Jump to content
Sign in to follow this  
Viper

West Bromwich Albion 0-3 Manchester United

Играч на мача  

50 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Сравнително лесна победа. Силен мач за Фелайни, може би най - силния му от началото на сезона. Рафаел също се справи отлично. Жалко, че се контузи, дано е готов за дербито. Струва ми се, че това е оптималния вариант що се отнася до стартов състав, може би единствено Еванс трябва да замени Смолинг в центъра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как пък винаги всичко знаеш... Някога да съм казал, че Перси не може да играе, че не е добър нападател или нещо подобно ? Просто в период от около 2 седмици нещо му е криво. Първо започна да говори против играчите, за което дори и прав да е - няма право да ги критикува. После треньора на националния излезе с няколко интервюта как знаел(от къде ли пък знае, ако не от Перси), че не се чувства добре и т.н. Днес, поне за мен, Уелбек можеше да помогне повече на отбора - просто не направи нищо смислено и не виждам какво общо има това с головете му през сезона :Х

Даде асистенция за 1вия гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахахахахахахахаха, няма как - трябва да си прав, така е.... типичен ганьовец :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хахахахахахахахаха, няма как - трябва да си прав, така е.... типичен ганьовец :)

Да бе, ганьо съм, признавам си. Не даде асистенция за първия гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добро представяне на фона на игрит които показваме през този сезон ,въпреки това сме далеч от марката Манчестът Юнайтед , но да речем ,че сме поели по пътечката която ще ни изведе то главния път. За РВП искрено се надявам някой да извади сума около 20млн и да го шътнем възможно най-бързо, личи си че играе без особена страст и желание - забележете само разликата между него и да речем един Фил Джоунс в това отношение. Както някой каза по горе той си е един наемник и нищо повече... Прочетох някъде в интернет изказване на Мойс в което казва ,че от тук нататък Кагава ще получава чести шансове за изява като за мястото си ще се борят мата и Янизай. :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубав мач , стабилна игра , но не видя ли да бием гърците с едно 3 гола разлика и играем същото , както в първия мач не вярвам в голяма промяна при Мойс. За мача - вижда се , че като пусне точните хора и нещата си се получават , ако намери и повече игрово време за Кагава и Нани супер ще е. Фостър можеше да бъде изгонен още първото полувреме и да им набутаме още 2-3 , но нас и с 10-0 да ги бием , не ни оправя положението. Затова трябва да изринат терена срещу Олимпиакос , да си запазим последната надежда останала за трофей през този сезон (на терена Янузай , Фелайни , Кагава , а може и на Нани да му се намери място).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
AtilaRulz, Уточни къде точно си го чел тва за Кагава, щото дори и самия Мойс да ми звънне и да ми го каже няма да му повярвам :mood (17): Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс доволен от представянето

Дейвид Мойс смята, че Манчестър Юнайтед се е представил много добре при визитата си на Уест Бромич Албиън.

Червените Дяволи се завърнаха на терена, където Сър Алекс Фъргюсън изведе Юнайтед за последен път, в търсене на три точки и реванш за загубата на Олд Трафорд по-рано през кампанията.

С наличието на Робин ван Перси, Уейн Рууни, Хуан Мата и Аднан Янузай в титулярната единадесеторка, имаше достатъчно блясък в тима, но прекрасната работа в дефанзивен план на Фил Джоунс и Крис Смолинг също беше похвалена от мениджъра.

„Мисля, че Робин и Уейн бяха фантастични“, коментира Мойс. „Мата и Аднан също, но ние имахме нужда и от добра работа в защита, така че съм много доволен.“

„Теренът беше малко сух и не беше много лесно да се подава топката. Но ние играхме много по-добре и атакувахме повече в търсене на гола, за разлика от други мачове. Обърнах повече внимание върху играта ни в атака и мисля, че нещата се получиха.“

„Смолинг и Джоунс се представиха много силно“, добави мениджърът. „Джоунс беше извън игра около месец и искахме да запише игрови минути, тъй като ни предстоят доста важни мачове. Трябва да сме сигурни, че той ще бъде готов.“

„При първия гол ударът с глава на Фил беше фантастичен, след като Рафаел свърши чудесна работа по дясното крило и спечели пряк свободния удар. Центрирането на Робин беше страхотни и Фил успя да изпревари защитника и да отбележи.“

Мойс обясни и решението си да замени Робин ван Перси, след като холандецът получи устно предупреждение от съдията Джон Мос, като преди това вече беше получи жълт картон.

„Смятам, че имаше фаул, но не и жълт картон“, заяви мениджърът пред MUTV. „Така или иначе, щях да заменя Робин, защото той изигра пълни 90 минути за Холандия през седмицата. Дори му казах още в хотела, че ще го сменя в точното време, така че решението беше лесно. Не исках да влезе в друго единоборство и да даде повод на рефера да го изгони.“

Джоунс хвали Фелайни

Фил Джоунс засипа с похвали Маруан Фелайни, след силното представяне на белгиеца при победата на Юнайтед с 3-0 като гост на Уест Бромич.

Джоунс, Дани Уелбек и Уейн Рууни отбелязаха головете във вратата на Дроздовете, но младият англичанин побърза да отбележи и значението на приноса на Маруан Фелайни заедно с това на Майкъл Карик в полузащитата на Юнайтед.

„Маруан беше фантастичен в рушенето на играта на противника и изнасянето на топката“, коментира Фил Джоунс пред MUTV. „Показа защо мениджърът го взе тук и има още какво да покаже – той е страхотен играч.“

Самият Фейлайни добави: „Изпитах наслада, играейки заедно с Майкъл. Знам, че той ще остане назад, ако аз съм в атака, опитвайки се да отбележа.“

„Всички са щастливи днес. Отборът игра добре и това ще се отрази на самочувствието ни. Трябва да продължим с това си представяне и в следващия мач.“

Джоунс играе заедно с Крис Смолинг в центъра на отбраната и относно партньорството заяви: „Страхотно е да играя рамо до рамо с Крис.“

„Не сме играли много честно заедно, но колкото повече го правим, толкова по-добре ще се разбираме и ще подобряваме представянето си.“

Джоунс коментира гола си така: „Страхотно центриране от Робин, което успях да насоча в мрежата. Не беше нужна сила, тъй като тя беше придадена още в самото подаване.“

„Сега имаме цяла седмица за подготовка, като се надяваме, че ще я използваме добре, за да сме готови за следващия мач.“

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма какво да се каже за тоя мач, просто беше перфектен от тактическо естество, това си беше един типичен САФ-овски мач, дано просто не се окаже случайно тва израстване, защото според мен имаме класата, особенно в офанзивата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре проведен двубой от страна на Мойс.Заслужава похвали,че запази основни единици като Томи,Тони,Рио и Вида за дербито :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре проведен двубой от страна на Мойс.Заслужава похвали,че запази основни единици като Томи,Тони,Рио и Вида за дербито :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Ашли и той почина. Гигс и той.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this