Jump to content
Viper

Manchester United 0-3 Liverpool

Препоръчани публикации

Мойс със къде къде по- непретенциозен отбор мачкаше пуля когато ги хване. Значи не е проблема в Мойс, а някъде другаде.

:mood (33): :mood (33):

http://www.soccerpunter.com/soccer-statist.../674_Everton_FC

От 30 мача, 3 победи, така ги мача лелей! :mood (17): :mood (17): Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След коментара на алексан... абе много дълго, съм длъжен да променя мнението си относно наличието на мъжки полов орган при Дейвид Мойс :mood (17): Аз в момент не искам титли, не ща купи, има си време за тях, искам да видя ИДЕЯ за игра, нещо, което 9 месеца вече не се забялезва

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм на мнение, че пък религиозния фанатизъм, който те е обзел по личността на Мойс е пълна липса на уважение и футболна некомпетентност. smile.gif .......................................... Ми кво друго ми остава бе? Да плюе по треньора и състава, никога не е било и никога няма да бъде. Като фен нямам никакъв друг избор освен да подкрепям всички в клуба, които ги боли за името Юнайтед и да игнорирам всички останали. Ти в ролята на фен ли си тука или в ролята на професионален футболен анализатор? И да те светна думата "фен" произлиза от фанатизъм и това е работата на всички фенове- да се фанатизират и да си подкрепят отбора все едно е тяхна кръв- майка, баща, брат, сестра, чичо, вуйчо и т.н. Ти така ли плюеш по твоите роднини и приятели? Не казвам, че моята позиция е вярната, но със сигурност е много по градивната от вашата. Набийте си го в кухите кратуни и си научете урока най-накрая, че по същия начин плюехте по- най- големия във футбола Сър Алекс Фъргюсън. Трябва ли да ви го припомням всеки път? Вие малоумни ли сте или кво? Редактирано на от ReD Fo0r3v3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми като е откровено некадърен, логичното е да бъде критикуван.Това не е футболна некомпетентност, а обективна преценка на нещата, които се случват в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
aleksandaram Kaто Мойс е мачкал в Евертън, zащо стоя там 11 години? Защо никой гранд по-рано не забеляза гения му? Примерно Барселона предпочетоха не знайния Тито Виланова,а не Мойс или Сити не взеха Мойс,а предпочетоха да се доверят на Манчини?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оп алакс изяде банана до мача с Чуковете :mood (35): Мерси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми като е откровено некадърен, логичното е да бъде критикуван.Това не е футболна некомпетентност, а обективна преценка на нещата, които се случват в момента.

Къде си тръгнал ти с тая обективна преценка?! Фен = клакьор и мажоретка. ПляскамИ и мИчтаЙмИ :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е ся пак Мойс им е виновен. Нали ужким ви хареса стартовия състав, а ся пак по него започнахте да плюете? Мойс със къде къде по- непретенциозен отбор мачкаше пуля когато ги хване. Значи не е проблема в Мойс, а някъде другаде. Кво трябваше да направи Мойс, че да не направим 3 дузпи срещу тия мършляци? Плюенето на треньора е пълна липса на самоуважение и футболна некомпетентност в случая и не само в него. Старите и безхарактерните лятото вън и оставете Мойс да си сглоби неговия си отбор, тогава му търсете сметка за постиженията на клуба. Да бе забравих, вие сте фенове на най- великия клуб и не можете да чакате 2 сезона. Вие трябва да биете наред, само защото тока сте свикнали. Да ама оня го няма вече. Това е положението. Научете си урока навреме защото ще му ядете главата в близките няколко години. тръгне ли си Мойс и моментално се превръщаме в пуля и анала номер 2. Ставате жалки вече.

Бате, Роджърс завари отбор средняк и ги накара да играят страхотен футбол. Мойс заварва безапелационния шампион на Англия и го превърна в посмешище. Повярвай ми, днеска мотивацията ни беше най-нищожния проблем. Проблема е, че играят се едно за първи път се виждат. Не действат като един организъм. Преди да купува играчи, първо ще се научи да работи с наличното, което в никакъв случай не е само и единствено баластра. Към момента не бих се доверил на този човек да харчи стотици милиони за трансфери! До мача със Стоук и аз бях склонен да му се даде още един сезон, но това прекрачи всякакви граници. Колкото повече седи, толкова пораженията, които ще нанесе ще бъдат по-дълбоки и скоро може да не се съвземем. Тъй като Фърги едва ли ще го махне сам, то се надявам сам да си тръгне или Глейзърите да поемат палката. До края на сезона да ни води Гигс и през този период да се търси заместник. Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
aleksandaram , лекувай се, докато има време !

Лично аз няма да заспя тая вечер, докато не прочета новина за изгонването на мойс. (тоя бездарник не заслужава дори да му напиша името с главна буква).

П.С Ако искате ме банвайте за пореден път за "ужасно грозната" обида по адрес на уникалния ни мениджър, но това е моето мнение (а и на повечето от форума) и няма да го променя.В тоя човек няма капка талант и мозък, за да е начело на най-великия английски отбор ! Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ливърпул затвърди реномето си като може би най-неудобния съперник за мениджъра на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс във Висшата лига.

Мърсисайдци разбиха "червените дяволи" с 3:0 на техния стадион. Това беше 14-о поражение за шотландеца от този съперник в 24 мача срещу него.

По-голямата част от тях са записани, докато беше начело на Евертън. Но откакто е на "Олд Трафорд" това е втората му загуба от два мача.

Мойс само три пъти е успявал да победи Ливърпул във Висшата лига, но това отново е от периода му при "карамелите".

На всичкото отгоре, днес на шотландеца му се наложи да изгледа за трети път поражение с 0:3 от този съперник. Другите две са от сезони 2003/2004 и 2011/2012.

Точно с това изражение са и най-тежките загуби на мениджъра от мърсисайдци, така че поне този антирекорд не е "подобрен" от него.

Не, че искам да съм гаден, ама нещо доводите на някои, че Мойс мачкал Пуля, дето ги хване.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам защо храните тоя трол, стига му отговаряхте на явната провокация ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошото е, че с оставането на господина начело, напрежението не само върху него а и върху играчи ще се покачва с всеки един мач до края на сезона, а не знам дали повечето могат да го понесат...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защитата и атаката имам чувството, че не се виждат чак до началото на мача. Толкова пък да няма връзка и разбиране по между им. А с цел да си навлека гневни коментари, ще отлича Карик с пореден слаб мач. Умишлено или не се спестяват критики по негов адрес, но на тоя етап разликата между Клевърли и Карик не е голяма. Обвинявате първия, че подава назад и на 2 метра, ама и Карик го наблюдавам от известно време, че не показва нищо по-различно. Днес на 3 пъти Перси му се открива и му показва, че търси пас в празното пространство зад защитниците, Карик дава на фланга. В друга ситуация след корнер, топката му пада пред вратата и има пространство да шутира, но пак следва пас към тъча.... Далеч е от формата си от миналия сезон, която и не очаквам да се повтори, но това си е лично мое мнение. Не знам какво стана с Флетчър, но ми се ще в следващите мачове, освен нов мениджър, да виждам и нова двойна централни полузащитници в лицето на Фела и Флетчър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Видич - никога повече в групата, да ходи в Интер, ла*но..
Евра ВЪН, Янузай - тоя келеш ли ще ни спасява сезона или ще чакаме гения Мата 100 мача да се разиграе.. !

Пращайте го тоя да спи, особено за коментара му към капитана! Затваряйте тая тема, че ще стане страшно. Друго няма кво да се каже, то е ясно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре де, прави сте за половината неща. Тоя състав е миналогодишния шампион, но каква прилика намирате в представянето миналата година и сега на същите? Да, Мойс е неадекватен в половината си решения. Въпреки, че думата неадекватен не е подходящата. По- скоро плах, нерешителен, несигурен. Така е. Не ги бил надъхвал за мачовете. Ми тия заплати и името на клуба щом не са достатъчно голям стимул- кво правим питам? Що трябва треньора да бъде тоталния турчин и да ги държи в постоянен страх, за да дават това което се иска от тях? Стига сте ги оправдавали тия. Махна се сърдитото старче, дето ги държи супер изкъсо и започнаха да си правят каквото си искат тия. Кой бил щастлив, кой бил нещастен, кви са тия глупости бе? Ти си футболист и на тебе ти се дават пари да си в настроение за битка във всеки един момент. все едно Гигс, Скоулс, Гари, Кийн, Кантона да се жалват по медиите, че не били щастливи. Искам Юнайтед с играчи като тия горепосочените, а не технични футболисти със слаби психики като Гела, Янузай, Мата и т.н. и все още вярвам, че избрания може да го постигне това нещо. Кво предлагате вие? Кой трябва да дойде, колко пари и време ще са нужни за да се оправят нещата?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От доста време не ми е било толкова тежко след наш мач... Много нерви и накрая за какво? 1 точен удар за цял мач, това е достатъчно, за да разберем какво ни беше представянето днеска.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Игра с ръка в наказателното? Дузпа, ако е в ущърб на Ливърпул, но нищо, ако те го правят. Бутане, спъване и симулации? Същото положение. Дали Суарез щеше да вкара, ако Вида не беше изгонен неправилно? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бате, Роджърс завари отбор средняк и ги накара да играят страхотен футбол. Мойс заварва безапелационния шампион на Англия и го превърна в посмешище. Повярвай ми, днеска мотивацията ни беше най-нищожния проблем. Проблема е, че играят се едно за първи път се виждат. Не действат като един организъм. Преди да купува играчи, първо ще се научи да работи с наличното, което в никакъв случай не е само и единствено баластра. Към момента не бих се доверил на този човек да харчи стотици милиони за трансфери! До мача със Стоук и аз бях склонен да му се даде още един сезон, но това прекрачи всякакви граници. Колкото повече седи, толкова пораженията, които ще нанесе ще бъдат по-дълбоки и скоро може да не се съвземем. Тъй като Фърги едва ли ще го махне сам, то се надявам сам да си тръгне или Глейзърите да поемат палката. До края на сезона да ни води Гигс и през този период да се търси заместник.

Колкото и да не ми се щеше, ще трябва да се съглася с тия мнения. Не може да ни унижават тия на Олд Трафорд, да веят подигравателни банери, при положение, че Сър Алекс беше направил чудото да ги мине по титли и да ги навре в миша дупка за толкова дълго време.... Тва не го приемам вече, всичко друго - но не и тва, не и тва, не, не, не и пак НЕ.
Абсолютно си заслужиха победата, играха много добре, ако не бяха 2-те дузпи, щяха да са голове от игра - не се заблуждавайте. Това естествено не оправдава Рафаел и Джоунс за безумните фалове, Рафаел е късметлия, че не го изгониха.

Мойс ако има поне малко достойнство ше излезе и ше си признае, че или напрежението му е в повече в тоя отбор, или, че просто не може да се справи с работата. Точно след тоя мач, най-достойно ще е сега. Стига вече, цял сезон търпим провали и унижения, ами Сити като дойдат? С колко ли ше си тръгнат? 5 точки от всичките дербита дося, като 4 са срещу трагичния Арсенал. Дори от Тотнъм не взехме точки. За ква 4-ка говориме? За ква Лига Европа даже говориме? Има ли въобще нещо останало от тоя отбор Шампион, който Фърги остави? Играчите са същите...

Време, време... добре, готов бях да изчакам известно време, обаче не с цената на такива унижения бе да му еба майката... Нека завършим 10-ти, нека и 15-ти завършим - не ми пречи, но нека и да не ни унижава почти всяко отборче и то на Олд Трафорд. Ей тва не мога да го приема вече. След тоя грандиозен провал може би следва и другия с Олимпиакос, което окончателно ще подпечата оценката за Мойс тоя сезон - кръгла нула. Впрочем с тия 3 победи от 30 мача срещу Лузърите си е напълно резонно да загубим. Те където хванеха карамелите там ги биеха.

Въздържам се от изобилие нецензурни думи, направо нямам думи вече, тва прекрачи всякви граници и преля чашата, ама докрай!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам тия Глейзър, какви мазохисти са?! Да не разбират от футбол и от добра игра, ок. Ама не им ли пука поне за печалбите?!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много слаб мач, ясно е кой трябва да си ходи ... Даже не знам защо някои обвинявате съдията да при 3та дузпа нямаше такава, ама все пак не отсъди 4тата така че, още повече че можеше да сме с 10 човека много по рано ... Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове