Jump to content
Viper

Manchester United 0-3 Liverpool

Препоръчани публикации

Добре де, прави сте за половината неща. Тоя състав е миналогодишния шампион, но каква прилика намирате в представянето миналата година и сега на същите? Да, Мойс е неадекватен в половината си решения. Въпреки, че думата неадекватен не е подходящата. По- скоро плах, нерешителен, несигурен. Така е. Не ги бил надъхвал за мачовете. Ми тия заплати и името на клуба щом не са достатъчно голям стимул- кво правим питам? Що трябва треньора да бъде тоталния турчин и да ги държи в постоянен страх, за да дават това което се иска от тях? Стига сте ги оправдавали тия. Махна се сърдитото старче, дето ги държи супер изкъсо и започнаха да си правят каквото си искат тия. Кой бил щастлив, кой бил нещастен, кви са тия глупости бе? Ти си футболист и на тебе ти се дават пари да си в настроение за битка във всеки един момент. все едно Гигс, Скоулс, Гари, Кийн, Кантона да се жалват по медиите, че не били щастливи. Искам Юнайтед с играчи като тия горепосочените, а не технични футболисти със слаби психики като Гела, Янузай, Мата и т.н. и все още вярвам, че избрания може да го постигне това нещо. Кво предлагате вие? Кой трябва да дойде, колко пари и време ще са нужни за да се оправят нещата?

Аз предлагам ти, като най-достоен и носещ духа на Юнайтед, както и британския дух, непоколебимост и традиции, да станеш треньор на отбора, да изгониш Мата и Янузай и да привлечеш новите Скоулс и Бекъм. :mood (17): :mood (17): :mood (17): Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ОСТАВКА Взимане на сериозно и доказано име + лятото селекция поне за 100млн. еврА. Стига оправдания,не сме Бърнли,но до 10 години може и да станем :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бате, Роджърс завари отбор средняк и ги накара да играят страхотен футбол. Мойс заварва безапелационния шампион на Англия и го превърна в посмешище. Повярвай ми, днеска мотивацията ни беше най-нищожния проблем. Проблема е, че играят се едно за първи път се виждат. Не действат като един организъм. Преди да купува играчи, първо ще се научи да работи с наличното, което в никакъв случай не е само и единствено баластра. Към момента не бих се доверил на този човек да харчи стотици милиони за трансфери! До мача със Стоук и аз бях склонен да му се даде още един сезон, но това прекрачи всякакви граници. Колкото повече седи, толкова пораженията, които ще нанесе ще бъдат по-дълбоки и скоро може да не се съвземем. Тъй като Фърги едва ли ще го махне сам, то се надявам сам да си тръгне или Глейзърите да поемат палката. До края на сезона да ни води Гигс и през този период да се търси заместник.

Ми не съм много склонен да се съглася с теб. Средняка си остана средняк и със сигурност няма да завърши по, нагоре от това което заема след всеки сезон, още повече, че сами ги вдигаме с едно място нагоре. Това, че в момента играят малко, по привлекателен футбол не е ама абсолютно никакъв критерии за дългосрочно добро представяне, още повече в Англия. Така, че това твърдение е крайно невярно. Не казвам, че Евертъна на Мойс е смачквал с футболни аргументи и резултат пуля, а че най- малкото им е правил най- тежките мачове със средняшкия си състав, с който е разполагал Мойс. Другото да те питам, колко време му дадохте на новия, че вече ви преляха чашите? Та вие го запсувахте още след 2-ри кръг ебати. Кви пропиляни трансферни прозорци, кви пет лева? Първия сезон се вижда кой ще върши работа на клуба и кой ще иска да напусне, втори и трети вече се гледа какво можем да сформираме като състав. То ако ставаха нещата както вие си го мислите, Балета отдавна да са взели прословутата 10- та в европата. Кой е реалиста и кой витае в облаците питам? Аз или вие? Редактирано на от aleksandaram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ss4, пич, стига си се слагал на всеки коментар. Не виждаш ли, че никой по- голям от 18- годишен(на акъл) не те бръсне за слива тука. Това, че в момента сте се събрали само лапетията тука, не значи че сте каквато и да било представителна извадка на феновете на Юнайтед. Това не ти е спортала и утайките индийци, пакистанци от редкафето тука. Много малко от сериозните хора пишат по форумите. Иде у лево.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ss4, пич, стига си се слагал на всеки коментар. Не виждаш ли, че никой по- голям от 18- годишен(на акъл) не те бръсне за слива тука. Това, че в момента сте се събрали само лапетията тука, не значи че сте каквато и да било представителна извадка на феновете на Юнайтед. Това не ти е спортала и утайките индийци, пакистанци от редкафето тука. Много малко от сериозните хора пишат по форумите. Иде у лево.

Оле, ще умра от смях, ти чуваш ли се бе, "утайки пакита и индийци", а той нашия български ганьо истинксия носител на британската идентичност, мале, брато, толкова си изпаткал, че направо не е за вярване :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Видич вън!!!!!Мойс с него в интер!!Руни капитан!!

Зара БойЗ, не ти ли писна ве? Хой се лекувай некъде, в некой санаториум.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде малко да уважаваме мнението на другите, а? aleksandaram има различно мнение от вашето. И какво от това? Имайте малко уважение към съфорумците бе мама му стара. Единия го нарече трол, другия му казва, че мнението му е дебилско. Единственото нещо, което човека направи бе да си изкаже мнението. Ако то е различно от вашето ми подминете го. Не е нужно да раздавате присъди. Тоя бил дебил, оня бил трол. Ако имаше някакво нормално модериране някои хора отдавна да са баннати. И това е другото, което не разбирам. Когато някой обижда друг член на форума(само защото си е изказал мнението, което е различно от това на болшинството) всичко е ОК и в реда на нещата. Когато обаче някой обиди някой член на треньорския екип на Юнайтед веднага получава БАН. Как става така? Ако ние, феновете на отбора на Юнайтед не се уважаваме взаимно и се хулим, как очаквате някой друг да ни уважава. Следващия път като наречете безпричинно някой дебил, малоумен, трол и кух в тоя форум, се замислете вие какви сте. Иначе за мача няма какво ново да се каже. Да гледам Юнайтед тоя сезон е някакво мъчение. Имам чувството, че излизат там да се мъчат 90 минути. Играят на сила, по-задължение, колкото номера да отбият. Яд ме е за едно нещо. И при съра падахме лошо. Ама в нито един момент отборът не е спирал да се бори и да гони успеха. До 90-ата минута никой никога не можеше да знае как ще завърши мач, когато Юнайтед е на терена. Всички играха все едно това им е едната радост на този свят, с кеф, с лекота. Мен това ме е яд. Не някакви титли, класирания и т.н. Изгуби се чара някак, магията я няма. Играчите сякаш чакат мача да свърши по-бързо, да скрият някъде от срам. И Мойс дава тон на всичко това. Той е диригента. От него всичко тръгва. И да не си гледал мача въобще, като му видиш последната смяна, ти става ясно що за характер има този човек. Та ток пазеше резултатът. Страх го беше да му вкарат още някой гол. САФ никога нямаше да направи такава смяна. И с пет на нула да падахме, и с 6:1 (справка мача със Сити у дома) се играеше напред до дупка. Само за победа и нищо друго. Това е духа, който загубихме днес. Дано си го върнем някога, но не с този страхлив мениджър, който предпочита да падне с 0:3, вместо с 0:4. Не и с него. Редактирано на от pon4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурно за първи път дават 3 дузпи на Олд Трафорд срещу Юнайтед, даже можеше и 4 да са :mood (17): Такова чудо не съм виждал....тия нашите се скъсаха да правят нарушения в наказателното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вече не ми се и коментира.Реално нищо не се е променило този сезон.Дори крачка напред не сме направили! Само се повтаряме.Незнам даже вече и кое е правилното за отбора.Това ни беше "най-добрия" състав а изглеждахме, като отбор борещ се за оцеляване. С тоя тренд пътя към ЧШ е сигурен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А лятото да ви кажа, че всички звезди са се засилили да дойдат при нас... :mood (17): Но пък и ние ще изгониме едно 10-тина човека, така че всичко е мед и масло.Да се смея ли, да плача ли... Стиви Джи на ОТ щеше да реализира хеттрик от дузпи.100 млн. нема да оправят нещата, нито 200.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тоя мач не знам, но ако лятото сложат чековата книжка в ръцете на човек, който не може да организира отбор, в който играят РВП, Руни, Янузай и Мата, да отправи повече от 1 точен удар за 90 минути - ей тогава вече ще стане страшно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оставка и да идва специалист , който да посвикне поне някой мач. Това го казвам от януари месец насам , ако беше станало сега съвсем спокойно щяхме да си се борим за 4-ката и да сме все още в ШЛ. За мача отзад не бяхме толкова зле , колкото говорят тези 3 гола , но в нападение жив зян. Просто се вижда , че при Мойс всичко е тегаво и резултати няма да дойдат , ако ще и 10 години да го чакаме , поне да не пилеем времето.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пях 20 пъти man utd are full of shit.

Ти няма да имаш повече от 20 минути живот на това място :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мислиш ли?

25 мин. от регистрация.

0:3!!!!

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
излезнахме с най-доброто, което имаме. не е само в мойс проблема. иначе и той е ясен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То не е само до тва да уцелиш състава... ако беше така Реал да са спечелили 5 пъти ШЛ, ама..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Червените дяволи" допуснаха два гола от дузпи у дома за първи път в историята си"... Можеше и 3-4 да са, щеше да е митично и ненадминато постижение. Трябва да призная, имаме повод за радост, че гадната скаузърска отрепка не постигна хеттрик на ОТ. Думите не стигат... Който е отговорен, да спре Повелителя на рекордите, защото той сам няма да се спре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе може и да не е, ма който и да започва мача, трябва да изяде тревата. неприемливо посредствена игра от ВСИЧКИ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове