Jump to content
Viper

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

Нани да ни спаси сезона ? Просто трябва да се научат да комбинират с Кагава и много проблеми ще се решат. Дори и от пейката да влиза, ако има кой да си подава с него, ще може да помогне много. Нани вече е бита карта и колкото и голям любимец да ми беше, въобще не ми се гледат изпълненията му вече. Едно е да водиш с 3:0 и да правиш такива простотии, съвсем друго е абсолютно всеки мач да се правиш на играч. Аз дори не си спомням на Нани голове от 40м или пък преди гол да е минал 3-4 човека и т.н. Той постоянно пробва неща, които дори на тренировка не ги е правил сигурно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това продължава да е Манчестър Юнайтед, така че, колкото и пъти да ме питате, толкова пъти ще ви кажа, че ще бием. С Лузърите винаги е било трудно, дори когато са били в най-лоша форма срещу нас играят винаги силно. Дерби, к'во да праиш.Това, което ме смущава най-много е, че Мойс за нищо на света не повтаря успешни стартови 11, така че... знаете. Светата тройца може и да се завърне.Четах интервю на Мойс, в което той казва, че Клевърли ще изиграе значителна роля в отбора. Също така се прокраднаха спекулаций за нов 5г. договор.Клевърли ис джъст нат гууд енъф.И това няма да се промени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм доста любопитен да видя какво ще се случи ако излезем на терена така: ....................................ДДХ.............................. Рафаел.......Смоулинг...........Джоунс...........Евра ...............................Фелайни............................ Нани...........Мата..................Кагава...........Янузай ...............................Рууни/РВП..........................., но с условие от Мойс топката да се движи "по земя".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срещу УБА твърдо подкрепях отбора ,и бях сигурен че ще бием изразително.Даже и коментарът ми не можах да го кача щото беше заключена темата ,или и аз незнам. Ама бях писал ,че и доста хора май не са за тук с това отношение тея ни бият онея ни бият.Да подкрепям мнението ви ,че трябва да сме обективни,но осмислете малко значението на думата ФЕН.Както и да е не ми се нахвърляйте.Аз пак ще подкрепям отбора преди мача ,без да мисля отсега ,ще паднем ли ,ще бием ли.Знам че ще е труден мач.Но се видя че малко или много,май са напипали някакво темпо.Очаквам от тук нататък само нагоре.Ако излезем борбено и заиграем спокойно и с желание както след като падна втория гол с/у УБА резултати ще има.Нани не очаквам да спаси нещо ,щото винаги му трябват няколко мача да напипа играта си,така че не му възлагайте много,да не го плюете после излишно.Както и да е Успех в неделя и на момчетата и на нас феновете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само бой над тия......защо да не спечелим, въпреки че сме в по-слаба форма? Те колко пъти ни клатеха от 6-7 място и особено на терена на Мордор.........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са ъпгрейднатите орки, Урук Хай, начело със Зъбатия Индианец, трудни са за елиминация, "над налакътниците и в шията са най-уязвими". Пък Джерард е оня с факлата. :mood (17): :mood (17): Ше има "This is where we hold 'em." Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
разчитаме на Шкъртел .. дузпа, картон, автогол .. нещата, с които може да ни е от полза не са 1 и 2 :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те разчитат на Смолинг. :mood (20):\ Едит: Добре как да се стърпя да не им вляза във форума, айде само на тоя въпрос някой да ми отговори !? Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

разчитаме на Шкъртел .. дузпа, картон, автогол .. нещата, с които може да ни е от полза не са 1 и 2 :mood (17):

Туре. Моли се за Туре.
Тоя е битер Демикелис. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сигурни 3 точки 100лева смятам да сложа :)

По-добре ми ги дай на мене :mood (17):

Та както се вижда съм песимист за мача, Мойс със сигурност ще пусне някой от любимите си играчи за големи мачове, ако е само един от Валения и Йънг ще го преживея някакси (моля се на Господ да не са и двамата), но пусне ли Томи Еspana ще загубим центъра и от там мача.
Та ако пипне центъра от мача с УБА, то за мен Мойс ще стане още по-голям престъпник, отколкото е в момента.

Перси мисля, че ще почива, Янузай и той ще е по-добре да седне на скамейката като евентуален коз, ако се закучат нещата.Много ми се иска да започнем с Мата и Нани по крилата и Шинджи зад Руни, но това, естествено, е в сферата на фантастиката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тези дни са много важни за качествена подготовка и нахъсване преди 2 от най-важните ни мачове през сезона. Първо с Лузърите , макар и само за престиж , после с гърците след 2-3 дни за продължаването ни в ШЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

--------------------Де Хея--------------------
Рафа-------Джоунс-----Смолинг-------Евра
-----------Фелайни----------Карик-----------
----Мата--------Кагава--------Янузай-----
-------------------Рууни----------------------

Паля свещи за този състав :mood (36):

+1 Кой знае как ще ни изненада "тактикЪТ"... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
^ +1 , само че Валенсия вместо Янузай .Кагава от ляво и Мата зад Руни. Редактирано на от Ивайло

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само да не пусне "героите" от мача с Олимпиакос. Тогава надежда всякаква оставете.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само да не пусне "героите" от мача с Олимпиакос. Тогава надежда всякаква оставете.....

... ако вече не сте!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

^ +1 , само че Валенсия вместо Янузай .Кагава от ляво и Мата зад Руни.

^+1 и Клевърли на мястото на Фелайни. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По-добре ми ги дай на мене :mood (17):

Та както се вижда съм песимист за мача, Мойс със сигурност ще пусне някой от любимите си играчи за големи мачове, ако е само един от Валения и Йънг ще го преживея някакси (моля се на Господ да не са и двамата), но пусне ли Томи Еspana ще загубим центъра и от там мача.
Та ако пипне центъра от мача с УБА, то за мен Мойс ще стане още по-голям престъпник, отколкото е в момента.

Перси мисля, че ще почива, Янузай и той ще е по-добре да седне на скамейката като евентуален коз, ако се закучат нещата.Много ми се иска да започнем с Мата и Нани по крилата и Шинджи зад Руни, но това, естествено, е в сферата на фантастиката.

Няма да са и двамата. Мата ни е най-сигурния титуляр, заедно с Де Хея, откакто е дошъл, така че един от Ашли и Тонката отпада със сигурност. От тях, Тонката е по-малкото зло, ама като знам, че Мата играе най-вече отдясно и оттам навлиза към центъра, то Ашли е по-вероятно да започне. Не ми се вярва да рискува с Аднан в това дерби, но ще видим ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво има толко да рискува, братче? Седмото място ли? То щото Ашли голямата звезда и без него не може по фланга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Top 4 е мираж. Събудете се. Обаче ако Пуул ни бият до края ще направят само победи и като нищо може да станат шампиони. Само заради това не може да си позволим загуба.(обърнаха се позиците за една година ама какво да правиш)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все още имаме шанс за топ 4, но трябва да спечелим почти всички мачове до края. Иначе е далеч по-вероятно Арсенал да бъде изритан от там, отколкото Ливърпул. В следващите пет мача във Висшата лига Арсенал има три тежки гостувания - Тотнъм, Челси и Евертън, а у дома приемат Ман Сити и Суонзи. Определено има къде да губят точки, а ако ние най-после влезем в силна поредица, никак не е невъзможно да ги изпреварим. Разбира се, като за начало трябва да налеем ливърпулските мишки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена