ако си един футболист и ти е казано, че трябва да прегърнеш тъча и да чакаш там топката, след което да я центрираш, ти кво правиш:

А) Седиш и чакаш топката на тъча и феновете те обявяват за бездушник.
Б) Сменяш си позицията, не изпълняваш тактическите указания и треньора те обявява в неспазване на указанията.

За мен футболистите показват професионализъм, раздразнение, емоция, но в очите им се чете безсилие и липса на вяра. Колко от тях подлагат телата си в опасни единоборства, без изобщо да се замислят. Вида и Джоунс вчера, както и през целия сезон, винаги влизат в единоборствата без капка страх. Вчера на Фелайни му пукнаха главата, но той стисна зъби и доигра, въпреки, че спокойно можеше да каже, че не може.

---

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Бях изненадан когато чух, че сме фаворити в мача на "Олд Трафорд". В Ливърпул никога не бих казал подобно нещо, дори да бяхме на дъното на таблицата за класиране", заяви Роджърс.
http://futbol-tv.com/novina.php?sid=63944&cat1=en

С това се изчерпва всичко за манталитета на Мойс-ЛУЗЪР.Вече всички видяха и разбраха,че е страхливец. Редактирано на от svl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То си е до манталитет. Роджърс да не би да е водил отбори като Барса и Реал, за да я разбира играта и да има виждания за успешен футбол? Опитът се трупа с години, манаталитет на победител го притежаваш или не! Поне Мойс да се беше изцепил, че идва в Юнайтед, за да гони Байерн и Милан по успехи в Европа, колкото и нереалистично да е. Да преследва някаква цел....Няма невъзможни неща, има само примиренческо поведение!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това показва какво влиание имаше САФ. Немислете че с друг трениор ще бъде друго. Такъв човек като САФ не се роди всеки ден. Няма други такива за последните 20 години. Не всеки може да води каруцата, но има много който искат да пробват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Коментар под видеото "I see more passion and heart in this gent in 2 minutes than I've seen in our approach all season....."
Това обобщава цялата тема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако става въпрос и Роджърс не е нищо особено като треньор, само дето ние го направихме треньор с тия 2 победи дето ни взеха.. Просто знае, че от англичанчетата и въобще британците не става нищо и разкара повечето от тях. Тва е всичко. Може би е попил малко от Моуриньо, но до там. Догодина в Европа ще го видим, кви ще ги върши. Повечето обвиняват Рафаел за загубата, но само той, както и горе споменахте другите 3-ма до няква степен се раздадоха. Рафаел винаги е горял в играта и въпреки тая грешка, тва не може да заличи добрите игри, които прави през другото време. На всеки се случва. За играта на РВП нямам обяснение. Тотално извън форма е, такива пропуски прави тази година, дето сигурно през последните 3 години общо толкова е направил.. Този РВП положението с глава миналия сезон го вкарваше без проблеми. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много точен анализ:
http://www1.skysports.com/football/news/15...nchester-united

Saddled with the burden of Ferguson’s departing request, there are plenty of supporters willing to press on regardless with the ‘stick with him’ mantra. Statistics from 1987 will continue to be dredged up to encourage patience. But the fans need something to cling to. A bone to be thrown their way to hint at progress. A germ of an idea that the team is taking one step backwards in order to eventually take another two forwards.

Както казват и в статията - поне 1 нещо, за което да се хванем. За ЦЯЛ един сезон от 38 мача, 29 минаха, в купите - пълен провал. Е какво ни остава тогава?! Не може да говориш пораженчески и да казваш, че лузърите са ФАВОРИТИ на Олд Трафорд. Спомням си едно интервю на САФ в ШЛ мисля, че беше, когато му казаха "you are struggling..." и т.н. и той само "struggling?" , след това стана и си тръгна. С апломб и самочувствие. А не "лузърите са фаворити, работата беше по-трудна отколкото очаквах, не играхме добре". Ми реално тва се знаеше още от преди мача, обаче тва "не играхме добре" вече стана след всеки мач. Ние за цял сезон сигурно имаме 2-3 хубави мача. Да не говорим, че обратите (нашата запазена марка) са пълен мираж тоя сезон. Ние дори не можахме да обърнем нещастния Тотнъм и то на ОТ.... абе въобще трагедия, бедствие, катастрофа...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове