Jump to content
Viper

Olympiacos Piraeus 2-0 Manchester United

Препоръчани публикации

Има и втори мач. Вчера бяхме безобразно слаби, но на ОТ са длъжни да си раздадат дробовете. Правили сме обрати в много по-кофти ситуации, срещу много по-големи отбори. 90минути, в които всичко може да се случи, така че няма смисъл да се предаваме от сега. Казано всичко това, вчера бяхме ужасно слаби. Тотален хаос. "Our fellow players are sometimes occupying the spaces I want to play in," he said after being whether he was allowed to drop deep to get the ball. "And when I see that, it makes it difficult for me to come to those spaces as well. So that forces me to adjust my runs, based on the position of my fellow players. "And, unfortunately, they are often playing in my zones. I think that's a shame." Да кажем, че се абстрахираме от това дали Перси има или не право да говори такива неща. Но ако не беше толкова страшно, щеше да е супер смешно - нашите играчи са като свободни електрони, липсва тотална дисциплина на терена, а очевидно липсва и авторитет. В общи линии всичко е на самотек. Очевидно има играчи, които вече са се изчерпали за отбора, ясно е че след като бяха хвърлени над 80 милиона последните 3 трансферни прозореца, то се прави нещо по въпроса. Убеден съм, че ще има още трансфери лятото. Притеснявам се обаче, че никой мениджър не може да си купи авторитет и дисциплина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Безумни работи прави Мойс, но от друга страна няма и кой знае колко алтернативи. Ако не е Валенсия ше е Йънг или Янузай. Кагава явно отпада отвсякъде :) Заха за кво отиде под наем да го питаш тоя тактик. Отделно не знам кво става с Джоунс и Нани, контузени ли са кви са... До лятото ще е така и трябва да го приемем. Изобщо пълна мъгла околко клуба, пълна тишина, никой нищичко не казва след тия грандиозни провали и по-страшното е, че тая АДСКИ жалка игра не може да се изкорени от мачовете ни бе. Ту в един мач има проблясък и после на следващия кръгла 0. Да отпадаме от тая скапана ШЛ и да напраиме квот може в първенството. На 5 точки сме от тотнъм, а евертън имат мач по-малко, което почти сигурно значи, че и те ще ни задминат. Има там некви 10 мача ли колко са още, да се посъбудят тия ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако не е Валенсия ше е Йънг или Янузай.

Наистина ли сложи Янузай на един ред с тея двамата от запаса? Имаме 11 дена до следващия мач, който е дербито с Ливърпул, напълно достатъчно тоя да бъде разкаран. Убеден съм, че Гигсо ще се справи 500 пъти по-добре от тая шотлан....... раз....... прод....... га......!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Our fellow players are sometimes occupying the spaces I want to play in," he said after being whether he was allowed to drop deep to get the ball. "And, unfortunately, they are often playing in my zones. I think that's a shame."

Очевидно става въпрос за Рууни, който уж "играе" навсякъде, а пречи на всички. Вчера не един път беше на 1-2 метра от Ван Перси и не в един мач и не в една ситуация Рууни е гъз до гъз с Ван Перси.

Отделно Рууни е 10ката и трябва да разпределя играта, но не съм видял един пас от него към Перси.

Желанието му да играе постоянно с топката и тва тичане по целия терен и в зоните на абсолютно всички играчи осакатява и без това осакатения ни отбор. Пък вие си мислете, че е голям звяр и е навсякъде по терена.

След мача и след тия думи на РВП вече съм на мнение, че на Рууни трябваше да му се посочи вратата лятото, както хъбаво го беше преценил Сър-а, а не в момента да си прави буквално каквото си поиска и да му даваме някви рекордни пари, все едно е Роналдо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Руни трябваше да бъде разкаран, изплют и изхвърлен, както беше заложен на дузпата то дядката. Руни е три пъти по-голямо зло за Юнайтед в момента, отколкото е Дейвид Мойс, но затова си е виновен той, защото го позволи. И понеже знам, че тук е прекалено пълно с кондензатори и разбирачи, само ви искам спокойни и без напъни да ми обяснявате кво, как и защо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, приемам - Рууни и Перси пречат. Рио и Видич се махат, Гигс пенсия, Кагава не става....Клевърли, Ашли, Валенсия, Смолинг, Уелбек също. Мойс да взима целият отбор на Евертън. Там всички са му довереници. Рууни като трови атмосферата защо не бе изгонен? Нима нямаше проблеми още в Евертън с Дейвид Мойс, даже и до съд стигнаха.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Перси никога не е пречил, няма и да пречи по никакъв повод. Вечната грандоманщина на Руни да е в центъра на прожекторите, всичко да е около него и той да е най-великия пречи на всеки един да си играе играта. Руни не става за халф и никога не е ставал. Руни трябва да е нападател, но е по-слаб такъв от РВП, в момента не можем да играем с двама нападатели, затова Руни трябваше да е поел към ПСЖ-та и Реали още лятото. Руни задушава Кагава и Мата, Руни пречи на Карик изключително много. Нима мислите, че на старите кучета в тоя отбор и на хора много по-заслужили с изяви и поведение да са над Руни им е приятно тоя да прибира 3 пъти повече пари от тях на седмица и официално да е обявен за богоизбран и най-важен на планетата? Нима си мислите, че Руни заслужава да взима толкова пари, та дори много повече от играчи като Роналдо и Меси, а да не говорим, че има поне 10 играча в момента в световен мащаб, които са поне няколко пъти по-добри играчи от Руни, а взимат по-малко. А, който си мисли, че сиренето не е с пари, да ходи да се лекува.

Рууни като трови атмосферата защо не бе изгонен? Нима нямаше проблеми още в Евертън с Дейвид Мойс, даже и до съд стигнаха.....

Защото 80% от слепоците, които подкрепят тоя отбор ще наскачат като изтръпнали госпожички колко е важно това упорито бизонче за отбора и как той е манната небесна. Мойс щеше да си навлече гнева на феновете още от първия ден ако го беше изритал, а на дедката никой не можеше да му каже копче и да му държи сметка какво прави. Мойс тръгна по тоя път на една от първите пресконференции и получи ответен удар в медии и сред феновете все едно ще закрива клуба. Не пропускайте момента, че основната цел на собствениците е да печелят пари, а Руни продава, той е местния бог и велик вожд, Руни продава фланелки, продава артикули, привлича рекламодатели, затова беше оставен. Единственото, за което мога да обвинявам дядо и то не напълно е, че не изгони той Руни, а го остави на Мойс, а Мойс не е човека, който да го направи. Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очевидно става въпрос за Рууни, който уж "играе" навсякъде, а пречи на всички. Вчера не един път беше на 1-2 метра от Ван Перси и не в един мач и не в една ситуация Рууни е гъз до гъз с Ван Перси.

Отделно Рууни е 10ката и трябва да разпределя играта, но не съм видял един пас от него към Перси.

Желанието му да играе постоянно с топката и тва тичане по целия терен и в зоните на абсолютно всички играчи осакатява и без това осакатения ни отбор. Пък вие си мислете, че е голям звяр и е навсякъде по терена.

След мача и след тия думи на РВП вече съм на мнение, че на Рууни трябваше да му се посочи вратата лятото, както хъбаво го беше преценил Сър-а, а не в момента да си прави буквално каквото си поиска и да му даваме някви рекордни пари, все едно е Роналдо.

И аз си ги мисля тея неща от доста време вече. Като че ли пречи на отбора в някои отношения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни е с чепат характер, спор няма. Преди, когато бяха Кийн, Скоулс, Гари, Нистелрой....абсурд да се репчи. Раздаваше се и си гледаше неговата игра. Но не мисля, че той решава да играе навсякъде по терена и да влиза в зоните на съотборниците си. Най-стабилно е играел като ляво крило (инцидентно) и 10-ка. Като таран също се е справял. Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рууни е с чепат характер, спор няма. Преди, когато бяха Кийн, Скоулс, Гари, Нистелрой....абсурд да се репчи. Раздаваше се и си гледаше неговата игра. Но не мисля, че той решава да играе навсякъде по терена и да влиза в зоните на съотборниците си. Най-стабилно е играел като ляво крило (инцидентно) и 10-ка. Като таран също се е справял.

Руни е адски силен нападател и трябва да играе като такъв. Винаги е искал да играе постоянно с топката и се е връщал назад, просто дядката го контролираше и го ограничаваше. Мойс няма, нито топките, нито авторитета на дядо, затова позволи този да му се качи на главата и според мен вече няма връщане назад, освен евентуалната му продажба. Да го развързват на някои ПСЖ-та, Монако-та, или Реал-и на лято, да се взима някое младо лъвче, ама наистина перспективно и обещаващо, което след година-две да е заместника на РВП, и да се приключва тая драма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С новия договор си вързахме гащите да му вземем над 50 милиона, иначе твърде евтино щяхме да го пуснем на пазара. Скоро не съм гледал Англия, и там ли играе по същия начин? В смисъл да вършее навсякъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни да ви е проблема.. то щото РВП цял сезон се раздава и всичко му пречат да си вкарва положенията от 2 метра :mood (17): . Ако не е Рууни и с "избрания" ще се борим за оцеляване, тва съвсем сериозно го казвам. Рууни и РВП могат да бъдат сложени така, че да не си пречат, ама нема кой да го направи тва. Пък ако трябва да избирам м/у Рууни и Перси бих избрал първия с голяма разлика. Съгласен съм, че някои играчи просто са дупки и не са за тоя отбор, ама само заради тях да сме на това дередже, като се има в предвид, че тия същите са станали шампиони миналата година е далеч по-безумно отколкото да се обвинява съвсем заслужено Мойс който не знае къде се намира вече 7-8 месеца. Не може отбор с РВП,Руни, Мата, Янузай да изглежда вече 7 месец така. То нема дори една малка наченка на подобряване разбираш ли, нещо за което да се хванеш и да кажеш - браво тука поне свърши нещо. Абсолютна трагедия братче. Ако другия сезон пак сме с тоя, от сега ви гарантирам, че разлика няма да има. Разбирам да кажете, че отбора няма нужните качества да е шампион или да направи нещо в ШЛ, ама тва да си 7-ми в класирането на 10 точки от 4то-то място и да бъдеш тотално надиграван от отбор като Олимпиакос, който ще бъде 10 пъти по-затруднен ако играе срещу Лудогорец си е само вина на тоя отстрани дето ни съсипа отбора. Кога го разкарат се ще е късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Открихме кой е виновен за лошата форма на отбора - Рууни! :mood (22): :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Открихме кой е виновен за лошата форма на отбора - Рууни!

:mood (22): :mood (22): :mood (22):

За лошата форма е виновен само и единствено Мойс, който вчера пое отговорността както българските политици я поемат - само поемат, може да преживеят някой друг катарзис, но оставка не влиза в сверата на "отговорност".

Руни и играта му я коментираме по повод на изказването на Ван Перси, следи малко разговора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Открихме кой е виновен за лошата форма на отбора - Рууни!

:mood (22): :mood (22): :mood (22):

Това беше и мнението на най-великия и единствен Сър Алекс Фергюсън, присмиваш се и оспорваш неговото мнение и преценка за даден играч ли? Аз лично никога не бих го направил. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"В Юнайтед има липса на увереност, а някои играчи нямат и нужната класа. Ние сме с промити мозъци, че Премиър лийг е най-доброто първенство. Това са пълни глупости. Премиър лийг просто е най-добрата марка, но всъщност футболът там изостава от други държави, а това се отнася с двойна сила за Манчестър Юнайтед. В тима шест-седем играчи трябва да си отидат. Мисля, че Дейвид Мойс е бил шокиран от класата на отбора, с който трябва да работи", заяви Кийн.

Факт!

"Това интервю бе също като представянето на тима - посредствено. Трябваше да има повече плам в него. То отлично показва липсата на желание в състава. Всички повтарят как ще се вдигнат в следващия мач, но за много от тях няма да има следващ мач. Това е реалността. Не вярвам някой да е очаквал този спад. Юнайтед така и не успя да влезе в ритъм. Олимпиакос игра много, много добре и технически стоеше далеч по-уверено от Юнайтед", допълни бившият халф.

За интервюто на Карик.

---

Но дори и той не поставя никакво съмнение върху качествата на Мойс. Изобщо журналята намират всевъзможни оправдания що се отнася до Мойс.

Примерно отбора е слаб спрямо Реал, Барса, Сити, Байерн, а не спрямо Олимпиакос.

Изобщо ако някой намери сериозна критика в сериозно издание в пресата на острова нека постне линк. Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А така, намерихте новата изкупителна жертва - Рууни, който спечели сам сигурно половината точки, дето ги имаме във ВЛ. Съблечете го, изгонете го, хвърляйте ги всички в огъня, само и само да спасите мишкуващия Мойс! Чета тука разни фермани и романи с цинични коментари и забележки, дреме ми на х*я за тях - като ще бъдем цинични. Футболистите може да са тъпи, прости, необразовани и т.н., но тези на Юнайтед са силни личности и харатери, без ГРАМ съмнение го пиша това. Естествено, че мениджърът трябва да е над тях в йерархията, само че е много важно играчите му да го почувстват като лидер и водач, а не само като спуснат отгоре шеф. Богопомазания изпусна всички шансове за това, затова е време да си ходи. Пък вие сънувайте как ще сменим 2 отбора играчи накуп за 2-3 трансферни прозореца. Това не е Левски или ЦСКА!!! Рууни пречел на Перси, пречел на Карик, на тоя и на оня...като няма кой да ги подреди като хората и да им раздаде съответните роли на терена така ще е. Като играем без капка тактически замисъл и постойка, така ще е. Като всеки мач сред титулярите са най, ама най-големите издънки, така ще е. За всичко е виновен Рууни. Махайте го, с 30-годишния РВП с най-много 2 сезона на топ ниво още и с Дани Финта и Грахчо Гюмето ще цъфнем и вържем. Де ги тия звезди от световна класа, дето ще се ритат с отвратяги като Стоук и Сън'ланд, без капка отборна игра и замисъл, без ШЛ и под ръководството на мениджър, който има готови оправдания след всеки позор?

Това беше и мнението на най-великия и единствен Сър Алекс Фергюсън, присмиваш се и оспорваш неговото мнение и преценка за даден играч ли? Аз лично никога не бих го направил. :)

Стига с тая демагогия, а? Конфликтът между САФ и Рууни беше породен от конкретен сблъсък - с Реал Мадрид, и по конкретна причина - нов договор за повече пари. Вярно е, че Рууни се движеше като бледа сянка в ония месеци, затова седна на пейката тогава. Но да му хвърляте такива тежки обвинения, че той бил най-виновен за игровата криза, и сега, и тогава, никому от вас не прави чест! Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спрете с глупостите .... има един единствен човек, виновен за това състояние и той определено не е РУНИ. Какво е единственото нещо което се промени лятото??? - На чело на отбора застана абсолютно неподготвеният Мойс. Той просто не понесе напрежението, не оправда очакванията и нормално ...затъва все повече и повече. Колкото до Руни ...опитва се да бъде полезен навсякъде.. но като че ли не осъзнава че така повече вреди от колкото да помага. Той би трябвал да е човека който да захранва РВП с пасове, а това така и не се случва и то не защото не може... а защото или трябва да изнася топката от защитата или да пробива по фланговете... след като няма кой да свърши тези неща... Редактирано на от pako7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво е единственото нещо което се промени лятото???

Промени се мениджъра и се даде власт отново на Руни! Или това не е така? Защо САФ искаше да го разкара? Защото е сляп и не вижда приноса му за ОТБОРА? Айде, стига вече, моля ви се! Не оправдавам Мойс и не го защитавам - виновен е за повечето неща, но тобора ще играе в пъти по-добре без Руни, отколкото с него, ама явно сте късопаметни и пропускате какво точно сътвори тоя силовак в последните 2 сезона? Едно голямо и кръгло нищо, прикрепено с много претенции и искания за пари! Не напразно беше оставен извън състава миналата година срещу Реал и отбора показа ебати играта и духа, а тея неща се измерват в мачове срещу Реал, а не в мачове срещу Норич, защото виждаме, че срещу Норич и Ливърпул се справя!

Цитат(ggbg @ Feb 26 2014, 10:24 AM) *
А така, намерихте новата изкупителна жертва - Рууни, който спечели сам сигурно половината точки,

Искаш ли да се обзаложим, че до края на сезона Руни няма да покаже и 1/3-та от това, което показа като игра до края на м. Декември? Нали няма нужда да ти обяснявам защо? Руни е грандоман, който мисли само за себе си и шибаните пари! Не знам колко още пъти трябва да се подиграва на отбора, за да го разберете и проумеете? Толкова ли сте слепи и вярващи в дядо Коледа? Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като ще се обзалагаме, искаш ли да се обзаложим, че ВСИЧКИ футболисти вече са с нагласата, че тоя сезон е свършил и само се доиграва като досадно задължение?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То и Мойс беше негова преценка и решение доколкото си спомням, ама тва не пречи всички да го уволняват и да не им пука за думите на единствения Сър Алекс след последния си мач нали? Негово преценка е било и да доведе играчи като Смолинг, Бебе, Обертан, Йънг и още не знам си кви незнайни комици, дето по тях се плюе в момента, не на Мойс. + Това САФ не е казвал, че Рууни пречи на отбора, а че Рууни иска да напусне. Това всеки сам по различен начин може да го разбира. Пък точно миналия сезон не знам с кво е пречил Рууни след като толкова убедително станахме шампиони и като цяло играхме добре в повечето си мачове. Половината от головете на РВП бяха след асистенции на Рууни миналия сезон.

Искаш ли да се обзаложим, че до края на сезона Руни няма да покаже и 1/3-та от това, което показа като игра до края на м. Декември?

В РВП се вижда това вече от няколко месеца.

Като ще се обзалагаме, искаш ли да се обзаложим, че ВСИЧКИ футболисти вече са с нагласата, че тоя сезон е свършил и само се доиграва като досадно задължение?

Факт.

Аз по-скоро съм склонен да вярвам на тоя човек, отколкото на стотиците хиляди форумни разбирачи и клавиатурни герои!

А в същото време не си склонен да му вярваш за решението му на наследник? Поредните ти красноречиви мнения, но не се учудвам. Твойто мнение го знаем - мени се според обстоятелствата. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това не променя факта, че Руни е зло и трябва да бъде изрязано възможно най-скоро, защото тумора се разраства. Нали се разбрахме, че сиренето е с пари /ако ме разбираш какво искам да ти кажа/? Пак да питам - защо дядо се онтасяше така с него и искаше да го махне? Моето мнение го оставете, аз съм един прост форумен юзър, ами Сър Алекс Фергюсън? Аз по-скоро съм склонен да вярвам на тоя човек, отколкото на стотиците хиляди форумни разбирачи и клавиатурни герои! Това, че някой е кон с капак и вижда не повече от 1 метър пред носЪ си, аз нямам никаква вина. Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре БЕ, нека Рууни е най-черният, тумор и тем подобни. Да го разкара Мойс, та най-накрая да заиграем футбол. Съгласен съм. Само дето нито ще го разкара, щото не му стиска, нито ще заиграем някакъв футбол без Рууни, щото всички до един се движат като под упойка по игрището.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Промени се мениджъра и се даде власт отново на Руни! Или това не е така? Защо САФ искаше да го разкара? Защото е сляп и не вижда приноса му за ОТБОРА? Айде, стига вече, моля ви се! Не оправдавам Мойс и не го защитавам - виновен е за повечето неща, но тобора ще играе в пъти по-добре без Руни, отколкото с него, ама явно сте късопаметни и пропускате какво точно сътвори тоя силовак в последните 2 сезона? Едно голямо и кръгло нищо, прикрепено с много претенции и искания за пари! Не напразно беше оставен извън състава миналата година срещу Реал и отбора показа ебати играта и духа, а тея неща се измерват в мачове срещу Реал, а не в мачове срещу Норич, защото виждаме, че срещу Норич и Ливърпул се справя!

Какво да сътвори като за последните 2 сезона ... само дето вратар не беше....!??!?! от нападател, мина крило..от там в халфовата линия ..от там зад нападателя ... после дефанзивен халф ..... е какво очакваш ти...
За какво е виновен Руни... че иска по 300 хил. на седмица...??? Че кой не би ги искал... като има идиоти да му ги дават - какво излиза... пак Мойс си е виновен...

Не е луд тоя дето яде баницата , а ТОЯ КОЙТО МУ Я ДАВА!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смолинг, Бебе, Обертан, Йънг и

Печелеше ли с тях? Печелеше! Тва ли е целта? Тва е! А, ти как очакваше да се изплати дълга? Защото ако не беше изплатен и вкаран в рамки, нали знаеш какво щеше да се случи? Лийдс виждаш ли къде са сега? Като се купуват Агуерота, Йозили, Бейлове и т.н. на месец по двама ли? Нали ти е пределно ясно, че ако деди имаше възможността да харчи парите на Абрамович, или шитните, трябваше да му дават още септември месец купите и да закриват всички състезания. Виждаше се в годините, когато деди събираше топ, ама наистина топ играчи, независимо по какъв начин кво се случваше - требъли и най-красивия футбол в света! Затова Смолинги и Обертани изпълниха отлично дълга и плана на деди - спечели всичко регулярно, държа отбора където му е мястото и вкара дълга в нормални рамки, така че клуба да не е в опасност. Редактирано на от Glory_Man_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове